Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O, dar ir taip buvo

    Comment


      As is kito forumo banga.lt
      Bet sis zymiai idomesnis

      Comment


        Ieškojau info apie Kauno ir Šiaulių arenas, taip ir atklydau...

        Comment


          prieš daugiau nei 2 metus kažkur inet'e radau Romo Gedimino prospekto rekonstrukcijos (1 etapo) nuotraukas, kurios mane čia ir atvedė
          Paskutinis taisė pablonis; 2007.01.20, 16:09.

          Comment


            Kazkada norejau per google suzinoti apie statybas taip ir atejau

            Comment


              Tetis kazko ieskodamas surado, susidomejau ir as
              Jedi power!

              Comment


                Ieškojau, ka ten ta Vetruna stato uz Europos ir papuoliau i cia, o cia jau emiau ir prisiregistravau i trecia diena

                Comment


                  Aš čia jau ilgiau nei 13mėn. ir niekur nesiruošiu trauktis

                  Labai gaila, bet būtent kaip čia užklydau tai ir neatsimenu . Pamenu, kad pirmąjame savo pranešime nupasakojau savo istoriją, bet dabar jo niekaip nepavyko atrasti .

                  Comment


                    As tai kai sakiau kazko ieskojau tai tada pamaciau ta psl tai negalejau nueit tik ziurejau i ziurejau cia ta psl radau pries kokius metus, bet paskui vat daugiau nei po puse metu uzsireginau tik nzn kodel anksciau to nepadariau

                    Comment


                      Parašė AnD Rodyti pranešimą
                      As is kito forumo banga.lt
                      Bet sis zymiai idomesnis
                      Nesulyginami forumai
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Įdomus klausimas Kažkada kažkokiam warez tiklapyje kažką tai veikiau. Žiūrau imestos nuotraukos dubajaus kol dar nebuvo naftos ir kai atsirado. Susidomėjau, pagūglinau. Išmetė šito forumo temą Burj Dubai. Nu va ir viskas Šeip tai prieš kelis mėnesius tai buvo, ale kažkodėl vis tingėjau užsiregint.

                        Comment


                          Kaltas futbolas, kuris yra mano aistra ir didžioji meilė (juokauju aišku - labiau myliu savo žmoną...). Kartą netyčia suradau http://futbolo.analitikas.lt/, o jame straipsnį apie Nacionalinio stadiono statybų eigą ir nuorodas čionai. Kadangi yra nepaprastai įdomu ir džiugu matyti besikeičiančią, atsigaunančią Lietuvą, o pats dar esu šiek tiek ragavęs architektūros, apsalau iš laimės atradęs tokį lobį.

                          Comment


                            Ieškojau info apie estija. Radau šitą forumą. ir kažkaip nebeišėjau
                            Linkėjimai,
                            Akvilė

                            Comment


                              Gūdų 2006-ųjų rudens (arba žiemos, tiksliai neatsimenu) vakarą, jau po 23.00 valandos (pamenu kaip šiandien), už lango lyjant lietui (arba virstant snaigėms), kuomet virš Vilniaus kabojo pilnatis (arba plaukė rožiniai žiemiški debesai) ieškojau ko nors apie Ateities/Ukmergės gatvių rekonstrukciją. Berods ieškojau vaizdelių, ir visagalis google'o pirštas bedė į Manto nuotraukas. Taip ir susipažinau su miestai.net/forumas

                              Comment


                                Gegužės mėnuo žiema ar ruduo ?

                                Prisijungė: 2007.05.16
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  Studijuoju architektūrą ir dažnai ieškau info apie įvairius statinius ir visų mylima google dažnai pasūlo čia apsilankyt, tai nusprendžiau ir aš prisidėt prie jūsų
                                  Life is a game that no one wins

                                  Comment


                                    Na mane cia atvede tikslas surasti Panevezio Arenos randerius . Taigi neteko ilgai searchinti googlei , dar net nespejus surinkti paieskos zodziu man iskarto parode nuoroda i si foruma

                                    Comment


                                      2006 rugpjūtį (ar rugsėjį) per delfi.lt perskaičiau kažkokį straipsniūkštį apie "Gandrališkes". Norėjau sužinoti kiek daugiau apie šį projektą, taip google dėka ir radau jūsų forumą. Iš pradžių tik skaičiau komentarus, bet galų gale 2007 sausio pabaigoje man baigėsi kantrybė ir aš prisijungiau prie forumo.

                                      Comment


                                        vienam fotografijos fotume,kazkas ispeike sita foruma apie fotografija taip ir uztikau,pasirodo kad cia n kartu idomesnis ir publika maloni renkasi
                                        Studija8...

                                        Comment


                                          Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                                          vienam fotografijos fotume,kazkas ispeike sita foruma apie fotografija taip ir uztikau,pasirodo kad cia n kartu idomesnis ir publika maloni renkasi
                                          Kas ten per forumas, jei ne paslaptis?
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X