Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

    O tai gal jau pasirengėte atsakymui, pro kur įvažiuotumėte į tą mano sodybos lauką su žemės ūkio technika. Na įsivaizduokite save kaip traktoriaus, kombaino ar savaeigio purkštuvo operatorių - nuo kur pradėtumėte imti tą pievą?
    Pakartok skelbimą
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Į 104 šios temos puslapį užeikite, ten rodyklėmis viską sužymėjau.

      Comment


        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
        Į 104 šios temos puslapį užeikite, ten rodyklėmis viską sužymėjau.
        mano laikais tai sienaudavo dalgiais. Nu bet ok, dabar niekas nemoka ar nenori. Jei gauciau gera traktoriu, tai varyciau tik raudonos rodykles kryptimi. Ir varyciau ratais, o ne juostomis
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą

          mano laikais tai sienaudavo dalgiais. Nu bet ok, dabar niekas nemoka ar nenori. Jei gauciau gera traktoriu, tai varyciau tik raudonos rodykles kryptimi. Ir varyciau ratais, o ne juostomis
          Prie šios klausimo aptarti sugrįšime vėliau, o dabar atsakykite, gal žinote, ką reiškia sirgti vėžiu? Ar sergant fiziškai ką nors skauda ar tiesiog žinai, kad tau jis nustatytas ir tiek? Man daug baisiau atrodo tos procedūros, skirtos pasveikti - tie adatų prijungimai, kraujo paėmimai...

          Comment


            Skausmas prasideda ligos pabaigoje, o sergant vėžiu dažniausiai nieko neskauda
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O kaip jums tas ėjimas per kitų mašinų ratai? Ar tai sveika pėsčiųjų avalynei, kojoms? Ir atvirkščiai, ar automobilių padangoms nekenkia, kai važiuojant per perėją užvažiuojama su ratu ant taško, kur užmina pėstieji kirsdami gatvę?

              Comment


                Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                O kaip jums tas ėjimas per kitų mašinų ratai? Ar tai sveika pėsčiųjų avalynei, kojoms? Ir atvirkščiai, ar automobilių padangoms nekenkia, kai važiuojant per perėją užvažiuojama su ratu ant taško, kur užmina pėstieji kirsdami gatvę?
                Tikrai nekenkia nei tiem, nei tiem, išbandyta
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  liutass , šiame straipsnyje minima kažkokia Tecia Siliuk, yra ir jos nuotrauka, įdomu ar čia ta pati kontrolierė? Jei čia ir ji, tai man atrodo, kad ji jau nebedirba. Tik vat kaip tam keleiviui tokiu atveju apskųsti tą jos paskirtą baudą, jei praėjus kokiems 15 metų jis įtaria, kad ji vis dėl to galėjo būti neteisi?

                  Vilniaus daugiabučiuose – daugybė ne savo noru įkalintų žmonių, priežastis glumina

                  https://www.lrytas.lt/bustas/pasidar...umina-10136513

                  Comment


                    Jei keleivis nesutinka, jis paprasčiausiai nemoka baudos. Tada būna teismas ir ten sprendžia. O jei sumokėjo, vadinasi, sutiko du jam paskirta bauda
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Jei keleivis nesutinka, jis paprasčiausiai nemoka baudos. Tada būna teismas ir ten sprendžia. O jei sumokėjo, vadinasi, sutiko du jam paskirta bauda
                      Jei nesutinki mokėti baudos, tai paduodi skundą teismui per baudą paskyrusią instituciją, nes kitu atveju tavo duomenis perduos antstoliui. Negali tiesiog nemokėti ir viskas.

                      Comment


                        Tiesiog nepasirasai baudos kvito, nes nesutinki su bauda. Be tavo parašo anstoliams neduos.
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Tiesiog nepasirasai baudos kvito, nes nesutinki su bauda. Be tavo parašo anstoliams neduos.
                          O ką liutass mano apie mano santykį su tuo draudžiamu stebėti žmogumi - jei skatinate mane nebijoti ir toliau maltis jam po langais prie namų, ką jam atsakyti, jei mane pagaus arba aprėks pro langą ar paskambins policijai arba pateiks skundą per epoliciją?

