Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Bon Appétit. Diskusijos apie maistą ir kulinariją

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Magician Rodyti pranešimą


    Dalykas rimtas, nelabai geras, bet vis dėlto išduosiu. Senas karves nuperka mūsų mėsos kombinatai. Dažnai ir iš ūkininkų. Jos ten ir dirbusios, ir panašiai. Padaro "mechaninį atskyrimą" (sumala su visais kaulais), ir štai, gardžiuojamės dešrose, tsakant.
    O kokios to priežastys? Karvių trūkumo Lietuvoje lyg ir nėra? Kas neleidžia ruošti kokybiškos jautienos? Negi lietuviai taip nemėgsta jautienos, kad neapsimoka su ja terliotis?

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Šūdas tos picos. Mokėti už kažkokį tešlinį blyną su keliomis riekelėmis kumpio ir pomidorų beveik 10 Lt yra absurdas. Visa problema, kad Lietuvoj nėra normalios konkurencijos ir lietuviai yra labai patiklūs vartotojai - valgo bet ką už bet kiek. Pvz., kodėl picerijos tokios populiarios, lyginant su lietuviškų patiekalų kavinėmis? Na gerai, galime lyginti kad ir su užsienietiškų patiekalų kavinėmis. Karbonadas ar didkepsnis kainuoja perpus brangiau, bet ir valgai maistą, o ne kažkokį šlamštą.

      Kalbant apie picas, tai Lietuvoj reta, kad ant picų būtų dedami originalūs padažai, geros kokybės produktai ir ypač svarbu - pomidorų pasta.
      Picą gali pasiimti už 10 Lt ir pavalgyti. Ką dar galima nusipirkti už 10Lt ir pavalgyti? Nebent sriubos? Ar bulvinių blynų? Kaip pats sakai, "normalus" maistas, kaip karbonadas/šnicelis ar jautienos kepsnys kainuos ne mažiau 20Lt. Tai ir renkiesi tai, kas pagal kišenę ir galimybes. O restorane pavalgyti mėgstame, net jei nelabai turime iš ko. Tada yra skirtumas, ar išleisti 10Lt ar 20-30Lt.

      Kaip bebūtų, gera pica bent man yra vienas skaniausių dalykų, tegul ir ne pats sveikiausias ir nelabai maistingas.
      Paskutinis taisė John; 2010.07.10, 23:35.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        O kokios to priežastys? Karvių trūkumo Lietuvoje lyg ir nėra? Kas neleidžia ruošti kokybiškos jautienos? Negi lietuviai taip nemėgsta jautienos, kad neapsimoka su ja terliotis?
        Tai kai kurios bendrovės ir augina savo gyvulius ir produktai tikrai kokybiški, o kai kurios tą visą sh perka arba importuoja iš kurios nors Lenkijos nes tai tikrai pigiau. Teta dirba maisto ir veterinarijos tarnyboje, tai sakė šioje srityje ,,lyderis'' yra Nematekas, jo geriau produktų nepirkti. Tiesa, reikia pripažint, kad renkantis mėsos produktus, jų būna dažnai pigiausi.
        Paskutinis taisė Lettered; 2010.07.10, 23:39.
        Flickr

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Picą gali pasiimti už 10 Lt ir pavalgyti. Ką dar galima nusipirkti už 10Lt ir pavalgyti? Nebent sriubos? Ar bulvinių blynų? Kaip pats sakai, "normalus" maistas, kaip karbonadas/šnicelis ar jautienos kepsnys kainuos ne mažiau 20Lt. Tai ir renkiesi tai, kas pagal kišenę ir galimybes. O restorane pavalgyti mėgstame, net jei nelabai turime iš ko. Tada yra skirtumas, ar išleisti 10Lt ar 20-30Lt.
          Dabar galima pavalgyti dienos pietus už 10 Lt laisvai. Ir tikrai sočiau ir sveikiau nei pica. Aišku kas skaniau, bet tai jau kitas klausimas
          Paskutinis taisė Lettered; 2010.07.10, 23:39.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Tai kai kurios bendrovės ir augina savo gyvulius ir produktai tikrai kokybiški, o kai kurios tą visą sh perka arba importuoja iš kurios nors Lenkijos nes tai tikrai pigiau. Teta dirba veterinarijos tarnyboje, tai sakė šioje srityje ,,lyderis'' yra Nematekas, jo geriau produktų nepirkti. Tiesa, reikia pripažint, kad renkantis mėsos produktus, jų būna dažnai pigiausi.
            Hmm, ieškoti "pigios" mėsos, mano supratimu, būtų kvaila. Tai toks dalykas, kuris tiesiog privalo būti geras ir kokybiškas. Jei ne, tada galima apsieiti vien su bulvėmis.

