Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bon Appétit. Diskusijos apie maistą ir kulinariją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts



    Kažkada buvau, kasdien gerdavau. Dabar pristojau.

    Comment


      Parašė Magician Rodyti pranešimą


      Kažkada buvau, kasdien gerdavau. Dabar pristojau.
      sesuo parvezusi visa "iranga" ,bet nelabai uzsikabinu kazko .
      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

      Comment


        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
        sesuo parvezusi visa "iranga" ,bet nelabai uzsikabinu kazko .
        Apie kokia iranga eina kalba ?
        Mate arbatos ?

        Comment


          Beeidamas i darba pamaciau kad europa PC rugseji planuojama atidaryti "vapiano" savitarnos restorana. Kas visai nera blogai. Bus galima pavalgyti visai neblogu makaronu ir kito POP italisko maisto. bei ant stalo rasti ne tik keciupo kaip pas mus iprasta, bet ir padoraus alyvuogiu aliejaus

          Comment


            Parašė tadux Rodyti pranešimą
            Beeidamas i darba pamaciau kad europa PC rugseji planuojama atidaryti "vapiano" savitarnos restorana. Kas visai nera blogai. Bus galima pavalgyti visai neblogu makaronu ir kito POP italisko maisto. bei ant stalo rasti ne tik keciupo kaip pas mus iprasta, bet ir padoraus alyvuogiu aliejaus
            Arba prisitaikys prie Lietuvos budulių rinkos ir ant stalo nutėkš tą patį šlamštą: Valdorfo arba Suslavičiaus padažus, įpiltus į Heinz firminius buteliukus.
            Suslavičius gal ir nieko, bet faktas, kad padažai yra perpilinėjami man labai nepatinka.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Tiesa pasakius man nei silta nei salta ar ten heinzz ar susl ar dar kas kito )) Mano subjektyvia nuomone tokie dalykai tinka prie keptu bulvyciu, hamburgeriu keptu soniniu ir panasiu dalyku. Visur kitur ju pritaikymo nematau.

              Comment


                ....o aš kečupo apskritai keletą metų nenaudoju, ir man visai jo netrūksta.

                Comment


                  Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                  Apie kokia iranga eina kalba ?
                  Mate arbatos ?
                  va tokia

                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                    ....o aš kečupo apskritai keletą metų nenaudoju, ir man visai jo netrūksta.
                    nepatina kecupai, vartoju dazniau pomidoru padazus. Labai daznai zmones maiso siuos du produktus.
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                      ....o aš kečupo apskritai keletą metų nenaudoju, ir man visai jo netrūksta.
                      Aš kečupą tik keliskart panaudojau kai vaikas buvau - pataškyt ant sienų mėgdavau Bet jau suaugau ir pradėjau jį vartoti Sveikinu, kad ir tu suaugai ir jo nebenaudoti. O klausimas, ar vartoji?
                      Kalbant apie kečupo vartojimą, tai man kur kas labiau patinka pomidorų padažas, negu kečupas. Turbūt išskirčiau tik „Heinz" kečupą, kuris man asmeniškai kokybe netgi lenkia lietuviškus pomidorų padažus.
                      Parašė tadux Rodyti pranešimą
                      Tiesa pasakius man nei silta nei salta ar ten heinzz ar susl ar dar kas kito )) Mano subjektyvia nuomone tokie dalykai tinka prie keptu bulvyciu, hamburgeriu keptu soniniu ir panasiu dalyku. Visur kitur ju pritaikymo nematau.
                      Kečupai tinka prie daug ko: gaminant plovą, prie koldūnų, prie šašlykų, keptų bulvyčių ar bulvių, su kepsniu, ant kotletų, prie vištienos, netgi ant bulvių košės tinka... Dabar padažų ir prieskonių suvartojimas išaugęs ir neabejoju, kad tik augs, nes pavarčius receptų knygeles, matyti tendencija, kad ant ar prie patiekalų dėti (berti) prieskonius ir pilti, užpilti padažus - madinga.
                      Paskutinis taisė Ametistas; 2010.07.12, 12:07.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                        va tokia

                        Atvaizdas
                        Ar verta tokia iranga isigyti ir ar skonis "mates" geresnis nei is paprasto puodelio ir be spec siauduko

