Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    . Bulvyčių irgi neimu, nors jos ir pigesnės nei kitur.
    Jei kalbi apie 1kg fri bulvyčių tai tiek iki, tiek maxma, tiek norfa turi už tiek pat ar pigiau.
    Čia tik šiaip toks pastebėjimas kaip galima susikalidint lidl pigumu, lyginant lidl pigiausią ir/ar vienintelį varantą su kitų tinklų ne pigiausiais.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      Jei kalbi apie 1kg fri bulvyčių tai tiek iki, tiek maxma, tiek norfa turi už tiek pat ar pigiau.
      Čia tik šiaip toks pastebėjimas kaip galima susikalidint lidl pigumu, lyginant lidl pigiausią ir/ar vienintelį varantą su kitų tinklų ne pigiausiais.
      Gal yra ir pigesnių, bet aš "išponėjęs", imu "Farm Frites" arba "Aviko" 750 g. "Natali" neperku, panaši chaltūra kaip ir LIDL. Bet, sakau, jokių ypatingų pretenzijų.

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Didžiausia nesąmonė, kad Lidl žmonės renkasi dėl to, kad jis iš Vakarų. Hello? Dabar ką, 1991-ieji ir žmonės nematę vakarietiškų prekių? Buvo vakarietiškas tinklas Prisma su labai kokybiškomis suomiškomis prekėmis, bet būdavo taip tuščia, kad aš vien dėl ramybės jame lankydavausi

        ​​​​​​O Lidl turi tą cinkelį, kuris ir privilioja klientą.
        Manau kertinis momentas buvo lietuvų bene didžiausias nepasitenkinimas maisto kainomis tarp visų ES piliečių. Pagrįstai ar nepagrįsta sukeltas dabar nesgilinkime, bet tas nepasitenkinimas buvo ir lidl laukė kaip išganymo.

        Comment


          Parašė fluctus Rodyti pranešimą

          Gal tu pats nesvaik
          Jei man reikia poros prekių, tai aš vežimo neimsiu.
          Krepšiai paliekami BELENKAIP .
          Maxima didesniuose PC net žymėti apsauginėm priemonėm pradėjo, nes panašu, jog net krepelius vagia.
          Kur belekaip? Yra speciali vieta prieš kasą kur visi atsnešę ir iškrovę prekes ant takelio palieka krepšelį. Niekur kitur niekas nepalieka, nes tiesiog niekur kitur palikti nė nebūtų patogiau, nei tam skirtoje vietoje.
          Su vežimėliais priešingai - bet kur kitur palkti patogiau nei vežti iki skirtos vetos, todėl kažkiek nekultūringų ar tingių žmonų juos numeta bvet kur.

          Comment


            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
            Prie kasos susidedi prekes į vežimėlį, kad neužlaikytum eilės ir ji judėtų greitai. Tada pavažiuoji iki lango ir RAMIAI susidedi prekes į maišelį. Kadangi vežimėliai laikomi lauke, maišelį įsidedi į vežimėlį ir išsiveži į lauką. Pastatai vežimėlį į pastogę ir su maišeliu keliauji namo.
            Nes iš vežimėlio ant taklelio, vėl į vežimėlį ir iš vežimėlio į maišelį yra šauniau nei iš vežimėlio ant takelio ir į maišelį

            Su daug tavo teiginų galima sutikti, bet aklas teigimas, kad 2 daugiau už 3 vien todėl, kad taip sako lidl, demonstruoja, kad neturi šiuo klausmu objektyvumo

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą

              Reikia įsigyti bekontaktę kortelę, labai greitai nuskaičiuoja
              Dar vienas pavyzdys iš tos pačios serijos. Geriau visiems įsigyti bekonytaktes nei Lidl patogesnius (bent jau kitų tinklų lygio, kas turėtų būti super lengva žinant, kad patogume gi lidl visus lenkia) skaitytuvus įrengti.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                Dar vienas pavyzdys iš tos pačios serijos. Geriau visiems įsigyti bekonytaktes nei Lidl patogesnius (bent jau kitų tinklų lygio, kas turėtų būti super lengva žinant, kad patogume gi lidl visus lenkia) skaitytuvus įrengti.
                Skaitytuvo patogumas čia visai ne prie ko. Bekontaktinis atsiskaitymas patogus tuo, kad iki 25 € priglaudus nereikia vesti jokio PIN kodo. Ir kol nusiskaičiuoja pinigai, gali dėtis kortelę į piniginę ir laukti tik čekio.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Kur belekaip? Yra speciali vieta prieš kasą kur visi atsnešę ir iškrovę prekes ant takelio palieka krepšelį. Niekur kitur niekas nepalieka, nes tiesiog niekur kitur palikti nė nebūtų patogiau, nei tam skirtoje vietoje.
                  Su vežimėliais priešingai - bet kur kitur palkti patogiau nei vežti iki skirtos vetos, todėl kažkiek nekultūringų ar tingių žmonų juos numeta bvet kur.
                  Man asmeniškai tvarkingiau, kai nėra prikrauta krepšelių prie kasos. Ne visi juos sukrauna tvarkingai.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Nes iš vežimėlio ant taklelio, vėl į vežimėlį ir iš vežimėlio į maišelį yra šauniau nei iš vežimėlio ant takelio ir į maišelį

