Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Jeigu proto žmogus neturi ir į parduotuvę ateina tam, kad užpildytų krepšelį / vežimėlį, tai aišku, kraus, kad jis būtų pilnas. Tik įdomu, kas taip daro? Aš asmeniškai pripratau prie vežimėlių ir esu patenkintas, jis daug patogiau nei krepšelis. Ir visa tai tik dėl to, kad nėra krepšelių. Jei jie būtų, ir toliau jais būčiau tampęsis.
    Geras pastebėjimas. Man pačiam kartais tenka po to tampyti perkrautą krepšelį ten kur jie yra, nes nu gi žmonai tik kelių smulkmenų reikia, o gaunasi kokie 10 kilų. Lidle tokios problemos paprasčiausiai nekils.

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą

    O ko tu čia gini debilišką Lidl? Normaliose parduotuvės yra normalus požiūris į pirkėjus. Aš nesakau, kad kituose PC tinkluose viskas gerai, bet mes kalbame apie konkretų dalyką - krepšius. Su tokiu požiūriu, kad pirkėjo, vartotojo, kliento bėda ir sėdi verslas šiknoje. Kitose šalyse Lidle, kiek teko būti, yra krepšiai. Tik Lietuvoje nėra. Nes Lidlo Lietuvos filialo valdžioje sėdi su tokiu mąstymu kaip tavo.
    Krepšius mačiau tik jei ta parduotuvė kur nors miesto centre po žeme, kur tiesiog nėra vietos parkingui. Periferinėse zonose paprastai būna vežimėliai.
    Paskutinis taisė Ginthus; 2018.02.26, 13:20.

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą

      O ko tu čia gini debilišką Lidl? Normaliose parduotuvės yra normalus požiūris į pirkėjus. Aš nesakau, kad kituose PC tinkluose viskas gerai, bet mes kalbame apie konkretų dalyką - krepšius. Su tokiu požiūriu, kad pirkėjo, vartotojo, kliento bėda ir sėdi verslas šiknoje. Kitose šalyse Lidle, kiek teko būti, yra krepšiai. Tik Lietuvoje nėra. Nes Lidlo Lietuvos filialo valdžioje sėdi su tokiu mąstymu kaip tavo.
      debiliška yra tavo bendravimo maniera
      ginu, nes man kol kas patinka. Ir šiaip - iš principo einu prieš Maximą
      teoriškai, jei tinklas, veikiantis dukart ilgiau nei Maxima, nusprendė, kad jiem kašikų nereik, tai gal jiems ir taip gerai su prekyba ?
      O normalumo sąvoka - subjektyvus dalykas.

      Lidlas bent nesufeilino su Vasario 16-tąją, jei ką.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą

        Jeigu proto žmogus neturi ir į parduotuvę ateina tam, kad užpildytų krepšelį / vežimėlį, tai aišku, kraus, kad jis būtų pilnas. Tik įdomu, kas taip daro? Aš asmeniškai pripratau prie vežimėlių ir esu patenkintas, jis daug patogiau nei krepšelis. Ir visa tai tik dėl to, kad nėra krepšelių. Jei jie būtų, ir toliau jais būčiau tampęsis.
        Normalūs psichologiniai dalykai, kuriuos prekybininkai naudoja tam, kad žmonės daugiau nupirktų, tas pats, kaip su prekių išdėstymu, reklama ir pan. Juk ne šiaip jau krepšius "pamiršo" užsakyti. Jei neturite, ką gyvenime veikti kaip tik vežimėlius stumdyti, tai gerai, kiti turi, todėl nepatinka tokia durna sistema, kai reikia viską į maišelius kišti.
        Paskutinis taisė Lettered; 2018.02.26, 13:20.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Jei neturite, ką gyvenime veikti kaip tik vežimėlius stumdyti, tai gerai, kiti turi, todėl nepatinka tokia durna sistema, kai reikia viską į maišelius kišti.
          Primink man, kas ir kada nustatė, kad vežimaičių stūmdymas sunaudoja daugiau laiko resursų, nei kašiko nešiojimas?
          Skambiai čia nuskambėjo "laiko neturėjimas" prie to apsipirkimo prik.vežimo pagalba
          Kiek suprantu, Tomas toj savo XX parduotuvėj savo 22 prekes pirko irgi stumdydamas vežimą, ar visgi sutalpino į kašiką?
          O ką, planuojant apsipirkimą parduotuvėje sunku polietileninį maximos ar norfos maišą pasiimt ar neduokdie daugkartinio naudojimo terbą? Ar jauti malonumą vienkartinių maišiokų ritę sukdamas ir nioliką vienkartinių maišų nulupęs savo šešiems sūreliams? ))

          Comment


            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
            Kai žmogui Lidle apskritai viskas yra blogai, tai jau ne kritika, o neapykanta . Manau, kad Lidlas žino apie tokį dalyką kaip krepšeliai ir jeigu jų neduoda, turi tam savų priežasčių. Kritikuoti dėl to galima, bet manyti, kad dėl to žlugs jų verslas ar kad jie nesupranta ką daro yra juokinga.
            Neduoda, nes Lietuvoje sėdi liatūviai vadzybininkai ir jie tipo vakarietišką apsipirkimą stumia, o visi kiti PC ir lietuvių apsipirkimo įpročiais jiems nelygis ir nerodiklis.

