Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar į Kauno Lidl'us jau galima važiuoti, ar vis dar apgultis? Kas buvot papasakokit situaciją.
    As much power as necessary, as much freedom as possible

    Comment


      Parašė myhorsegallery Rodyti pranešimą
      Ar į Kauno Lidl'us jau galima važiuoti, ar vis dar apgultis? Kas buvot papasakokit situaciją.
      Šiaurės pr. tuščios niekada nemačiau. Priešingai nei Pramonės pr. Maximą Tad jei žmonių apgultis nepatinka, siūlau rinktis pastarąją
      Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.11, 23:57.

      Comment


        Po kiek lidl bananai, nes maxima nuo šiandien nusimušė iki jai dar nematytų 0.96 ct.

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          Mama sakė, kad po Lidl atėjimo Iki Cento pienas atpigo nuo 0,50 € iš pradžių ar iki 0,44 €, o dabar lyg 0,41 € kainuoja. Batoną Cento atpigino nuo 0,23 € iki Lidlo kainos - 0,22 €
          Cento sviestas taip pat atpigo: kainavo 0,88€, dabar 0,78€

          Comment


            Buvau šiandien Vilniaus Lidle pagaliau. Lidlas kaip Lidlas... Keletą padažų nusipirkau, kažkokių pieniškų produktų, mėsos ant grilio pasikepti, pigios kolos ir ledų... Ai, dar butelius pridaviau į taromatą
            Ką jūs ten tokio randat?

            Comment


              Parašė PNV Rodyti pranešimą
              Po kiek lidl bananai, nes maxima nuo šiandien nusimušė iki jai dar nematytų 0.96 ct.
              Molo Maximoj po Lidlo atidarymo buvo 0,55 €, Maximoj link Lapių 0,77 €.

              Comment


                Gal kas nors žino, kokia LIDL el.įrenginių kokybė? Ketinu pasižiūrėti:

                https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=1323

                Kažkada esu nusivylęs, kad neradau LIDL reklamuotų akumuliatorių ir įrankių.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Gal kas nors žino, kokia LIDL el.įrenginių kokybė? Ketinu pasižiūrėti:

                  https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=1323

                  Kažkada esu nusivylęs, kad neradau LIDL reklamuotų akumuliatorių ir įrankių.
                  Kiek pirkau virtuvės el. įrenginių, tai made in Germany. Kokybė kaip ir viskas ok. Daržovių smulkintuvą jau teko grąžinti, nes sugedo po trumpo laiko. Tai kol kas dar tokiso tvirtos nuomonės neturiu.

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Gal kas nors žino, kokia LIDL el.įrenginių kokybė? Ketinu pasižiūrėti:

                    https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=1323

                    Kažkada esu nusivylęs, kad neradau LIDL reklamuotų akumuliatorių ir įrankių.
                    Lidl nėra žinoma, kaip vieta, kur reiktų pirkti tokius daiktus. Kokybė ir patikimumas tikriausiai panašaus lygio, kaip ir kitur už panašią kainą. Perkant tokius daiktus turbūt verta investuoti daugiau (kad ir kokius 5 kartus daugiau), bet pirkti kažką, kas tikrai tarnaus ilgai ir veiks gerai.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Lidl nėra žinoma, kaip vieta, kur reiktų pirkti tokius daiktus. Kokybė ir patikimumas tikriausiai panašaus lygio, kaip ir kitur už panašią kainą. Perkant tokius daiktus turbūt verta investuoti daugiau (kad ir kokius 5 kartus daugiau), bet pirkti kažką, kas tikrai tarnaus ilgai ir veiks gerai.
                      Iš patirties galiu pasakyti, kad tokie daiktai naudojami kartą per kokius 5 metus (tie kas naudoja dažniau, tikrai neperka tokių prekių maisto parduotuvėse), todėl dabar visada tik nuomoju pan. įrankius, kur gaunu tikrai gerą "ne plastmasinį" įrankį.
                      Flickr

                      Comment


                        Aš pvz prieš gerus 7 metus senukuose pirkau Kinpow smūginį gręžtuvą, tai kiek man jo reikia, dar ir dabar veikia, nors kainavo lyg 30 lt

                        Comment


                          Kaip matau, Lidl per lėtai reaguoja arba visai nereaguoja į pastabas. Vis dar pilna klaidinančių kainų. Duodu dar savaitę. Jei niekas nepasikeis, gindamas viešąjį interesą kreipsiuosi į VVTAT

                          Comment


                            Parašė wrm Rodyti pranešimą
                            Aš pvz prieš gerus 7 metus senukuose pirkau Kinpow smūginį gręžtuvą, tai kiek man jo reikia, dar ir dabar veikia, nors kainavo lyg 30 lt
                            Pasitikslinau su žinovais - nieko gero. Šito LIDL perforatoriaus tik pavadinimas - labai slabnas. Gal kaip paprasta drelė sueitų, bet aš turiu

                            Comment


                              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                              Kaip matau, Lidl per lėtai reaguoja arba visai nereaguoja į pastabas. Vis dar pilna klaidinančių kainų.
                              Kur klaidinimas? Kasoje už prekę prašo sumokėti ne 10.99, o daugiau?

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Kur klaidinimas? Kasoje už prekę prašo sumokėti ne 10.99, o daugiau?
                                Kvaily, tau jau 10 žmonių 20 kartų atsakė kur klaidinimas.
                                Žinau, kad nemandagu forume kvailiais mėtytis, bet jei tiek kartų gavęs atsakymą vis tiek to paties klausi tai kas belieka.

                                Comment


                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Kur klaidinimas? Kasoje už prekę prašo sumokėti ne 10.99, o daugiau?
                                  Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba atsakys į pirmą klausimą.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Kvaily, tau jau 10 žmonių 20 kartų atsakė kur klaidinimas.
                                    Žinau, kad nemandagu forume kvailiais mėtytis, bet jei tiek kartų gavęs atsakymą vis tiek to paties klausi tai kas belieka.
                                    Niekas nieko nepasakė, nes žodis "akcija" nereiškia "mažesnė kaina". Taip kad pasiimk savo žodžius atgal.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                      Niekas nieko nepasakė, nes žodis "akcija" nereiškia "mažesnė kaina". Taip kad pasiimk savo žodžius atgal.
                                      Iki šiol nesugebėjai atsakyti, ką be kainų nuolaidos žodis "Akcija" dar galėtų reikšti prekybos centruose Gator - neatsiimk savo žodžių!

                                      Comment


                                        Man rodos dsanto greitai grįš pas mamą Maximą
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Man rodos dsanto greitai grįš pas mamą Maximą
                                          Oi ne, su Lidl gyventi verta Bye bye, Maxima

                                          Comment

                                          Working...
                                          X