Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Forume sedėjimas darbo metu ir rašinėjimas irgi runkelizmas gali būti
    Svarbiausia, kad smegenyse nebūtų runkelizmo viruso požymių. O visa kita dzin.

    Comment


      Labiausiai ką Lidl'o atidarymas parodė, tai kokie pasikėlę šūdai yra dalis Lietuvos feisbukinio „elito“ ir kitų internetinių „aš tai toks protingas, pasijuoksiu iš kitų“ kvailelių. Ir dar, kad swedbanke glušos „ekspertės“ dirba, kurios apie finansus gali pakomentuot tik „dvasiškai“.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Tai geriau nei argumentas "jau tie mūsų kaimiečiai... Va kažkur tai visai kiti žmonės".
        Ir ten, ir ten žmonės neturintys darbo, gyvenimo ir todėl turintys per daug laiko.

        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Baikit jūs čia hiperbolizuot su tais varguoliais.
        Mintis buvo paprasta - 3 valandas, kaip šitas žmogus, laukti eilėje produktų, kuriuos galėsi nusipirkti keliomis valandomis ar 1-2 dienomis vėliau be eilių, yra neprotinga ir tiek. Bet kuris sveiko proto žmogus su tuo sutiks. Nebent, kaip dsanto rašė, kažkam stovėjimas eilėje 3 valandas yra pramoga. Tada - žinoma, kad protinga laukti - nemokama pramoga.
        Žinoma. Sprendžiant iš nuotraukų eilėse stovi du tipažai:

        1) Pensininkai, kurie tikrai turi nedaug pinigų ir daug laiko. Ir kurie, šiaip jau, pasitaiko ir sako, kad eilės nėra blogai. "Va sovietmečiu reikdavo laukti, tai pabendraudavo žmonės, susipažindavo eilėse".

        2) Važiuojantys į Lenkiją apsipirkti ir po to argumentuojantys (pats mačiau per žinias ): "Tai ir apsiperkam pigiau, va kažkur 10-20 procentų sutaupom, ir pramoga šiokia tokia".

        Ir, jei kas kabinėsis, tai čia nieko blogo. Kaip ir nieko blogo iš jų juoktis ir vadinti kvailai besielgiančiais.
        Paskutinis taisė index; 2016.06.02, 17:41.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Mane tai labiausiai stebina Gator fenomenas. Ši tema jam visiškai neįdomi, jis ja nesidomi, apie patį Lidlą apskritai nebuvo nieko girdėjęs (nes Vilijampolėje tokio nebuvo), bet jau prirašė šioje Temoje kokius 550 pranešimų, diskutuodamas apie eilėse laukiančius pensininkus.

          Comment


            Tiesiog Lidl marketingo darbuotojai labai labai labai labai labai gerai padirbėjo su atėjimu į Lietuvą, sveikinimai jiems

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Mane tai labiausiai stebina Gator fenomenas. Ši tema jam visiškai neįdomi, jis ja nesidomi, apie patį Lidlą apskritai nebuvo nieko girdėjęs (nes Vilijampolėje tokio nebuvo), bet jau prirašė šioje Temoje kokius 550 pranešimų, diskutuodamas apie eilėse laukiančius pensininkus.
              Eilinį kartą klaidingų faktų žiupsnelis is John fantazijų pasaulio. Tokiam trumpam pranešime sugebėjo net 4 klaidingus faktus sutalpint.

              1. Tema man įdomi.
              2. Apie Lidl ne tik girdėjęs, bet ir apsilankęs buvau.
              3. Nesu nei gyvenęs, nei mokęsis, nei dirbęs Vilijampolėje.
              4. Apsirikai kokiais 5-10 kartų dėl pranešimų kiekio.
              Paskutinis taisė Gator; 2016.06.02, 18:07.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Eilinį kartą klaidingų faktų žiupsnelis is John fantazijų pasaulio. Tokiam trumpam pranešime sugebėjo net 4 klaidingus faktus sutalpint.

                1. Tema man įdomi.
                2. Apie Lidl ne tik girdėjęs, bet ir apsilankęs buvau.
                3. Nesu nei gyvenęs, nei mokęsis, nei dirbęs Vilijampolėje.
                4. Apsirikai kokiais 5-10 kartų dėl pranešimo kiekio.
                Dar pamiršau pridėti vieną faktą: turi lygiai nulį humoro jausmo (galioja visiems kauniečiams) ir labai rimtai bei jautriai reaguoja į bet kokius pašmaikštavimus.

                Comment


                  Beje, UK Lidl bananai šiuo metu kainuoja £0.99 už kg. kas verčiasi į €1.28 už kg t.y. lygiai dvigubai brangiau, nei Lietuvoje šiuo metu.

