Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Tai Burger King jau Akropolyje yra. Lenkijoje kažkada ragavau jų maisto (rimtai be prezervatyvų?), nė kiek nesužavėjo. Aš ne prieš greitą maistą, bet Hesburgerio produkcija man atrodo ir valgosi priimtiniausiai.
    Tu rimtai? Hesburgeris yra skirtas žmonėms, kurie bando sutaupyti 2 centus, nes Hesburgeris yra tiek pigesnis už McD. Kokybė ar dar kas nors jiems negroja visiškai. Jie turbūt ir iš šiukšliadėžių valgo maistą.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą

      Tu rimtai? Hesburgeris yra skirtas žmonėms, kurie bando sutaupyti 2 centus, nes Hesburgeris yra tiek pigesnis už McD. Kokybė ar dar kas nors jiems negroja visiškai. Jie turbūt ir iš šiukšliadėžių valgo maistą.
      Hesburgerio maistas man atrodo žymiai natūralesnės išvaizdos ir skonio. Kažkada nuvažiavau dėl įvairumo į McDonaldą ir pasijaučiau kaip valgydamas kažką LABAI apdoroto.

      Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
      Man tai labai kliūva kokia nyki to prekybos centro logo iškaba. Pasistatė pilką, nuobodų gargarą, tai bent galėjo iškabą iškalbingesnę užsikabinti. Apsiniaukusią dieną išvis viskas susimakaluoja su dangum ir atsiduoda tokiu slogučiu. Ir pats logo, bendrai paėmus, visiškai neprimena kanoninio prekybos centro logo, kuris paprastai būna ryškus, spalvingas, kontrastingas ir įsimenamas.
      Lietuvoj viskas turi derėti prie cepelinų spalvos dangaus ir medžių, kurie pusę metų be lapų. Tinka visi pilkumo, rudumo ir kiti blankūs atspalviai. Užtenka pažiūrėti, kaip dauguma daugiabučių renovuota. Pas mūs če nelenkija!!!!!111
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą

        Tu rimtai? Hesburgeris yra skirtas žmonėms, kurie bando sutaupyti 2 centus, nes Hesburgeris yra tiek pigesnis už McD. Kokybė ar dar kas nors jiems negroja visiškai. Jie turbūt ir iš šiukšliadėžių valgo maistą.
        Čia abu atsakymai ne į temą. Bet kaina svarbi tik perkantiems pigiausius patiekalus. Man asmeniškai Hesburger irgi skaniau nei McD. Taip pat Hesburger turi didesnį tinklą. Kaip sakant dėl skonio nesiginčijama. Bet pasakyk Suomiui kad Hesburger maistais iš šiukšliadėžių tai tikrai nemanau kad su tavim sutiks . Čia pas mus Lietuvoje nusistovėjo tokia nuomuonė, dėl kažkiek blogesnės kokybės kai kuriuose restoranuose.
        Dear Sir,

        Comment


          Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą

          Čia abu atsakymai ne į temą. Bet kaina svarbi tik perkantiems pigiausius patiekalus. Man asmeniškai Hesburger irgi skaniau nei McD. Taip pat Hesburger turi didesnį tinklą. Kaip sakant dėl skonio nesiginčijama. Bet pasakyk Suomiui kad Hesburger maistais iš šiukšliadėžių tai tikrai nemanau kad su tavim sutiks . Čia pas mus Lietuvoje nusistovėjo tokia nuomuonė, dėl kažkiek blogesnės kokybės kai kuriuose restoranuose.
          asortimento prasme mūsų McD irgi yra kaimo valgykla, lyginant su kitų šalių McD.

          Comment


            Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

            asortimento prasme mūsų McD irgi yra kaimo valgykla, lyginant su kitų šalių McD.
            Tai, kad McD maistas beveik visur vienodas, iskyrus kai kurias salis kaip Indija, Arabu salys ir pan., kur del labai dominuojanciu tradiciju standartinis meniu neimanomas.

            Comment


              Parašė toleranceofculture Rodyti pranešimą
              Čia abu atsakymai ne į temą. Bet kaina svarbi tik perkantiems pigiausius patiekalus. Man asmeniškai Hesburger irgi skaniau nei McD.
              Hesburger per daug padažo, ne veltui Užkalnis juos kažkada išpeikė. Ar dar vis per daug dabar?

