Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Greitasis maistas" Lietuvoje ir kitur

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Exactly, ir tai yra labai svarbu. Tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl Prancūzijoje ir Japonijoje, šalyse su neprilygstama virtuve ir maisto kultūra, yra atitinkamai 1500 ir 2900 McDonaldo restoranų, kuriuos žmonės labai mėgsta. Jeigu jis "gautų malkų" nuo kažko, ten jų nebūtų tūkstančiai ir nelauktų eilės pavalgyti. Yra kopijuoklių, kaip Hesburgeris, Max ir krūva kitų, bet McD yra McD (kaip ir BK ar KFC) ir galima varyti ir vemti ant "blogo" amerikietiško "junk foodo" iki pamėlynavimo, bet tai yra ir bus geriausias ir žmonių mėgstamiausias maistas pasaulyje. Imho, yra kur kas geresnių būdų kelti savo savivertę, nei vėmimas ant amerikietiško maisto ir aiškinimas, koks jis "blogas" ar kaip nuo kažkieno "gauna" (spoler alert: negauna) į kažkokius vartus.
    Apyvarta = gerumas. Tiesa, nes pavyzdžiui per naujus Makas vienintelis dirbantis restoranas. Apyvarta ir žmonių kiekiu aišku nesiskundžia. Automatiškai geriausias. O realistiškiau, tai turbūt vienas kvailiausių argumentų. Turbūt ir peiliai iš maximos tamstai yra geriausi įmanomi gauti Lietuvoje, nes apyvarta = gerumas.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Exactly, ir tai yra labai svarbu. Tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl Prancūzijoje ir Japonijoje, šalyse su neprilygstama virtuve ir maisto kultūra, yra atitinkamai 1500 ir 2900 McDonaldo restoranų, kuriuos žmonės labai mėgsta. Jeigu jis "gautų malkų" nuo kažko, ten jų nebūtų tūkstančiai ir nelauktų eilės pavalgyti.
      Būtent. Kaip ir būna biški juokinga, kai žmonės peza kad Bentley ar Rolls Royce yra geresni už Dacia (ir dar kažkiek Fiat). Net Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, šalyse su stipriomis auto-pramonės tradicijomis ir meile kokybiškai technikai, žmonės vis tiek kažkodėl renkasi Dacia, o ne Bentley.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė Pakalniskis Rodyti pranešimą

        Apyvarta = gerumas. Tiesa, nes pavyzdžiui per naujus Makas vienintelis dirbantis restoranas. Apyvarta ir žmonių kiekiu aišku nesiskundžia. Automatiškai geriausias. O realistiškiau, tai turbūt vienas kvailiausių argumentų. Turbūt ir peiliai iš maximos tamstai yra geriausi įmanomi gauti Lietuvoje, nes apyvarta = gerumas.
        Manau John trolina, kažin, ar nėra valgęs burgerių bent kur nors Halės turguje, jau nekalbant apie rimtesnius restoranus, kad sakytų, jog McD maistas geras ir skanus. Suprasčiau, jei koks kaimietis taip sakytų, kuriam atvaryt į Vilnių Akropolį ir McD yra maximumas.
        Flickr

        Comment


          Makdakas yra gerai kai reikia kalorijų per maksimaliai greitą laiką už maksimaliai mažą kainą. Kai esi Marselyje arba Kirunoje, ne visada turi laiko (ir noro) ieškoti Boeuf Bourguignon ar Janssons frestelse.

          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
            Makdakas yra gerai kai reikia kalorijų per maksimaliai greitą laiką už maksimaliai mažą kainą. Kai esi Marselyje arba Kirunoje, ne visada turi laiko (ir noro) ieškoti Boeuf Bourguignon ar Janssons frestelse.
            Lietuvoje jis nebėra nei pigus, nei greitas. Pvz. ilunch žymiai greičiau gauni užsakymą nei fiziškai nuėjęs į mcd ir už panašią kainą. McD pliusas dar lieka tik tas, jei važiuoji su auto, tada tikrai greičiau, nereikia net išlipti, plius drive aptarnavimas yra prioritetu.
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Manau John trolina, kažin, ar nėra valgęs burgerių bent kur nors Halės turguje, jau nekalbant apie rimtesnius restoranus, kad sakytų, jog McD maistas geras ir skanus. Suprasčiau, jei koks kaimietis taip sakytų, kuriam atvaryt į Vilnių Akropolį ir McD yra maximumas.
              Kaip pats sakai - Džono atveju viskas suprantama.

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Lietuvoje jis nebėra nei pigus, nei greitas. Pvz. ilunch žymiai greičiau gauni užsakymą nei fiziškai nuėjęs į mcd ir už panašią kainą. McD pliusas dar lieka tik tas, jei važiuoji su auto, tada tikrai greičiau, nereikia net išlipti, plius drive aptarnavimas yra prioritetu.
                Ilunch ir kitų panašių įstaigų bėda ar tiesiog ypatybė – labai ribotas darbo laikas.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  Ilunch ir kitų panašių įstaigų bėda ar tiesiog ypatybė – labai ribotas darbo laikas.
                  Atsikąs liaudis McD šlamštmaisčio, atsiras ir poreikis kiaurą parą dirbančiai padoriai valgyklai. Kaip kokiam Singapūre. Sakyčiau tokios įstaigos daug geriau rodo turtingumo lygį.