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Dar pamiršau pridėti vieną faktą: turi lygiai nulį humoro jausmo (galioja visiems kauniečiams) ir labai rimtai bei jautriai reaguoja į bet kokius pašmaikštavimus.
                    Rimtai galvoji, kad nesupratau, jog bandei juokauti? Tiesiog, mano supratimu, juokaujant turi bent apytiksliai ir faktinė informacija sutapti
                    O kauniečiai jautriai reaguoja gal dėl to, kad jei mini kažką tai pagrinde Kauną ar Vilijampolę, ar "Kauną skriaudžia" todėl ir reakcijos iš kauniečių didesnės sulauki. Minėtum pastoviai Šiaulius ir pietinį - sulauktum daugiau reakcijos iš šiauliečių.
                    Pats sudarai sąlygas būtent kauniečiams reaguoti labiausiai, o paskui neva stebiesi, kad kauniečiai jautriausi. Neprotingas argumentavimas.
                    Paskutinis taisė Gator; 2016.06.02, 18:16.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Rimtai galvoji, kad nesupratau, jog bandei juokauti? Tiesiog, mano supratimu, juokaujant turi bent apytiksliai ir faktinė informacija sutapti
                      Neturi

                      Comment


                        Citata iš straipsnio apie Lidl, bet stebėtinai tinkanti apibūdinti Lietuvos žmonių mentalitetui:
                        Ryškėja keli dalykai. Lietuvoje yra masė žmonių, neturinčių savigarbos, bet ją kompensuojančių mariomis laisvo laiko. Jie yra lengvai valdomi per tam tikrus informacijos kanalus, iš pradžių sukeliant pasipiktinimą, tada subtiliai nurodant kaltininką, o galiausiai – paskelbiant apie naujo pranašo atėjimą. Minios valdymo klasika, kaip pasakytų Makiavelis.
                        http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...idlo-diena.htm

                        Comment


                          Su drauge prieš 30 min. buvom nuėję pasižiūrėti prie Vilniuje atidarytos Lidl parduotuvės Kalvarijų g. 180. Tai pamatę eilę apsisukom ir grįžom namo

                          Comment


                            Parašė represser Rodyti pranešimą
                            Su drauge prieš 30 min. buvom nuėję pasižiūrėti prie Vilniuje atidarytos Lidl parduotuvės Kalvarijų g. 180. Tai pamatę eilę apsisukom ir grįžom namo
                            O spurgų negavot dykai paragauti?

                            Comment


                              Šiaulių Lidl.



                              Turbūt eilėje laukiantys žino apie artėjantį doomsday ir siekia apsirūpinti Lidl bananais.





                              Comment


                                Straipsnis iš etaplius.lt. Šiauliečių įspūdžiai.

                                Šiauliečiai į „Lidl” veržte veržiasi pigesnių prekių.

                                Šiandien nuo pat ankstyvo ryto, gerokai prieš 8 valandą, gyventojai jau rikiavosi prie taip ilgai lauktos parduotuvės durų. Pigesnių prekių ištroškę žmonės negailėjo savo laiko ir laukė didžiulėse eilėse. Šalia parduotuvės stovėjo ir greitosios pagalbos automobiliai, jeigu kam nors iš laukiančiųjų susilpnėtų sveikata.

                                Saulės kaitros nebijantys miestiečiai masiškai stoviniuoja šalia parduotuvės, kur yra vaišinami nemokama kava, arbata, vandeniu, spurgomis. Gausi gyventojų minia kone šturmuoja naująją parduotuvę ir kraunasi pilnus krepšius prekių. Tiesa, žmonės pastebi, kad kainų skirtumas ir prekių asortimentas tikrai yra skirtingi nei kituose prekybos centruose. „Kainos „nesikandžioja“. Na, yra kai kas tas pats kaip „Maximoje“, kai kas pigiau”, – teigia šiaulietė.

                                Pasak pirkėjų, į akis krinta išskirtinis aptarnavimas. „Malonus aptarnavimas, labai jau malonus. Ir prekes sudeda į maišus, nereikia net patiems dėtis“, – įspūdžiais dalijasi pirkėja.

                                Tačiau moteris įžvelgia ir trūkumų. Anot jos, nepaisant didelės kitokių prekių pasiūlos, parduotuvėje nėra ypatingo pasirinkimo, viskas yra supakuota, todėl nėra sveriamų prekių. Dėl šios priežasties gyventojai verčiau gali rinktis apsipirkimą kituose prekybos centruose.

                                Miestiečiai neabejoja, kad šiandieninės konkurencingos kainos ilgai neturėtų išsilaikyti. „Šiandien yra pigiau, o už kokių 2–3 mėnesių kainos bus tokios pat“, – tvirtina šiaulietis.