                          Comment


                            liutass kažko pražiopsojote mano vakarykštį postą, parašytą 23:52. Ar neturite ką į jį pakomentuoti? Jei taip, judam toliau:
                            O policija įdomu teikia tokią paslaugą, kaip žmogaus kontaktų suradimas-pateikimas vien iš smalsumo, be jokio teisės pažeidimo užuomazgų?
                            Na pvz. įdomu kaip gyvena mano pradinių klasių mokytoja. Atsimenu 2 klasėje mokslo metų viduryje ji staigiai dingo ir nieks nežinojo, kur ji prapuolė. Grįžusi ji mums, vaikams, teigė, jog "sanatorijoje", tačiau kadangi mano mama buvo klasės tėvų komiteto narė ir palaikė ryšį su mokytoja, ji prasitarė, kad iš tiesų buvo Indijoje. Na ji tokia kiek jautresnio charakterio moteris, ten su vyru (irgi mokytoju) nelabai sutarė, girdėjau, atskirai gamindavosi valgyti, + mes, mokiniai jai dar nervus pagadindavome, tai Indijon būtent ir važiuoja tokios moterytės, kur norisi atsigauti, patirti nušvitimą... Arba tas matematikos mokytojas, kur mus mokė 8 klasėje. "Forumiečių kūryboje" kur kartu publikavau 2 pačius ilgiausius postus, ten rašiau, kad su juo pašnekėdavome tiek prasilenkę per pertraukas, tiek pamokų metu - klasėje buvo gal tik 4 rimtai nusiteikę baigti 8 klasę ir stoti į vieną geriausių gimnazijų, tai jiems jis duodavo spręsti uždavinius, o likusioje klasėje įsivyraudavo bardakas, tai aš prieidavau prie jo ir šnekėdavome, aš pasakodavau, kada ten vyks kokį rezonansinį nusikaltimą padariusio žmogaus teismas ar pan. Jis turėjo nerealų humoro jausmą - kartą, bandydamas sugrąžinti į vietą iš rozetės iškritusius laidus (visa mokykla tuo metu buvo jau pasenusi, kiaura, byrėjo ir laukė renovacijos) sakė: "Čia distancinis valdymas". Sakė, jo dukra gyvena Italijoje. Kaip tik po tų metų, kuomet aš pabaigiau 8 klases ir baigiau tą mokyklą, jis irgi išėjo. Įdomu, kaip jam dabar sekasi, ar jau pensijoje ramiai laukia, ar ką... Įdomu ar policija pagelbėtų, ar jie kontaktų paieška užsiima tik esant rimtam įvykiui? Aišku, jei padarytas koks pažeidimas, tai jie patys su žmogumi susisiekia ir jį apklausia, o ne man duoda jo kontaktus. Bet šiaip visai įdomu būtų pašnekėti su pastaraisiais dviem mokytojais.
                            P.S. Paieška socialiniuose tinkluose ar internete išbandyta - jokios informacijos apie juos neradau.

                            Comment


                              Bet kažkaip keista, kad tema užrakyta, tačiau man joje parašyti kokią nors parašą - jokių problemų. Pvz. kas bendro tarp šių dalykų - Maria Magdalena ir FEE 495? Arba kad kiekvienas žmogus turi savo "lubas". Pvz. Šimonytė Ingrida, kai buvo finansų ministrė, ji labai gerai tvarkėsi (sakydamas šitą, sunervinu pensininkus), tačiau prezidento rinkimuose jai sėkmės pritrūko. Panašiai ir aš su savo kelionėmis viešuoju transportu - pradėjau nuo miesto maršrutų, paskui buvo priemiestis (Vilniaus r. apylinkės), galiausiai - tolimojo susisiekimo maršrutai. Tačiau tarptautiniai vandenys - jau ne man. Kai prastai moku užsienio kalbas...
                              Arba vienas lietuvių keliautojas, keliavęs po Rumuniją aprašė akivaizdžiausią jos mažumą - romus (liaudiškai - čigonus). Tai jis ten rašė, kad "romams atskiro muziejaus nėra, kadangi jie patys sau jo nepasistatys, nes kitataučių dėmesio jiems nereikia, o rumunai nepastatys, nes cigonai jiems neįdomūs ar net baisūs". Tai panašiai ir aš su savo prižiūrima gatvele - aš sau paminklo nestatysiu, nes man nesinori per daug lįsti į akis kaimynams, kuriems aš ir taip jau įkyrėjau + mama labai saugo mūsų privatumą - neduokdie, močiutė sužinos mūsų adresą - tuomet ateis į mūsų gatvę ir stovės mums po langais - panašiai kaip kad dariau aš su tuo klasioku. O štai kaimynai man, kaip geradariui, tvarkos siekėjui, paminklo nestatys, nes aš jiems tik "skundikas, fotografuojantis svetimas mašinas", o dar kitiems aš sukeliu vieną jausmą - visišką ignorą.