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Manau John trolina, kažin, ar nėra valgęs burgerių bent kur nors Halės turguje, jau nekalbant apie rimtesnius restoranus, kad sakytų, jog McD maistas geras ir skanus. Suprasčiau, jei koks kaimietis taip sakytų, kuriam atvaryt į Vilnių Akropolį ir McD yra maximumas.
                    Valgau burgerius ir kitur, kur tik juos Vilniuje galima valgyti, kaip ir valgau Michelin restoranuose, kurių Vilniuje kol kas nėra. Ir visgi, mano mėgstamiausia virtuvė yra Amerikietiška, kurią geriausiai reprezentuoja McD ir BK. Ir ne, aš netrolinu. Gal tiesiog esu mažiau snobas ir kaimietis, nei kai kurie besididžiuojantys, kad jie skaniau ir geriau yra valgę tokioje prašmatnioje ir elitinėje vietoje kaip... Grill London.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Valgau burgerius ir kitur, kur tik juos Vilniuje galima valgyti, kaip ir valgau Michelin restoranuose, kurių Vilniuje kol kas nėra. Ir visgi, mano mėgstamiausia virtuvė yra Amerikietiška, kurią geriausiai reprezentuoja McD ir BK. Ir ne, aš netrolinu. Gal tiesiog esu mažiau snobas ir kaimietis, nei kai kurie besididžiuojantys, kad jie skaniau ir geriau yra valgę tokioje prašmatnioje ir elitinėje vietoje kaip... Grill London.
                      Nemačiau nei vieno kuris Grill London vadintu prašmatnia ar elitine.
                      Bet Grill London CUP'e tikrai stebina kainos/kokybės santykiu.
                      Jeigu referuojį į mane, tai aš sakau kad pasirinkimas gana lengvas:




                      Beje, jeigu imi visokius “McD komplektus” tai dar klausimas ar Grill London nebus pigiau.

                      Comment


                        Parašė john Rodyti pranešimą

                        ir visgi, mano mėgstamiausia virtuvė yra amerikietiška, kurią geriausiai reprezentuoja mcd ir bk.
                        :d
                        tokioje prašmatnioje ir elitinėje vietoje kaip... Grill london.
                        :d

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Atsikąs liaudis McD šlamštmaisčio, atsiras ir poreikis kiaurą parą dirbančiai padoriai valgyklai. Kaip kokiam Singapūre. Sakyčiau tokios įstaigos daug geriau rodo turtingumo lygį.
                          Pietų Azijoje tos tradicijos yra naktinių turgų, kiba dėl siestų fiestų.

                          Comment


                            Parašė Dundorfas Rodyti pranešimą

                            Pietų Azijoje tos tradicijos yra naktinių turgų, kiba dėl siestų fiestų.
                            Dalis - taip. Kai stumdo vietinį šlamštmaistį iš vežimėlių ar mikriukų kabakų rajonuose vakarais. Bet dieną ten paprastai būna tuščia. Kita dalis - normalios valgyklos dirbančios daugiau ar mažiau kiaurą parą ir siūlančios padorų maistą.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą

                              Valgau burgerius ir kitur, kur tik juos Vilniuje galima valgyti
                              Jeigu valgote, tada turėtumėte jausti skirtumą tarp maisto kokybės ir skonio, ar nejaučiat ir McD vis tiek skaniausi burgeriai iš visų? Man McD irgi buvo labai skanu, kol neparagavau burgerių kitur ar namie.
                              Paskutinis taisė digital; 2024.01.08, 13:25. Priežastis: citavimas
                              Flickr

                              Comment


                                McD tiek maistas, tiek pats konceptas man geriau nei Grill London ar iLunch.

                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  Jeigu valgote, tada turėtumėte jausti skirtumą tarp maisto kokybės ir skonio, ar nejaučiat ir McD vis tiek skaniausi burgeriai iš visų? Man McD irgi buvo labai skanu, kol neparagavau burgerių kitur ar namie.
                                  Ne vien kokybė ir skonis groja cateringe. Dėl to specifiškai ne kartą kartoju, kad tai yra geriausias maistas. Nebūtinai skaniausias burgeris, nebūtinai kokybiškiausias, bet bendrai paėmus, man tai yra geriausias maistas.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    ...Gal tiesiog esu mažiau snobas...
                                    Šita dalis tai +1.
                                    Man patinka žmonės kurie turi stuburą ("backbone") ir nesirenka dalykų aklai pagal "perceived status".
                                    Bet nesuprantu ką tiksliai tu tuose McD ar BK įžvelgi.
                                    Paskutinis taisė DJ+; 2024.01.08, 15:44.

                                    Comment


                                      BK Lietuvoje esu valgęs gal tik kartą. Visa šeima nusivylė ir nuo to laiko tik į McD. iš didelės bėdos (Druskininkuose) į Hesą.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė DJ+ Rodyti pranešimą

                                        Šita dalis tai +1.
                                        Man patinka žmonės kurie turi stuburą ("backbone") ir nesirenka dalykų aklai pagal "perceived status".
                                        Bet nesuprantu ką tiksliai tu tuose McD ar BK įžvelgi.
                                        Spėju įžvelgia statusą

                                        Comment


                                          Kažkada teko reguliariai valgyti LunchUp'e (dar seniai iki Kijyvo offenzyvos), labai valgyklinis maistas greit nusibodo ir vis tik ėmiau preferint McD, nors yra paplitęs įsitikinimas, kad tai blogiau nei valgyklų maistas ir gryna chemija.

                                          Įdomu ar iLunch skaniau nei LunchUp ar tai tas pats. Pavadinimai kartais nepažįstančiam lemia įvaizdį, kad tai tas pats.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X