            Beje, jei, kaip minėjai, teta dirba veterinarijos tarnyboje, gal žino, kur geriausia pirkti jautieną, kad būtų švari ir kokybiška (turguje, parduotuvėje ir t.t.)? Bent iš mamos pasakojimų supratau, kad supermarketuose geros jautienos nusipirkti nelengva, jei išvis įmanoma. Kaži, kaip yra su specializuotomis mėsos krautuvėmis ir turgumis Vilniaus regione?

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Hmm, ieškoti "pigios" mėsos, mano supratimu, būtų kvaila. Tai toks dalykas, kuris tiesiog privalo būti geras ir kokybiškas. Jei ne, tada galima apsieiti vien su bulvėmis.

              Beje, jei, kaip minėjai, teta dirba veterinarijos tarnyboje, gal žino, kur geriausia pirkti jautieną, kad būtų švari ir kokybiška (turguje, parduotuvėje ir t.t.)? Bent iš mamos pasakojimų supratau, kad supermarketuose geros jautienos nusipirkti nelengva, jei išvis įmanoma. Kaži, kaip yra su specializuotomis mėsos krautuvėmis ir turgumis Vilniaus regione?
              Šiaip daug nekalbėjau apie tai, reiks kada paasikalbėti plačiau. Tiesa ir pačiam tas nelabai aktualu. Bet per kuo mažiau rankų perėjęs tas produktas tuo geriau. Dešros ,,be nieko'' parduotuvėje nelabai rasi bet kokiu atveju. Turguje aišku geriau ir kainos mažesnės. Tik reikia žiūrėt, kad ko neįkištų, nes sukčių visur pilna. Arba tiesiog nesiblaškyti kaskart kur pigiau, turėti savo taškus kur visada perki ir gali būti tikras dėl kokybės. Dar vienas dalykas ne visiem prestižas eiti į turgelius ir paprasčiau bei greičiau kai viską gali greitai ir patogiai nusipirkti pc.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Dešros ,,be nieko'' parduotuvėje nelabai rasi bet kokiu atveju.
                Jo, desras parduotuveje pirkti tikrai nemalonu, nes neaisku ko ten yra. Pas mane tai yra galimybe uzsakyt "tvarkingu" desru, nes pazistu kas turi cecha, taciau, kad apsimoketu daryt reikia uzsakyt bent 50kg, tad daznai neprisisakysi (visgi 50kg yra nemazai )

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  O kokios to priežastys? Karvių trūkumo Lietuvoje lyg ir nėra? Kas neleidžia ruošti kokybiškos jautienos? Negi lietuviai taip nemėgsta jautienos, kad neapsimoka su ja terliotis?
                  Jautiena yra blogis, nes jautienos apdirbimui sunaudojama keliskart daugiau energijos, negu kiaulienos ar vištienos. Taigi kuo daugiau žmonės vartoja jautienos, tuo labiau jie skatina teršti aplinką, kadangi sunaudojama energija yra to pasekmė.
                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                  Jo, desras parduotuveje pirkti tikrai nemalonu, nes neaisku ko ten yra. Pas mane tai yra galimybe uzsakyt "tvarkingu" desru, nes pazistu kas turi cecha, taciau, kad apsimoketu daryt reikia uzsakyt bent 50kg, tad daznai neprisisakysi (visgi 50kg yra nemazai )
                  "Tvarkingų" dešrų nebūna. Dešra iš esmės yra antrarūšės mėsos sumalimas su riebalais, taukais ir pridedama įvairiausių prieskonių. Jau geriau paimti kumpio gabalą ir agurką iš šiltnamio.
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Picą gali pasiimti už 10 Lt ir pavalgyti. Ką dar galima nusipirkti už 10Lt ir pavalgyti? Nebent sriubos? Ar bulvinių blynų? Kaip pats sakai, "normalus" maistas, kaip karbonadas/šnicelis ar jautienos kepsnys kainuos ne mažiau 20Lt. Tai ir renkiesi tai, kas pagal kišenę ir galimybes. O restorane pavalgyti mėgstame, net jei nelabai turime iš ko. Tada yra skirtumas, ar išleisti 10Lt ar 20-30Lt.