                              Comment


                                Klausiau tam tinkamoje temoje - nieks neatsako. Paklausčiau netinkamoje temoje - gausiu pražangą, su tradiciniu prierašu "ne į temą", nors tam skirtoje nieks nereaguoja. Tai kur tada klausti, kad sulaukti atsakymo - kodėl?
                                O šiaip, rytais jau kelintą kartą atsibundu su tokiu išplaukusiu vaizdiniu - teko skaityti apie savo buvusią mokyklą ir ten parašyta, kad joje nuo įkūrimo dirba tokie ir tokie mokytojai (kurių mano mokymosi metais jau nebebuvo). Tai kai iš ryto prabundu dar skaudančia galva ir užlipusiomis akimis, mintyse toks vaizdas, kažkas kad mokiniai per ilgąją pertrauką valgykloje valgo sūrią sriubą iš tokių dubenėlių, kurie "labiau įdubę į apačią, negu į šalis" t.y su šaukštu reikia labai giliai kabinti tą masę, ir ten šalia dubenėlių patiekta simbolinė sudžiūvusi baltos duonos riekutė. Ir kada pavalgę tie mokiniai eis į tos mokytojos dėstomą pamoką, o ta mokytoja, iš jos vardo ir pavardės skambesio matosi, kad tokia tironė - žiauriai baudžia, taip sakant, sodina mokinius. O jos pavardė - -ienė, kas rodo, kad ji turi vyrą, su kuriuo namie greičiausiai būna švelni. Tas dubenėliuose patiektas maistas - labiau ne sriuba, bet kažkokia klampi oranžinė masė, greičiausiai - "Tavče Gravče" - tradicinis makedonų patiekalas. O visas tas valgymas ir ta tikėtina, griežtoji mokytoja, tai čia ne mūsų laikais, o dar kokiais ~1984 m., kai viskas dar smirdėjo sovietmečiu - t.y. ta mokinių muštravimo, sodinimo kultūra. Bet kuo tos mokytojos žiaurumas pasireikštų - gal kad dvejetą kam nors įpylė? Kad būtų ką nors užmušusi, neteko skaityti.

                                P.S. šiandien pas mane į butą jau nepateksite, miega maži vaikai, ramybės metas, visus šaukimus į forumo tyrėjų apklausas ir kitus procesinius dokumentus galite siųsti el. paštu olga.zalgirionamai.rozova@gmail.com. Atsakymus ruošiu aš, tačiau dokumentus pasirašinės Božena - ji yra Daugiabučių gyvenamųjų namų Oršos g. 6 (buv. adr. Žalgirio 98) tarpkaimyninių ir kitų ginčų sprendimo mediatorė, ir gyventojų sąmoningumo triukšmo ir automobilių parkavimo klausimais, lygio kėlėja.
                                Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.27, 21:31.

                                Comment


                                  O jums neatrodo, kad šiuo sunkiu geo-politiniu laikotarpiu mums kaip niekad turi būti svarbi vienybė?
                                  Ir ar išgirdus vėžio diagnozę prasminga gydytis ar ne? Mane daug labiau gąsdina ne pats vėžys, bet šalutiniai jo gydymo - chemoterapijos poveikiai, pvz. ne tik nuslinkę plaukai ar klibantys nagai, bet ir burnoje atsivėrusios žaizdelės, kas tolygu aštresnio maisto atsisakymui. Savo pažiūras į klausimą "ar prasminga pradėti to sudėtingo ir varginančio gydymosi - pasveikimo seriją", lauksiu komentarų į asmenines žinutes, kur tikiuosi išgirsti ne tik tingųjį katiną vardu liūtas, bet ir ciniškąjį enigma .

