Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą

    Bankai keičia nemokamai net ir tas, kurios tebegalioja. O bekontaktės patogios visur, net ir savitarnos kasose.
    Kai Lidle atsiras savitarnos kasos - tada ir galvosiu (nors Lidlas man yra nelabai patogus logistikos prasme).
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Tik bekontaktės Lidle labai retai suveikia- kiši ir pin kodą renki. Kasininkės sako, jog taip labai dažnai.

      Comment


        Parašė arturiux Rodyti pranešimą
        Tik bekontaktės Lidle labai retai suveikia- kiši ir pin kodą renki. Kasininkės sako, jog taip labai dažnai.
        Nepasitaikė nė vieno karto.

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą

          Nepasitaikė nė vieno karto.
          Kitokio atsakymo iš tavęs ir nesitikėjau.

          Comment


            Dar galima buvo tiketis atsakymo "nepasitaike ir nepasitaikys". HAU!

            Comment


              Tai ką man rašyt, jei nebuvo problemų nė vieno karto? Dėl arturiux ir Milwaukee turėčiau parašyti „na vieną kartą buvo”? Kad stringa jų skaitytuvai kišant kortelę, čia buvo rašyta ne vieną kartą ir nėra ko slėpti. Taip kad neieškokit, kaip sakoma, subinėj sliekų

              Comment


                Na galejai parasyt pvz "kaip zinia toj vietoj problemu yra, bet kadangi as esu gimes po laiminga zvaigzde, tai man to nenutiko". Va taip butu objektyviau, nes dabar atrodai is sono, kaip koks sektantas Juk mes nesam "maximiniai" kurie cia LIDL'a puola

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  Tai ką man rašyt, jei nebuvo problemų nė vieno karto? Dėl arturiux ir Milwaukee turėčiau parašyti „na vieną kartą buvo”? Kad stringa jų skaitytuvai kišant kortelę, čia buvo rašyta ne vieną kartą ir nėra ko slėpti. Taip kad neieškokit, kaip sakoma, subinėj sliekų
                  Aš jau rašydamas tavo operatyvų atsakymą žinojau. Dėl tavo nuolatinio žavėjimosi Lidlu kyla visokių minčių, bet aklai tikėti tamsta tikrai nesiruošiu. Vienam forumiečiui aktualu kur artimiausiu metu Lidlą atidarys, tuo labiau, jei dar tas mėnuo pilnas, tau aktualu, jog Lidlo munduras švarus būtų...
                  Paskutinis taisė arturiux; 2018.02.24, 13:25.

                  Comment


                    Na žinai, jei jau kelis mėnesius atsiskaitinėju bekontakčiu būdu įvairiose Lidl parduotuvėse ir nė karto nebuvo sutrikimų, tai tikrai nerašysiu, kad stringa tos kortelės. Turbūt jau keliasdešimt kartų atsiskaičiau. O jei jums vaidenasi kažkas, tai gal jus artėjanti pilnatis ir veikia Nes šitame forume esu priprašęs ir kritikos Lidl atžvilgiu. Bet turbūt matote, ką norite matyti

                    Comment


                      Parašė arturiux Rodyti pranešimą
                      Tik bekontaktės Lidle labai retai suveikia- kiši ir pin kodą renki. Kasininkės sako, jog taip labai dažnai.
                      Contactless veikia kaip ir visur kitur be jokių sutrikimų. Kartais paprašo pin'o, bet tai pačios contactless technologijos saugumo feature, o ne kokio nors retailerio problema. Jeigu labai dažnai neveikia, tai reiktų kalbėti arba savo banku arba toje specifiškoje parduotuvėje kažkas sugedę. Man puikiai veikia bent 4 skirtingų bankų (tiek LT, tiek UK) ir kreditinių kortelių proveiderių kortelės ir Android Pay.

                      Comment


                        Tai aš ir sakau, gal čia pavienė problema. Gal skaitytuvas blogas ar pan. Su kišamom kortėlėm tai kas antrą kartą nepavykdavo net skirtingose Lietuvos vietose ir nusiskundimų iš kitų žmonių buvo daug.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Tai aš ir sakau, gal čia pavienė problema. Gal skaitytuvas blogas ar pan. Su kišamom kortėlėm tai kas antrą kartą nepavykdavo net skirtingose Lietuvos vietose ir nusiskundimų iš kitų žmonių buvo daug.
                          Su Chip and Pin tiesa. Kažkas blogai su jų skaitytuvai buvo (gal ir tebėra).

                          Comment


                            Lyg ir geriau paskutiniu metu.

                            Comment


                              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                              Man tai jokios. Turiu seną kortelę ir nesiruošiu jos keisti. Be to jau net Lenkijoje kai kur (mačiau degalinėse) jau galima atsiskaityti ir kai kuriais išmaniaisiais telefonais, pridėjus juos prie terminalų. O Lietuvoje to dar nėra.
                              Swedbank jau pranešė, kad artimiausiu metu pristatys šitą technologiją

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                Įsitikinau, kad vežimėliai daug patogiau nei krepšeliai.
                                Kaip tik didesnė betvarkė, plius maišelių daugiau primėtina, nes tenka jų pasiimti kokius 5, kad būtų kur prekes sudėti vietoje krepšio.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Malach Rodyti pranešimą

                                  Swedbank jau pranešė, kad artimiausiu metu pristatys šitą technologiją
                                  Telefonais (Android, Apple Pay) atsiskaityti jau seniai galima.

                                  Comment


                                    Lietuvoje? Negalima. Bankai dar neįdiegė.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Lietuvoje? Negalima. Bankai dar neįdiegė.
                                      Nebent neįdiegė Lietuvos bankai, nes rašo kad užsienio bankai leidžia:
                                      Достаю свой телефон, касаюсь им терминала и готово — покупка совершена
                                      https://maxim-nm.livejournal.com/393399.html
                                      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                      Comment


                                        Tai apie ką ir kalba. Užsienyje tai jau veikia, pas mus - dar ne.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Lietuvoje? Negalima. Bankai dar neįdiegė.
                                          Galima. Mano telefonu puikiai veikia tiek Rimi, tiek Lidl, tiek Maximoje, tiek visur kitur, kur įjungtas contactless.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X