                  Kaip bebūtų, gera pica bent man yra vienas skaniausių dalykų, tegul ir ne pats sveikiausias ir nelabai maistingas.
                  Klausimas, ar žmogui svarbiau skaniai ir nebrangiai pavalgyt, ar atsisėsti, paklausyti muzikos gražioje aplinkoje... Lietuvoj dar yra nemažai valgyklų, kur aplinka tvarkinga, bet paprasta, maistas pigus ir skanus. Kartais studentui netgi pigiau ten valgyt, negu gamintis namie.

                  O jei norima ir aplinkos gražios, tai pvz. man kur kas skaniau ir sočiau 9 Lt kainuojantys cepelinai, negu kažkoks blynas su trupučiu mėsos. Kai suvalgau cepelinų, tai nebenoriu valgyt apie 4 val. (o tai yra normalu), suvalgęs picos pirmiausia pajuntu, kad man ji skrandyje "užstrigo" - pradeda troškinti, o po gero pusvalandžio susitvarkius virškinimui, dar po valandos aš vėl noriu valgyt.
                  Paskutinis taisė Ametistas; 2010.07.11, 00:31.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    "Tvarkingų" dešrų nebūna. Dešra iš esmės yra antrarūšės mėsos sumalimas su riebalais, taukais ir pridedama įvairiausių prieskonių. Jau geriau paimti kumpio gabalą ir agurką iš šiltnamio.Klausimas, ar žmogui svarbiau skaniai ir nebrangiai pavalgyt, ar atsisėsti, paklausyti muzikos gražioje aplinkoje... Lietuvoj dar yra nemažai valgyklų, kur aplinka tvarkinga, bet paprasta, maistas pigus ir skanus. Kartais studentui netgi pigiau ten valgyt, negu gamintis namie.
                    Kalbu be abejo apie maksimaliai imanomai "tvarkinga" desra, o ne tai, kad ji prilygs tam paciam jautiemos gabalui.

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      O jei norima ir aplinkos gražios, tai pvz. man kur kas skaniau ir sočiau 9 Lt kainuojantys cepelinai, negu kažkoks blynas su trupučiu mėsos. Kai suvalgau cepelinų, tai nebenoriu valgyt apie 4 val. (o tai yra normalu), suvalgęs picos pirmiausia pajuntu, kad man ji skrandyje "užstrigo" - pradeda troškinti, o po gero pusvalandžio susitvarkius virškinimui, dar po valandos aš vėl noriu valgyt.
                      Kai kas (pavyzdžiui aš0 cepelinų nemėgsta. Paprasčiausiai per sunkus maistas ir tiesiog nėra labai skanu. Tuo tarpu picą gali nusipirkti tikrai skanią (aišku reikia gerai paieškoti) ir nuo jos tikrai neapsunksti.

                      p.s. Kad ilgai nenori valgyti nėra nieko gero. Vadinasi tavo medžiagų apykaita sulėtėja (O gal ir skrandis nelabai virškina). Tokiu atveju nesveika skrandžiui, o ir maistas labiau "į kūną eina". Valgyti reikia dažnai, bet po truputi.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Jeigu jau užsiminta apie kūno proporcijas, tai paklausiu, kaip riekėtų maitintis nestambiam žmogui, kad truputį praugti svorio?
                        Pavyzdžiui, aš valgau dažniau, bet nedideliais kiekais (būtinai pavalgau per pusryčius, pietus ir vakarienę), tačiau esu uakštas ir gana lieknas. Daug nesportuoju, nes bijau likti "šešėliu", o voris visvien gerai neauga. Tiesa, kartais pastebiu, jog maisto virškinimas vyksta greitai.
                        Neboriu labai nukrypti nuo temos, bet būtų įdomu sužinoti, ką galima būtų pakeisti mnao atveju?