                                  Comment


                                    O gal temą uždarė kokie ateiviai? Arba tai tiesiog blogas sapnas...
                                    Sugalvojau (tiksliau - pirmą kartą viešinu dar pradinėse klasėse nugirstas) dainas ir jas sutapatinu su kokia nors šalimi, kurioms ir skiriu atitinkamas dainas, kurios galėtų būti tarsi jų antrieji himnai - per jas atsiskleidžia tos šalies ore tvyranti atmosfera, gyventojų mentalitetas. Štai dar keli pavyzdžiai:

                                    Suomija (labiau ne dainoje tariami žodžiai, bet tas muzikinis intarpas tarp posmų - tiriririrititi, tiriririririiii, rin, ritititititi-n!)

                                    https://www.youtube.com/watch?v=QJtdU-SdZ-U

                                    Graikija

                                    https://www.youtube.com/watch?v=tW3HN_pvbE4

                                    Iranas

                                    https://www.youtube.com/watch?v=Bx51eegLTY8

                                    Comment


                                      Tas mūsų kaimynas, kuris savo išvaizda labai panašus į buvusį socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį, tai toje jų šeimoje ten pirmuoju smuiku griežia žmona - ji valdinga, su vyriška šukuosena, ji viską sprendžia į kokią mokyklą leisim vaikus ar kaip atostogausim, ji vadovauja įmonei, kurioje vairuotoju dirba ir jos sutuoktinis, tai vyras pas ją jaučiasi toks kaip po padu. Tai neretai savaitgaliais pastebiu jį su motociklininko šalmu - motociklas jam vienintelis būdas pasijusti tikru vyru. Kartą pamatau, kaip išeina toks pro duris kaip koks kosmonautas ir žinau - tuoj už kelių sekundžių griausmingai išdrioksės pro parkingo vartus...

                                      Comment


                                        2016-2017 m.m., kai buvau dešimtokas, kiekvieną darbo dieną po pamokų važiuodavau dviem panašiais maršrutais, ten būdavo pastoviai tas pats vairuotojas su tuo pačiu autobusu. Kaip ir įprasta Vilniuje - rusakalbis, tai aš vis svarstydavau, kokia gali būti jo pavardė. Sukrapščiau 2 variantus:
                                        1. Kravčionok(as). Pavardę parinkau pagal krakšinčius garsus, kurie sklinda jam perjunginėjant posūkių lemputes su ta lazdele šalia vairo.
                                        2. Spyris-Dūris. Šitą sugalvojau todėl, kad dar vasarą, kai buvau bepradedąs atradinėti tą kryptį, man rodos dirbo irgi jis, o gal ir ne jis, bet tą vakarą parėjus namo per LRT buvo laidos "Duokim garo!" kartojimas, kur kažkokia kapela iš Tauragės uždainavo "Spyri dūri kupra stati, susirietus kap gyvati - Tyriririririririm!".

                                        Bet kodėl ši tema kitiems užrakinta, gal aš išrinktasis, kad man galima čia rašyti vis dar kol kas? Reiktų Arunasx`o balso - jis šios temos moralinis įkvėpėjas, reiktų jam žodį suteikti.
                                        kodėl kai sąskaitoje lieka 2 eurai ar net dar mažiau, kodėl bankas tau automatiškai nepapildo, kaip kad dabar yra pas mano mamą, kuri baigia iš manęs išsiurbti visus senelio duotus pinigus?

                                        Comment


                                          Oba! Ar aš kątik atrakinau temą? Čia viskas ok?

                                          Taip pat prisegu apie "gėdą prieš užsieniečius darančius ratlankius", tiksliau - jų skylių skaičių. Su troleibusais savo nuotraukų neturiu, tad pridedu volcmano-holcmano-legolcmano, kliurgliurgarnizono (aš tokiais žodžiais vadinu visas statybine mašinas ir savivarčius). Pirmasis yra tas baisusis variantas - mažas skylių skaičius, jų - tik keletas - gal kokios 5 - į jas žiūrint, kai mašina važiuoja, tos skylės tarsi sako ple ple ple. Kitas - etaloninis, taip kaip ir turi atrodyti padorus ratas - daug daugiau, bet mažesnio dydžio skylučių - jo sako dryn, dryn, dryn. Čia viskas ant tos pačios mašinos. Kuris variantas jums geresnis, kuris patraukliau atrodo? Beje, ratas tai toks karmos dalykas bendrąja prasme - jis gali tave ir pakelti į aukštumas, ir nublokšti žemyn!
                                          Attached Files

                                          Comment

                                          Working...
                                          X