Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    mano atmintis kaip zuvies
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Tai va, bet čia galioja tik senoms Vilniaus Škodoms. Naujuose autobusuose ir troleibusuose durų uždarymo signalas yra toks trūkčiojantis "trypt, trypt, trypt", o štai tose mano pamėgtose senienose - pusės sekundės nepertraukiamas "Pyyyyypt!". Tai vat man išgirdus tą, kartais kiek plonoką garsą, norisi sakyti, kad "užcypė vengrytė" ir durys sukrito (t.y. užsidarė), panašiai kaip kad Kauno "Žalgirio" arenoje suburzgė "boileriai-broileriai".

      Comment


        nesu girdejes vengrytes, va broileri anuka labai daug kartu
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          O ten yra kažkoks žymus tarptautinis kone, raudonos spalvos logotipas "AVIS". Bet su avimis (toks baltas mielas pūkuotas gyvūnas), tikriausiai šiuo atveju neturi nieko bendro, užsiima kažkuo kitu?

          Comment


            Nuomoja auto avims
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              O ar labai daug prasmės būtų ūkininką Radzevičių užmėtyti tom rukolom? Kai pagalvoji, techniškai nelabai įmanoma turbūt, nes gi pervažiavus jų lapus su tokia sunkia transporto priemone, visos lape esančios "kraujagyslės" ištrykšta ir lapas tampa toks nugeibęs, sudrėkęs... Jaučiu jį mesi ir čia pat tau nukris po kojomis, nepasiekęs reikiamo "adresato".

              Comment


                Sukociot i gniuzte ir mesti
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  O ar verta išvis tai daryti?

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    O ar verta išvis tai daryti?
                    Būtina kitaip tas niekada nesibaigs
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Tas tai kas?
                      O tai neužsuktumėte į PDS? Kaip suprantu, jus labiausiai sužavėjo ne psichoprofesionalų teikiamos konsultacijos, bet kineziterapeutas, kuris galėtų kažką jūsų ten apžiūrėti...

                      Comment


                        Tas, tai kad ir toliau vazinetu per tas vargses rukolas. Mane domintu tik kinezaterapeute nes reikia stuburą suremontuoti
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          Kažkas bus Londone

                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Kaip galvojate, kokiai gyvenimiškai situacijai apibūdinti naudočiau žodį "Pilsim" arba maždaug "Voj tai bus, oj bus..."?

                            Comment


                              begimui is Lietuvos?
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                bėgimui į Lietuvą?

                                Comment


                                  Čia kai kažkas vyksta ne pagal nusistovėjusią tvarką/planą, bet tą kažką tai dirbantis/užsiimantis žmogus daryti moka. Pvz. dauguma šiuolaikinių autobusų yra su automatine pavarų dėže, bet jei visi "automatai" sugenda, visi iki vieno yra apmokyti vairuoti ir su mechanine - jie žino, kaip reikia perjunginėti pavaras, dirbti su sankaba ir pan. Arba troleibuso vairuotojas, visą gyvenimą dirba tuo pačiu maršrutu, tačiau dėl avarijos ar kelio darbų jo maršrutas kiek pakoreguojamas apylanka, tai jis, su tomis pačiomis rankomis ir kojomis, tais pačiais įgūdžiais, nors nėra pratęs važinėti tuo kitu laikinu aplinkiniu keliu, bet šiaip ne taip vis tiek suvažinėja, nors gatvės jam gal ir ne taip gerai pažįstamos. Arba kai visą gyvenimą tuo pačiu maršrutu dirbęs vairuotojas vieną dieną yra pasiunčiamas į maršrutą, besidriekiantį visai kitame miesto gale - nors tądien jam teks važinėti po seniai matytą ar išvis nepažįstamą rajoną, transporto priemonė - ta pati, visas vairo sukiojimas - toks pats.

                                  Comment


                                    O "Pilsim" yra todėl, kad tas Kauno "Žalgirio" arenoje virš krepšio esantis laikrodis ir jo tie visi broileriai ir boileriai paruošti pilti lauk bet kurią į Kauną žaisti ir pralaimėti atvykusią komandą. Nesvarbu kokia komanda - ar klubas ar šalies rinktinė - tas laikrodis visiems vienodai tiksins sekundes ir milisekundes ir skus (ta sirena dar ir išskuta pralaiminčius) varžovus lauk.

                                    Comment


                                      O kai Žalgiris pralaimi, tai juos tada pila lauk?
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Na taip išeina, kad taip. Tuomet žalgiriečiai patys užveža sau stogą lauk ar pan. Tuomet kauniečių sirgaliai tokie nusiminę, sustirę iš siaubo savo vietose stovi.
                                        Beje, kokią reikšmę žodis "sirgaliai" įgijo 2020 m. vasario gale, kai į Kauną turėjo atvykti Milano "EA7 Emporio Armani Exchange" krepšininkai ir juos lydintis būrys sirgalių?

                                        Comment


                                          Bereikšmis

                                          idomu, ka ten tas ArunasX prisidirbo
                                          Paskutinis taisė liutass; 2023.10.15, 08:48.
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X