                    Su daug tavo teiginų galima sutikti, bet aklas teigimas, kad 2 daugiau už 3 vien todėl, kad taip sako lidl, demonstruoja, kad neturi šiuo klausmu objektyvumo
                    Spėju, kad Lidl, neduodamas krepšelių, bando lietuvius pripratinti prie apsipirkimo vežimėliais, kas pas mus iki šiol buvo labai nepopuliaru.

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                      Skaitytuvo patogumas čia visai ne prie ko. Bekontaktinis atsiskaitymas patogus tuo, kad iki 25 € priglaudus nereikia vesti jokio PIN kodo. Ir kol nusiskaičiuoja pinigai, gali dėtis kortelę į piniginę ir laukti tik čekio.
                      Niekas nekvestionuoja bekontakčio patogumo.
                      Kalbam, kad tu dėl aklo lidl gynimo net nesugebi priotarti elementariai - taip, lidl skaityytuvaiu nepatogesni nei kitur.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                        Man asmeniškai tvarkingiau, kai nėra prikrauta krepšelių prie kasos. Ne visi juos sukrauna tvarkingai.
                        Jau rašei tą.

                        Aš prieštaravau ne tam, o tam, kad anas žmgus rašė, kad išmėo bet kur žmonės juos.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Spėju, kad Lidl, neduodamas krepšelių, bando lietuvius pripratinti prie apsipirkimo vežimėliais, kas pas mus iki šiol buvo labai nepopuliaru.
                          Suprantamas parduotuvės noras pripratinti pirkti daug (po to dalį maisto išmesti nes sugedo) vietoje "apsiprekinau vienai parai, rytoj apsiprekinsiu vėl". Bet pirkėjui tai nepatogu. Prieš 30 metų net sakydavo "vakaruose žmonės neperka didelių šaldytuvų, nes pas juos deficito nėra ir viską perka šiandienai, o ne tada kai duoda".
                          Paskutinis taisė Aleksio; 2018.02.25, 14:06.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą

                            Niekas nekvestionuoja bekontakčio patogumo.
                            Kalbam, kad tu dėl aklo lidl gynimo net nesugebi priotarti elementariai - taip, lidl skaityytuvaiu nepatogesni nei kitur.
                            Taigi paskaityk mano ankstesnius postus. Tas jų pastovus nesuveikimas kišant kortelę, kai iš antro - trečio karto nuskaito, žiauriai užknisdavo. Dėl to ir džiaugiuosi bekontakčiu atsiskaitymu. Pasikeisti kortelę lengviau, nei priversti Lidl pakeisti visus skaitytuvus.
                            Paskutinis taisė dsanto; 2018.02.25, 14:52.

                            Comment


                              Parašė fluctus Rodyti pranešimą
                              Čia kažkurie vis bando prikišti Lidlo asortimento minimalumą kaip kokį grieką.
                              Paklauskit savęs - jum negaila savo asmeninio laiko, praleisto PARDUOTUVĖJE? Man tai gaila. Negaliu pakęst, jei tenka lankytis XX, XXX ir Hyper parduotuvėse (apie akropolinius nebekalbu). Šurmulys, erzulys, žmonių melejonas. Pusvalandis tokio apsipirkimo ir jau žiū - pavargai

                              Lidle maksimaliai gali užtrukti 30-45 minutes - jei nežinai ko nori ir atėjai pavėpsot. Jei žinai ką pirksi - galima ir per 15-20 min.prasisukti.