                                Vis dėlto pirkėjai sutinka, kad kainos čia yra mažesnės, todėl šioje parduotuvėje dažniau turėtų lankytis kai kurių socialinių grupių atstovai. „Na, aš manau, kad pensijinio amžiaus žmonės arba mažesnes pajamas gaunantys tikrai lankysis čia dažniau negu „Maximoje“, – pastebi šiaulietė.

                                Kalbinti gyventojai pripažįsta į pirkinių krepšelius gausiai krovę prekes, iš kurių tikrai galima rasti jiems visiškai nereikalingų daiktų. „Šiaip, žinokit, gausiai. Gal ir bereikalingų dalykų truputį, bet šiaip, va, širdžiai mielų prekių“, – atvirauja Janina.

                                Nors parduotuvės atidarymas virto masine psichoze, visgi ne visi gyventojai tikina turėję ilgai laukti eilėse. Kai kurie stovėjo apie pusvalandį, o tai, jų nuomone, yra visiškai normalu, esant tokiam žmonių antplūdžiui. Beje, senjoras sako, kad į parduotuvės atidarymą specialiai nėjo, o apsilankymą joje atidės vėlesniam laikui: „Tai aš eisiu žiūrėti, aišku, tik ne šiandien. Jeigu turėsi laukti iki 17 val. vakaro, tai, žiūrėk, ir su greitąja gali išvažiuoti“, – pavojų, laukiant eilėje, įvertino vyras.

                                O šiaulietė Janina teigia, kad toks susidomėjimas naująja parduotuve yra nesuprantamas: „Čia yra nesąmoninga. Tik tiek, kad tai yra kaip kokia atrakcija. Šiaip man, kai šalia gyvenu, tai kaip ir šventė kartu“
                                http://etaplius.lt/siaulieciai-i-lid...gesniu-prekiu/

                                Comment


                                  Visa ši istorija tik įrodo, kad lietuviai labai gerai gyvena, jei kažkokio prekybos centro parduotuvių atidarymas virsta kone metų naujieną. Aišku, tame ir daug provincialumo, bet jau geriau taip, negu žymiai blogesnės žinios.
                                  Pakartosiu tą progą tik savo seną mintį apie tai, kas lietuvių charakteryje baisiai atstumia (nors šiaip atstumia nedaug kas, lyginant su kitom tautom) - tai begalinis, tiesiog kaip kažkokia giliai įaugusi piktžolė, noras skųstis savo gyvenimu visur ir visada. Kartais tai yra net nebejuokinga, bet jau ant šleikštulio ribos.

                                  Asmeniškai aš dėjau ir ant to Lidlo, ir ant visų kitų, nes man tai nėra gyvenimo prioritetas - kur pirkti sau ėdalą ir kur jo gauti už kelis centus pigiau...
                                  Paskutinis taisė oranger; 2016.06.02, 19:57.

                                  Comment


                                    Parašė rat
                                    Visada galima grįžti į Donecką ir pasiimti kartu su savimi visus oligarchus ir bankininkus, kurie Lidl atidarymo proga pasityčiojo iš eilinių mirtingųjų.
                                    Tai tu pats savo oligarchais ir rūpinkis, bei nenurodinėk man - kur man grįžti, o kur negrįžti. Lavink savo protą, nes jau kaip reikiant aptingai per pastarųjų porą metų. Labai jau nuspėjamas ir neįdomus esi

                                    Comment


                                      Kalvarijų LIDL popiet.











                                      Comment


                                        Parašė rat
                                        Tu savo lavink - kodėl turėtų žmonės nesiskųsti gyvenimu? Čia džiaugtis reikia, kad dulkino, dulkina ir dulkins lietuviški oligarchai per visus galus? Jeigu tokias mažas kainas išlaikys ir toliau, tai tik įrodys, kad buvo jas užkėlę nesvietiškai. Tai tada kils klausimas, o kur žiūrėjo VKEKK, Konkurencijos taryba ir Seimas? Skaičiavo 250 turbūt...
                                        Ai, nenervink...

                                        Comment


                                          Parašė rat
                                          Kodėl lietuviški prekybcentriai sumažino kainas viskam, kad privartosiu šiandien, ryt ir savaitgalį iki apsišikimo? Nuolaidos nuo 0.5 iki 2 eurų - pabandykit išlaikyt tokias kainas ateity - prisimins žmonės tokias ilgametes patyčias.
                                          Nuleido ir nuleido, ar čia tau pasaulis aplink tų sušiktų bananų kainų sukasi? Eik geriau knygą gerą nusipirk.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X