                        P.S. cepelinų ir picų nevengiu.

                        Comment


                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                          Jeigu jau užsiminta apie kūno proporcijas, tai paklausiu, kaip riekėtų maitintis nestambiam žmogui, kad truputį praugti svorio?
                          Pavyzdžiui, aš valgau dažniau, bet nedideliais kiekais (būtinai pavalgau per pusryčius, pietus ir vakarienę), tačiau esu uakštas ir gana lieknas. Daug nesportuoju, nes bijau likti "šešėliu", o voris visvien gerai neauga. Tiesa, kartais pastebiu, jog maisto virškinimas vyksta greitai.
                          Neboriu labai nukrypti nuo temos, bet būtų įdomu sužinoti, ką galima būtų pakeisti mnao atveju?

                          P.S. cepelinų ir picų nevengiu.
                          Mano situacija ta pati (Tik aš papildomo svorio ir nenoriu ). Nepaguosiu, valgant normalų maistą svorio priaugti be šansų. Aišku dieta "Aliejuje skrudintos bulvės krūvą kartų per dieną valgant kol pilvą skaudės" gal ir padėtų, bet kam save žaloti?
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            O kokios to priežastys? Karvių trūkumo Lietuvoje lyg ir nėra? Kas neleidžia ruošti kokybiškos jautienos? Negi lietuviai taip nemėgsta jautienos, kad neapsimoka su ja terliotis?
                            megtu lietuviai jautiena, jeigu butu galima ja ipirkti . O dabar gauni gumos gabala ir dar kaina zymiai didesne negu pvz kiaulienos.
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Jautiena yra blogis, nes jautienos apdirbimui sunaudojama keliskart daugiau energijos, negu kiaulienos ar vištienos. Taigi kuo daugiau žmonės vartoja jautienos, tuo labiau jie skatina teršti aplinką, kadangi sunaudojama energija yra to pasekmė."Tvarkingų" dešrų nebūna. Dešra iš esmės yra antrarūšės mėsos sumalimas su riebalais, taukais ir pridedama įvairiausių prieskonių.
                              gaminuosi sau desras ir nededu jokiu antrarusiu priduktu. Desra su atliekomis asociijuojasi todel,kad parduotuvej kitokios nenusipirksi, bet tai nereiskia kad ji tokia ir turi buti.
                              O jeigu jautiena yra blogis , atsizvelgiant i poveiki aplinkai, tai tada taspats namas kuriame tu gyveni, viesasis transportas , ir dar daug dalyku yra tukstancius kartu didesnis blogis.
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Mano situacija ta pati (Tik aš papildomo svorio ir nenoriu ). Nepaguosiu, valgant normalų maistą svorio priaugti be šansų. Aišku dieta "Aliejuje skrudintos bulvės krūvą kartų per dieną valgant kol pilvą skaudės" gal ir padėtų, bet kam save žaloti?
                                Turiu recepta. Ugis mano 191, o sveriau pries 8 metus tik 72 kg. Ziaurokas vaizdas buvo. Bet tada isvaziavau i Airija 6 metams. Aisku, visi pagalvojat apie bulves, greita maista , bet nieko panasaus. Pirmus 3 metus svoris nekilo. Tada sugalvojau atsivezti tevus. Na tai teko pagyvent kartu. Situacija tkia. Gyvenu 50 metru iki savo darbo vietos ( o dirbau mesos merdirbimo imoneje ) , dienotvarke tokia. 7.30 keliuosi, pusryciai, 8.00 jau darbe. 9.45 - 10.10 tea breakas. Valgomi is namu atsinesti sumustiniai, geriama kava. 13.00- 13.45 pietus. Einu namo pietaut. Darba baigiu 17.00 ...griztu namo , TV, Vakariene. Po valandos parvaziuoja seimyna po darbu. Na ir ka manot, pradeda gamint pvz cepelinus. kaip ir nealkanas, bet naminio maisto norisi,juk mama gamina. Paragaujam cepelinu. Jeigu tai saaites pradzia, tai nelabai yra ka veikt, todel belieka lova ir tv. Pa taip ,per kokius 7 men priaugau 40 kg . dabar jau 15 nuo to priaugto svorio numeciau ,manau svoris pats tas. Na dar gal galima butu numest 3-5 kg.
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Mano situacija ta pati (Tik aš papildomo svorio ir nenoriu ). Nepaguosiu, valgant normalų maistą svorio priaugti be šansų. Aišku dieta "Aliejuje skrudintos bulvės krūvą kartų per dieną valgant kol pilvą skaudės" gal ir padėtų, bet kam save žaloti?
                                  Žiūrint, koks tavo ūgis ir svoris.