              Comment


                Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

                Tai, kad McD maistas beveik visur vienodas, iskyrus kai kurias salis kaip Indija, Arabu salys ir pan., kur del labai dominuojanciu tradiciju standartinis meniu neimanomas.
                kitur didesnis pasirinkimas, pvz pas mus salotų įvairovės Mcd aplamai nėra.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Hesburger per daug padažo, ne veltui Užkalnis juos kažkada išpeikė. Ar dar vis per daug dabar?
                  Daug, labai daug. Bet vieniems Hesburgeris todėl ir patinka, nes daug padažo. Ir kai kurie tie padažai visai skanūs, pvz. paprikų.

                  Comment


                    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                    Daug, labai daug. Bet vieniems Hesburgeris todėl ir patinka, nes daug padažo. Ir kai kurie tie padažai visai skanūs, pvz. paprikų.
                    Tai š tada. Man padažai labai daug skonio neprideda, bet užtat nepatogumų - labai daug. Nežinau, kas Lietuvoje su tais padažais, bet net perkant Doublepizza picą išsinešimui, visada paklausia, kokio padažo reikia, ir visada atsakau, kad jokio. Koks tikslas ant picos piltis kažkokį "česnakinį" ar "pikantišką" padažą??? Niekur kitur pasaulyje man rodos tokių nesąmonių su picom nemačiau.

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Tai š tada. Man padažai labai daug skonio neprideda, bet užtat nepatogumų - labai daug. Nežinau, kas Lietuvoje su tais padažais, bet net perkant Doublepizza picą išsinešimui, visada paklausia, kokio padažo reikia, ir visada atsakau, kad jokio. Koks tikslas ant picos piltis kažkokį "česnakinį" ar "pikantišką" padažą??? Niekur kitur pasaulyje man rodos tokių nesąmonių su picom nemačiau.
                      Valgo picą su padažais kartais ir kitur, ale "dippina" į kokį tai ranch padažą. Bet jo, čia sakyčiau tokia pakankamai lietuviška picos variacija, atsiradusi turbūt su Čili picom. Panašiai kaip ir kebabas lavaše, paskendęs česnakiniame grietinės padaže yra tiesiog lietuviška donerio variacija. Kažkam skanu, kažkam ne, bet kai pripranti, tai jau pasidaro toks "comfort food", kurio būtent va tokio vietinio ir norisi. Ir gėdytis to tikrai nereikia. Va kaip pvz. Japonai per kalėdas kemša KFC arba kanadiečiai į Krafto Mac & Cheese prisideda kečupo.

                      Comment


                        Hesburgeris turi vegetarišką (veganišką?) burgerį, kuris yra šiaip labai neblogas. McD tokio neturi, Burger Kingas turi ir net ne vieną, bet man ten kažkas su jais ne taip, neskanu ir tiek. Dar Hesburgeris kas mėnesį turi kažkokį ten savo "mėnesio" burgerį. Kažkada apsidžiaugiau, nes buvo su haloumi sūriu vietoj mėsos, žiauriai geras buvo, staiga pyst ir baigėsi. Sako čia mūsų "mėnesio" burgeris buvo, baigėsi mėnuo, dabar kitas, o to nebeturim Tada ir sužinojau apie šitą nesamonę pas juos. Bet tas vegetariškas iš pastovaus meniu irgi neblogas

                        Comment


                          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                          Hesburgeris turi vegetarišką (veganišką?) burgerį, kuris yra šiaip labai neblogas. McD tokio neturi, Burger Kingas turi ir net ne vieną, bet man ten kažkas su jais ne taip, neskanu ir tiek. Dar Hesburgeris kas mėnesį turi kažkokį ten savo "mėnesio" burgerį. Kažkada apsidžiaugiau, nes buvo su haloumi sūriu vietoj mėsos, žiauriai geras buvo, staiga pyst ir baigėsi. Sako čia mūsų "mėnesio" burgeris buvo, baigėsi mėnuo, dabar kitas, o to nebeturim Tada ir sužinojau apie šitą nesamonę pas juos. Bet tas vegetariškas iš pastovaus meniu irgi neblogas
                          Kas dėl vegetariško burgerio, tai pas juos labai teisinga kainodara. Vegetariškas kainuoja ne brangiau (ale "šūstrumo" mokėstis), o pigiau, kaip ir turėtų būti, nes mėsos pakaitalams sukurti naudojamos pigesnės, augalinės kilmės medžiagos.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Hesburger per daug padažo, ne veltui Užkalnis juos kažkada išpeikė. Ar dar vis per daug dabar?
                            Kol užkalnis neišpeikė buvo pats tas kiekis padažo. Bet jie turbūt atkreipė dėmesį į užkalnį ir dabar padažo yra per mažai, tad nebe taip skanu.