                              Manau gyvenime yra smagesnių dalykų nuveikt, nei marinavimasis parduotuvėse
                              Tamtyč pamatavau. Apsipirkau Maximoje XX, kažkur 22 produktų pozicijos (gavosi 3 didesnieji maksiminiai maišai). Nuo išlipimo iš mašinos iki įlipimo (su tvarkingu vežimėlio pastatymu ir prirakinimu), užtrukau apie 25 min.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                Taigi paskaityk mano ankstesnius postus. Tas jų pastovus nesuveikimas kišant kortelę, kai iš antro - trečio karto nuskaito, žiauriai užknisdavo. Dėl to ir džiaugiuosi bekontakčiu atsiskaitymu. Pasikeisti kortelę lengviau, nei priversti Lidl pakeisti visus skaitytuvus.
                                Lidl pasikeisti skaitytuvus daug daug daug daug lengviau nei visiems lidl klientams įsigyti naujas korteles.
                                Bet šiaip, ne tiek pasiekeitst, kiek iš pradžių normalius dėt reikėjo, juk gi taip viskas tobulai išdirbta pas juos.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                  Lidl pasikeisti skaitytuvus daug daug daug daug lengviau nei visiems lidl klientams įsigyti naujas korteles.
                                  Bet šiaip, ne tiek pasiekeitst, kiek iš pradžių normalius dėt reikėjo, juk gi taip viskas tobulai išdirbta pas juos.
                                  Pritariu, kad tie skaitytuvai feilas. Kaip ir esu minėjęs, mane nustebino, kad Lidl kaip naujausias tinklas su naujausia įranga bekontaktį atsiskaitymą įvedė paskutinis.

                                  O kas dėl bekontakčių kortelių, tai ją pasikeičiau ne dėl Lidl, o dėl patogumo. Labai patogu visur, ir ne tik Lietuvoje, teko atsiskaityti tiek Lenkijoj, tiek Vokietijoj be PIN kodų.

                                  Comment


                                    Bent tame Lidl kuriame aš apsipirkinėju įprastinių kortelių skaitytuvų problema buvo išspręsta dar praėjusių metų lapkritį. Dėl krepšelių tai man būtų patogiau jei jie būtų, bet tai smulkmena palyginus su privalumais. Maximoje yra visas etatas kur žmogus vaikšto ir renka tuos krepšelius bei stumdo vežimėlius iš lauko į vidų, tai gal čia vienas iš būdų sutaupyti jo neturint.

                                    Comment


                                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                      Spėju, kad Lidl, neduodamas krepšelių, bando lietuvius pripratinti prie apsipirkimo vežimėliais, kas pas mus iki šiol buvo labai nepopuliaru.
                                      Šiaip jau prekybininkai turėtų prisitaikyti prie pirkėjų poreikių, o ne atvirkčiai, kas čia per atsilikęs mąstymas? Niekada neimsiu vežimėlio, jei prekių reikia tiek, kiek galiu viena ranka pakelti. Kitas reikalas, jei prekybininkai sąmoningai siūlo tik vežimus, kad parduotuvėje sugaištum žymiai daugiau laiko ir daugiau visokio š prisikrautum.

                                      Parašė tomtom Rodyti pranešimą
                                      Bent tame Lidl kuriame aš apsipirkinėju įprastinių kortelių skaitytuvų problema buvo išspręsta dar praėjusių metų lapkritį.
                                      Kortelių skaitytuvai Lidle visada buvo kažkokie nevykę, reikėdavo po kelis kartus kaišioti, kol kortelę "paimdavo", niekur kitur nėra taip buvę, kad visda ta pati problema būtų, dabar visada atsiskaitau bekontakčiu būdu, tai nebeaktualu.
                                      Paskutinis taisė Lettered; 2018.02.26, 08:32.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė tomtom Rodyti pranešimą
                                        Bent tame Lidl kuriame aš apsipirkinėju įprastinių kortelių skaitytuvų problema buvo išspręsta dar praėjusių metų lapkritį. Dėl krepšelių tai man būtų patogiau jei jie būtų, bet tai smulkmena palyginus su privalumais. Maximoje yra visas etatas kur žmogus vaikšto ir renka tuos krepšelius bei stumdo vežimėlius iš lauko į vidų, tai gal čia vienas iš būdų sutaupyti jo neturint.
                                        Lidle irgi yra žmogus, kuris stumdo vežimėlius, nes žmonės juos išmeto, netvarkingai sustato ir t.t. Aišku, jis dar dirba ir kitus darbus.

                                        Comment


                                          Tol kol yra pakankamai pirkėjų vykdančių Lidl komandas, prie nieko taikytis jie neturi.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X