            Comment


              99 atvejais iš 100 imu vežimą net kai perku kelias prekes, nes kam nešti, kai gali vežti? Norfoj vietoj vežimo, kurie dažnai būna kliši, imu tokią oranžinę plastikinę terbą su ratukais.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė jpou Rodyti pranešimą

                Taigi nera tai jokia paslaptis - tikslas yra kad zmogus krautusi prekes atgal i savo vezima ir taip nestabdytu kasu darbo. Del to ir "prekystalis" iskarto uz skanavimo zonos yra toks mazas. Ta "ispjauta" zona uz kasininko yra kaip tik tokio dydzio, kad galetum istatyti vezima, i kuri krausi prekes. Tiek Danijoje tiek Airijoje pilna lipduku parodanciu kaip tai daryti.

                Kas perka daug, tas ima vežimą. Kas perka mažai, tas ima krepšį ir kraunasi tiesiai į tašę ar maišą. Stabdis yra kasininkai, kurie užuot pirmiausiai nuskaitę maišelį, pirmiausiai nuskaito pusę ar net visas prekes, o ant galo maišelį. O jei maišelį nuskaitytų pirmą, tai pirkėjas galėtų krautis prekes, kol likusios nuskaitomos. Negi sunku suvokti? Deja, kasininkų to turbūt nemoka, o patiems ne visiems dašyla. Čia aš ne apie Lidl, apie visų PC kasininkus, nes absoliučiai visuose PC tokių nesusivokiančių pasitaiko, įskaitant ir Lidl.

                Comment


                  O tai kas trukdo maišelį priekyje padėti? Visada taip darau, nė karto nebuvo problemų.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    Stabdis yra kasininkai, kurie užuot pirmiausiai nuskaitę maišelį, pirmiausiai nuskaito pusę ar net visas prekes, o ant galo maišelį. O jei maišelį nuskaitytų pirmą, tai pirkėjas galėtų krautis prekes, kol likusios nuskaitomos. Negi sunku suvokti? Deja, kasininkų to turbūt nemoka, o patiems ne visiems dašyla. Čia aš ne apie Lidl, apie visų PC kasininkus, nes absoliučiai visuose PC tokių nesusivokiančių pasitaiko, įskaitant ir Lidl.
                    Nemanau kad tyčia maišelį nuskaito paskutinį. Tiesiog taip gaunasi kad maišelis padėtas eilės gale.
                    Ką kasininkams daryti jei maišelis toli ir nepasiekiamas?

                    Padėk pirmą ar pradžioj ir nebus problemų.
                    Ar paprašyk kad maišelį nuskaitytų pirmą.

                    Comment


                      Parašė москвичка Rodyti pranešimą

                      Nemanau kad tyčia maišelį nuskaito paskutinį. Tiesiog taip gaunasi kad maišelis padėtas eilės gale.
                      Ką kasininkams daryti jei maišelis toli ir nepasiekiamas?

                      Padėk pirmą ar pradžioj ir nebus problemų.
                      Ar paprašyk kad maišelį nuskaitytų pirmą.

                      Gali dėti priekyje, gali dėti ant pirkinių, ranka pasiekiamą, vis tiek kai kurie kasininkai nuskaito ne pirmą. Nors jiems į galvas turėtų būti įkalta tai. Ne. Vadinasi, tai nerūpi ir PC savininkams.

                      Comment


                        Parašė fluctus Rodyti pranešimą

                        Siūlyčiau nesuabsoliūtinti

                        Taip, yra kultūringų pirkėjų, kas padės kašiką į vietą. Tačiau yra tokių, kur pameta kur sumąsto.

                        Nerašiau - visi visur.
                        Akivaizdu kai kas problemų didesnių gyvenime neturi, tik pykti dėl kašikų nebuvimo
                        Tu čia apie išimtis kalbi, nes jau rašiau - tiesiog nėra patogesnės vietos kur krepšelį padėt nei į tam skirtą vietą.

                        Su vežimėliais atvirkščiai - daug patogesnių vietų, dėl to dažnai neatsakingi žmonės ir numeta.
                        O su krepšeliu net ir neatsakingas žmogus niekur kitur nenumes, nes pati patogiausia vieta būtent prie kasos kai iškrauni prekes.

