Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Vaniliniai ledai visada yra tik su trupučiu pieno ir daug vandens bei cukraus, visada siūlau pirkti ledus, kur parašyta "plombyras", tada bus aišku, kad čia normalūs skanūs ledai iš tikros grietinėlės, o ne "pieno skonio" vandens.
    Aš išvis nedaug ledų valgau Lidle visai skanus Balino plombyras vafliniame indelyje, tai yra Dadu kitame įpakavime Norėjau paragauti ir tų Lidl vanilinių dideliame įpakavime, tai nusipirkau. Galiausiai buvo įdomu palyginti su Optima linija Kaip sakė Gator, reikia lyginti privačius ženklus su privačiais ženklais. Bet, kaip šis atvejis parodė, miltų su pjuvenom nederėtų lyginti

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Aš išvis nedaug ledų valgau Lidle visai skanus Balino plombyras vafliniame indelyje, tai yra Dadu kitame įpakavime Norėjau paragauti ir tų Lidl vanilinių dideliame įpakavime, tai nusipirkau. Galiausiai buvo įdomu palyginti su Optima linija Kaip sakė Gator, reikia lyginti privačius ženklus su privačiais ženklais. Bet, kaip šis atvejis parodė, miltų su pjuvenom nederėtų lyginti
      Taip, šitie ledai Lidl'e patys skaniausi, nors ir brangiausi, kitokių net neperku. Maxima turi savo analogiškus už pan. kainą.

      https://www.barbora.lt/produktai/van...gu-idaru-120-g
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Taip, šitie ledai Lidl'e patys skaniausi, nors ir brangiausi, kitokių net neperku. Maxima turi savo analogiškus už pan. kainą.

        https://www.barbora.lt/produktai/van...gu-idaru-120-g
        Aš turėjau omeny tuos paprastus Balino po 0,24 € Neatkreipiau dėmesio, kad yra ir su įdaru O jau tie Optima ledai kokie šlykštūs Ten ne tik kad vanilės nesijaučia, ten nieko nesijaučia Kaip Briedis sakė, ar neteks išmesti pusės, tai tikrai man tokia mintis kilo juos bevalgant, bet suvalkietiškas kraujas neleido išmesti, tai pabaigiau atbulais dantim

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          Ledams, beje, 30 % nuolaida. Ledai Klasika 1000 ml / 500 g iš tiesų kainuoja 2,43 €.
          Įdomu ar yra bepročių, kurie šitą "ledų dešrą" perka už tokią kainą. Kažkada seniau, kai dar buvo Litas, tai toks dalykas kainuodavo berods iki 5 Lt (jei ne dar mažiau).

          Comment


            Parašė sleader Rodyti pranešimą
            Įdomu ar yra bepročių, kurie šitą "ledų dešrą" perka už tokią kainą. Kažkada seniau, kai dar buvo Litas, tai toks dalykas kainuodavo berods iki 5 Lt (jei ne dar mažiau).
            Tai va, aš dar tais "lietuviškais" laikais ją kartais ir nusipirkdavau, todėl apakau, kai pamačiau, kiek dabar kainuoja Maximoj Prismoj pigiau, 2,02 €, bet vis tiek daug.

            Comment


              Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
              Čia kad tie treti baltai - rusai ar estai?
              Hmmm... treti baltai turėtų būti gal prūsai? Nėra tokio užrašo ant tų ledų?

              Comment


                Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                Hmmm... treti baltai turėtų būti gal prūsai? Nėra tokio užrašo ant tų ledų?
                Gerai gerai, pakoregavau

                Comment


                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                  Įdomu ar yra bepročių, kurie šitą "ledų dešrą" perka už tokią kainą. Kažkada seniau, kai dar buvo Litas, tai toks dalykas kainuodavo berods iki 5 Lt (jei ne dar mažiau).
                  Taip, 4Lt su centais kainavo...

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą
                    Taip, 4Lt su centais kainavo...
                    Vanilinių ar plombyro dešra?
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Vanilinių ar plombyro dešra?
                      Manau, kad vanilinių ledų dešra. Plombyro litras už tiek neišeitų. Klausimas, ar išvis būna plombyro dešrų?

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Vanilinių ar plombyro dešra?
                        Dešra "Klasika".

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Manau, kad vanilinių ledų dešra. Plombyro litras už tiek neišeitų. Klausimas, ar išvis būna plombyro dešrų?
                          Nežinai kaip dabar, bet prieš 30 metų buvo ir kainavo 50 kapeikų (dešra iš grietinėlės kainavo 32 kapeikas).

                          Comment


                            Mačiau, kad kažkas rašė, jok lidl atsidarė per bananų sezoną dėlto pardavinėja bananus pigiau ir didele akcija darė, tai norėjau pasakyti, kad bananai neturi sezono.

                            Comment


                              Ar yra lidl šaltos arbatos "arizona"? Jei yra, kokia kaina.

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Kaip sakė Gator, reikia lyginti privačius ženklus su privačiais ženklais. Bet, kaip šis atvejis parodė, miltų su pjuvenom nederėtų lyginti
                                Taip pat aš pabrėžiau, kad svarbu sudėtis lyginti. SP grietinės pavyzdyje sudėtys tos pačios, ledų pavyzdyje - skiriasi. Žodžiu neiškraipyk mano minties

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Taip pat aš pabrėžiau, kad svarbu sudėtis lyginti. SP grietinės pavyzdyje sudėtys tos pačios, ledų pavyzdyje - skiriasi. Žodžiu neiškraipyk mano minties
                                  Atsiprašau Bet grietinės sudėtį palyginti sunku, jei nežinai gamintojo Nors gi galima palyginti energetinę sudėtį. Idėja

                                  Comment


                                    Iki bananams pakeitė kainą (ne akcija) - 0.99 Eur...

                                    Comment


                                      Pas mus dar 1,44.

                                      Comment


                                        Maximoje, šalia mano namų, jau antra savaitė, kai bananų kaina nuo 0,99 vėl sugrįžo prie 1,44

                                        Comment


                                          Parašė haveimooed Rodyti pranešimą
                                          Iki bananams pakeitė kainą (ne akcija) - 0.99 Eur...
                                          Mama sakė, kad po Lidl atėjimo Iki Cento pienas atpigo nuo 0,50 € iš pradžių ar iki 0,44 €, o dabar lyg 0,41 € kainuoja. Batoną Cento atpigino nuo 0,23 € iki Lidlo kainos - 0,22 €

                                          Comment

                                          Working...
                                          X