                                  Mano ūgis 1,83, o svoris - 63 - 65 (geriau pavalgius ) kg. Labai nekompleksuoju, bet jaučiu, kad reikia kažką keisti. Kaip minėjau, stengiuosi visada pavalgyti pusryčius, pietus ir vakarienę, bet neretai būna ir taip, kad ryte pavalgau mažai, o vakare - daugiau. Jokių produktų nevengiu - nei sveikų, nei "nesveikų".
                                  Spauda ir internetas mirga marga nuo pranešimų, kaip kažkas pasiekė tikslą, pakeitęs mitybą nuo pagrindų, bet vis sunku išsirinkti tinkamiausią variantą ir trūksta motyvacijos pradėti pokyčius (dėl baimės rizikuoti sveikata).
                                  Žodžiu, viską sudėjus, rezultatas nulinis, o norėtųsi, kad būtų daugiau naudos tiek nuo mitybos, tiek nuo fizinės veiklos (nors šiuo metu nieko rimto ir neveikiu ).

                                  Comment


                                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                    Turiu recepta. Ugis mano 191, o sveriau pries 8 metus tik 72 kg. Ziaurokas vaizdas buvo. Bet tada isvaziavau i Airija 6 metams. Aisku, visi pagalvojat apie bulves, greita maista , bet nieko panasaus. Pirmus 3 metus svoris nekilo. Tada sugalvojau atsivezti tevus. Na tai teko pagyvent kartu. Situacija tkia. Gyvenu 50 metru iki savo darbo vietos ( o dirbau mesos merdirbimo imoneje ) , dienotvarke tokia. 7.30 keliuosi, pusryciai, 8.00 jau darbe. 9.45 - 10.10 tea breakas. Valgomi is namu atsinesti sumustiniai, geriama kava. 13.00- 13.45 pietus. Einu namo pietaut. Darba baigiu 17.00 ...griztu namo , TV, Vakariene. Po valandos parvaziuoja seimyna po darbu. Na ir ka manot, pradeda gamint pvz cepelinus. kaip ir nealkanas, bet naminio maisto norisi,juk mama gamina. Paragaujam cepelinu. Jeigu tai saaites pradzia, tai nelabai yra ka veikt, todel belieka lova ir tv. Pa taip ,per kokius 7 men priaugau 40 kg . dabar jau 15 nuo to priaugto svorio numeciau ,manau svoris pats tas. Na dar gal galima butu numest 3-5 kg.
                                    Tiesa, gerai padirbėjus, apetitas didėja.
                                    Aš taip pat neužilgo planuoju išvykti ir, galbūt, kitoje vietoje atsiras daugiau noro kažką veikti, keisti save.

                                    Comment


                                      Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                      Žiūrint, koks tavo ūgis ir svoris.