                        Taip, kad siūlyčiau kažkokias išimtis nevadinti įprasta ar dažnai pasitaikančia praktika, nes taip nėra.

                        Comment


                          Parašė fluctus Rodyti pranešimą

                          Primink man, kas ir kada nustatė, kad vežimaičių stūmdymas sunaudoja daugiau laiko resursų, nei kašiko nešiojimas?
                          Na lyg ir savaime suprantama, su vežimėliu nejudi taip mobiliai (taigi ir greitai) kaip krepšelį rankoj laikydamas.

                          Comment


                            Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                            Geras pastebėjimas. Man pačiam kartais tenka po to tampyti perkrautą krepšelį ten kur jie yra, nes nu gi žmonai tik kelių smulkmenų reikia, o gaunasi kokie 10 kilų. Lidle tokios problemos paprasčiausiai nekils.
                            Aš taip irgi perėjau prie vežimėlių. Atrodo, užteks daugkartinio maišo, bet paimi pieno, grietinės, jogurto. Žiūrėk, skalbiklio ir skalavimo skysčio reikia. Tai ir tempi tą maišą skersas. O tie kompaktiški vežimėliai man žymiai praktiškesni.

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą

                              Tu čia apie išimtis kalbi, nes jau rašiau - tiesiog nėra patogesnės vietos kur krepšelį padėt nei į tam skirtą vietą.

                              Su vežimėliais atvirkščiai - daug patogesnių vietų, dėl to dažnai neatsakingi žmonės ir numeta.
                              O su krepšeliu net ir neatsakingas žmogus niekur kitur nenumes, nes pati patogiausia vieta būtent prie kasos kai iškrauni prekes.

                              Taip, kad siūlyčiau kažkokias išimtis nevadinti įprasta ar dažnai pasitaikančia praktika, nes taip nėra.
                              Na sorry, bet Lidl nepamenu, kad būčiau matęs išmėtytus vežimėlius. Juk jie yra su monetomis / žetonais. Esu ne kartą stoginėje radęs net ir neprikabintus vežimėlius, kuriuos klientai pastato, nepaisant to, kad jie buvo paimti be monetų / žetonų.

                              Comment


                                Krepšelių padėjimas Lidl gali veikti lygiai taip pat, kaip ir kituose supermarkeruose. Sėkmingai veikia UK ir turbūt kitose Lidl rinkose.

                                Turint omeny, kad darbo jėgos kaina Lietuvoje yra apie 3 kartus mažesnė, nei UK, būtų keista girdeti argumentą, kad taip taupoma darbo jėga.

                                Comment


                                  Tame ir reikalas, kad pas LIDL sektantus nera tokio termino kaip "savaime suprantama". Jei LIDL taip padare - reiskias taip ir turi but Panasiai kaip ir su Putinu - pasakyta sventa.
                                  O jei LIDL nepatinka - valinkit i maxima Diskusija jau darosi nebeskani.
                                  As asmeniskai naudoju tik krepselius.

                                  Comment


                                    Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                    Tame ir reikalas, kad pas LIDL sektantus nera tokio termino kaip "savaime suprantama". Jei LIDL taip padare - reiskias taip ir turi but Panasiai kaip ir su Putinu - pasakyta sventa.
                                    O jei LIDL nepatinka - valinkit i maxima Diskusija jau darosi nebeskani.
                                    As asmeniskai naudoju tik krepselius.
                                    Na nereikia čia klijuoti etikečių. Tai gal jus vadinti krepšelių sektantais? Aš žiūriu į viską iš savo pusės. Krepšelių nėra ir man jų nereikia, nes yra vežimėliai. Kortelės strigdavo, atsirado bekontaktės kortelės ir viskas ok. Parduotuvė tinka, prisitaikiau prie jos specifikos ir nesuku sau galvos. Bet jei kažkam kažkas kliūna, tai aš to nekvescionuoju. Kiekvienas turi teisę piktintis jam nepatinkančia tvarka.

                                    Comment


                                      Man patinka nueit i senukus ir puse valandos ieskot kas atkirps kilimo gabala. Turiu laiko, neskubu niekur, kaifuoju nuo laukimo, prisitaikiau prie parduotuves specifikos ir viskas man tinka ir patinka, o jei kazkam kazkas kliuna, tai prasom i DEPO Kiekvienas turi teisę piktintis jam nepatinkančia tvarka.

                                      Comment


                                        Na čia ne visai taiklus palyginimas, nes Lidle manęs niekas neerzina. Laiko nesugaištu daugiau. Va Prismoj tai erzindavo, kai kasininkės bėgdavo sverti pamiršusių pasisverti klientų prekes.

                                        Comment


                                          Ne tame esme, bet tiek to
                                          Tegyvuoja LIDL

                                          Comment

                                          Working...
                                          X