                            Comment


                              Labai gerai, jei mažiau ir nebevarva per rankas.

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Hesburger per daug padažo, ne veltui Užkalnis juos kažkada išpeikė. Ar dar vis per daug dabar?
                                Tai kad man jo niekad nebuvo per daug, ir dabar ne per daug. Skonio dalykas, aišku, bet su daugiau padažo žymiai skaniau, slidžiau ir visapusiškai didesnis kaifas.

                                Kažkada prie bulvyčių paėmiau McDonalde kario padažą, ir teko nusivilti. Buvau pripratęs prie Hesburgerio gražaus, švelnaus, gundančio, gelsvo, majonezinio kario padažo, ir naiviai galvojau, kad jis visur toks. Paklaikau, kai pamačiau McDonaldo kario padažą - kažkokią rusvą košę. Vos suvalgiau tada, jau norėjau išmesti.

                                Kai prakandu Hesburgerio burgerį ir pamatau ten DAUG tikrų daržovių, mėsą kaip namie kepti kotletai, daug padažo ir sūrio - apima didelis malonumas. McDonalde... Patylėsiu.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Aš nekalbu apie padažus prie bulvių (pats imu), o apie padažą pačiame hamburgeryje - jei jį laikant bėga per pirštus - blogai.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Aš nekalbu apie padažus prie bulvių (pats imu), o apie padažą pačiame hamburgeryje - jei jį laikant bėga per pirštus - blogai.
                                    Priklauso kas bėga. Jeigu majonezas, tai viskas gerai, nes net teoriškai majonezo niekada negali būti per daug. Niekur. Niekada. Be išimčių.

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Tai š tada. Man padažai labai daug skonio neprideda, bet užtat nepatogumų - labai daug. Nežinau, kas Lietuvoje su tais padažais, bet net perkant Doublepizza picą išsinešimui, visada paklausia, kokio padažo reikia, ir visada atsakau, kad jokio. Koks tikslas ant picos piltis kažkokį "česnakinį" ar "pikantišką" padažą??? Niekur kitur pasaulyje man rodos tokių nesąmonių su picom nemačiau.
                                      Tikslqs, kad gali prasto skonio picą maskuoti padažu, su kuriuo visos picos supanašėja.
                                      Man įdomu kas buvo tie išpopuliarinę picas su padažais, kas tas "nulinus pacientas"

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Priklauso kas bėga. Jeigu majonezas, tai viskas gerai, nes net teoriškai majonezo niekada negali būti per daug. Niekur. Niekada. Be išimčių.
                                        Nu jei man reikėtų majonezo, aš jo nusipirkčiau ir pavalgyčiau. Bet kai nusipirkus mėsainį bėga majonezas - ką aš žinau. Gal paliksiu tokius tau su Tomizmu.

                                        Comment


                                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                                          Valgo picą su padažais kartais ir kitur, ale "dippina" į kokį tai ranch padažą. Bet jo, čia sakyčiau tokia pakankamai lietuviška picos variacija, atsiradusi turbūt su Čili picom. Panašiai kaip ir kebabas lavaše, paskendęs česnakiniame grietinės padaže yra tiesiog lietuviška donerio variacija. Kažkam skanu, kažkam ne, bet kai pripranti, tai jau pasidaro toks "comfort food", kurio būtent va tokio vietinio ir norisi. Ir gėdytis to tikrai nereikia. Va kaip pvz. Japonai per kalėdas kemša KFC arba kanadiečiai į Krafto Mac & Cheese prisideda kečupo.
                                          Pirma picerija Lietuvoje (lrytas.lt duomenimjs) 1993 Kaune atsidariusi pizza jazz. Tai apie 5 m prieš cili.
                                          Kaune taip pat prieš čili buvo milano picerija, pas paolo picerija. Ten irgi buvo su padažais. Tai ne čili buvo pqdažo pristatytojai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X