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Aš kečupą tik keliskart panaudojau kai vaikas buvau - pataškyt ant sienų mėgdavau Bet jau suaugau ir pradėjau jį vartoti Sveikinu, kad ir tu suaugai ir jo nebenaudoti. O klausimas, ar vartoji?
                          Kalbant apie kečupo vartojimą, tai man kur kas labiau patinka pomidorų padažas, negu kečupas. Turbūt išskirčiau tik „Heinz" kečupą, kuris man asmeniškai kokybe netgi lenkia lietuviškus pomidorų padažus.Kečupai tinka prie daug ko: gaminant plovą, prie koldūnų, prie šašlykų, keptų bulvyčių ar bulvių, su kepsniu, ant kotletų, prie vištienos, netgi ant bulvių košės tinka... Dabar padažų ir prieskonių suvartojimas išaugęs ir neabejoju, kad tik augs, nes pavarčius receptų knygeles, matyti tendencija, kad ant ar prie patiekalų dėti (berti) prieskonius ir pilti, užpilti padažus - madinga.
                          Ak, tas kabinėjimasis prie žodžių . Kečupo taip niekada ir nenaudojau, o jeigu jau apie vartojimą prabilom - aš jo ir taip nelabai mėgstu. Pomidorų padažai, kuriuose pomidorų yra dauguma, pas manę užima tam tikrą dalį, tačiau labai mažą. Geriausi - "Kėdainių konservų" padažai stiklainiuose. Su bazilikais, su daržovėm, dar su kuo nors. Kečupu pavadinti būtų galima tą pomidorų kisielių buteliukuose, kurio labai seniai nei vartojau nei naudojau. O pomidorų padažą, gerą, nuosavą, ir pats pasigaminti galiu ir moku. O pirktinius kečupus iš karto atbunka noras vartoti, kada sudėtyje pamatai 19 procentų pomidorų pastos.

                          Tiesa, Heinzo padažai išties vieni geriausių.
                          Paskutinis taisė Magician; 2010.07.12, 13:37.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Na Lietuvos ir Italijos lyginti picų srityje tikrai neriektų. Visgi ne tokio masto pasirinkimas. Neabejoju, kad būtent Italijoje galima rasti geriausias picas.

                            O dėl Čili sutinku.
                            O kur aš lyginu?
                            Tiesiog iš visų Lietuvoje picų "Čili" yra arčiausiai tikrų itališkų. Nebent kokiame dar italų restorane gamina panašiai. Tik tą ir noriu pasakyti.

                            Comment


                              Parašė Aidzius Rodyti pranešimą

                              tai kas pas mus vadinama pica... Daznai farsas, saliami ir kumpis buna ant vienos picos.
                              Gal nereikia jau taip suabsoliutinti, kažkaip nemačiau tokių dalykų Lietuvoj...

                              Comment




                                O man teko. Ar bent jau kažko panašaus.

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą


                                  O man teko. Ar bent jau kažko panašaus.
                                  Man irgi teko, ir labai patiko galiu pasakyti
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    O kur aš lyginu?
                                    Tiesiog iš visų Lietuvoje picų "Čili" yra arčiausiai tikrų itališkų. Nebent kokiame dar italų restorane gamina panašiai. Tik tą ir noriu pasakyti.
                                    O aš pasakysiu, kad Čili picos visiškai nepanašios į tas, kurias valgiau Italijoje. Bet aš buvau šiaurėj, o pica kiek žinau neapoliečių išradimas, todėl gali pasireikšti regioniniai skirtumai.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                                      Ar verta tokia iranga isigyti ir ar skonis "mates" geresnis nei is paprasto puodelio ir be spec siauduko
                                      NA puodeli gali kita jei reikai. Beje , cia ne puodelis, o toks moliugas, kurio vidus isskaptuotas. O kaip be siaudelio gersi tu ja tai nelabai isivazduoju. dedasi juk 2/3 mate, vandens ten be siaudelio nelabai ir pasiurbsi. O su paprastu siaudu tai prisivalgysi zoles.
                                      KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                      Comment


                                        Turiu mate moliūgą, tik kad geležies skonio arbata, dėl metalinio šiaudelio (bombilla) matyt. Mano įprotis prisipilt puslitrinį "puodelį", aišku nieko bendro su arbatos tradicijomis tai neturi.

                                        Comment


                                          Parašė rat Rodyti pranešimą
                                          Turiu mate moliūgą, tik kad geležies skonio arbata, dėl metalinio šiaudelio (bombilla) matyt. Mano įprotis prisipilt puslitrinį "puodelį", aišku nieko bendro su arbatos tradicijomis tai neturi.
                                          Tai kaip tu ja darai? Varyk pilna puodeli zoles , uzpili visa tai maximum 75 laipsniu bandeniu . viena siaudelio gala uzspaudi ir siurbi. Mate skonis visa ta gelezi uzmusa .
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X