                                      Mano ūgis 1,83, o svoris - 63 - 65 (geriau pavalgius ) kg. Labai nekompleksuoju, bet jaučiu, kad reikia kažką keisti. Kaip minėjau, stengiuosi visada pavalgyti pusryčius, pietus ir vakarienę, bet neretai būna ir taip, kad ryte pavalgau mažai, o vakare - daugiau. Jokių produktų nevengiu - nei sveikų, nei "nesveikų".
                                      Spauda ir internetas mirga marga nuo pranešimų, kaip kažkas pasiekė tikslą, pakeitęs mitybą nuo pagrindų, bet vis sunku išsirinkti tinkamiausią variantą ir trūksta motyvacijos pradėti pokyčius (dėl baimės rizikuoti sveikata).
                                      Žodžiu, viską sudėjus, rezultatas nulinis, o norėtųsi, kad būtų daugiau naudos tiek nuo mitybos, tiek nuo fizinės veiklos (nors šiuo metu nieko rimto ir neveikiu ).
                                      Patarimas iš asmeninės patirties: nesistenk priaugti svorio, jei to tikrai nereikia ir jei dabartinė tavo būklė nekelia pavojaus sveikatai ar gyvybei. Jei tik nekyla jokių sveikatos problemų dėl per mažo svorio, o valgai normaliai, geriau net nebandyk to keisti, nes pradėjus augti svoriui gali nutikti taip, kad viską sustabdyti gali būti labai sunku. Aišku, jei prieš kokius 10 metų kas nors man taip būtų pasakęs, bučiau nusijuokęs ir pasiuntęs toli... deja, pats įsitikinau, ką tai reiškia.

                                      Aš visai to nenorėdamas "netyčia" priaugau 20kg. Dabar vis "bandau" bent 15kg numesti. Kol kas nelabai sėkmingai. Dar 20 priaugti galėčiau nė nemirktelėjęs. Tiesa, priaugus svorio fizinė būklė ir savijauta tapo kur kas prastesnė, net jei viršsvoris ir nėra didelis (t.y. vos apie 10kg nuo "normalaus" BMI mano ūgiui). Dabar pats suprantu, kodėl tie Afrikos maratonų bėgikai perdžiuvę, kaip šakaliai. Taip tiesiog geriau ir sveikiau. O kompleksuoti dėl per mažo svorio gali tik beprotis. Galėsi prisikompleksuoti, kai būsi storas, kaip paršas. Tada tikrai bus tam pagrindas.
                                      Paskutinis taisė John; 2010.07.11, 02:39.

                                      Comment


                                        Aš irgi per liesa, ir priaugti man be šansų, tikrai sunku. Per pora mėn gal tik 1 kg. pavyko.
                                        Kaip tik reikia sportuoti, kad priaugtasis nebūtų tik lašinių sluoksnis. Sportuojant reikia ir atitinkamai valgyti, kad kompensuoti tą energiją, kurią išnaudoji sportuodamas + maistas turi būti maistingas. Tačiau vistiek patarčiau niekada nepersivalgyti ir nejausti sunkumo skrandyje, blogi įpročiai sunkiai išgujami, geriau valgyti dažniau. Jei kam įdomu čia KMI skaičiuoklė , pasiskaičiuokit, galbūt nesat tikrai per liesi ar per stori, kaip dabar galvojat

                                        Mano KMI - 17,9. Kad sverti normaliai turiu priaugti dar bent ~ 2kg. Nors man sako, kad nesu per liesa, nes viskas proporcinga, tačiau turiu žemą spaudimą ir man mažas svoris nėra + . Taip pat ir alkoholio mažiau reikia, kad būčiau girta, nors beveik negeriu, bet geriant sunkiau pajausti tą ribą

                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        O kompleksuoti dėl per mažo svorio gali tik beprotis. Galėsi prisikompleksuoti, kai būsi storas, kaip paršas. Tada tikrai bus tam pagrindas.
                                        Vaikinai gana dažnai dėl to kompleksuoja, kiek žinau
                                        Paskutinis taisė Irma; 2010.07.11, 03:02.
                                        *******
                                        Miestai.net Fb

                                        Comment


                                          Apie svorio priaugima skaitykite kulturizomo forumuose, bodybuilding taskas LT ir panasiuose. Tikrai nereikia valgyt nesvaiko maisto, norint jo priaugti. Bet dzonas visiskai teisus, kad nereikia stengtis jo priaugt, patiko vienas vyresnis dede sportuojantis pasake - ach tas jaunimas, visi stengiasi priaugt svorio, o paskui tape vyresni stengiasi ji numesti Zodziu patarimas geras.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X