Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau apie tai aptarsime vasarį
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Tiesiog idomu kiek forumieciu palaikytu ideja gimtadieni atsvesti ne lietuvoje, bet pvz : Varsuvoje , Minske, Kaliningrade ? ? ?

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Aš tikrai palaikyčiau
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Kitaip net negalima.
          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

          Comment


            O aš kažkada netyčia užklydau i SSC - prasėdėjau visą dieną. Po to kažkaip pamečiau tą adresą nes žiūrinėjau ir kitus puslapius
            Nuo to laiko praėjo ne mažiau kaip 2 metai. Ieškojau kažkokios info per goooglą ir patekau čia. Kadangi ir šiaip laikas nuo laiko su fotoaparatu prasinešdavau per Vilnių įamžindamas besikeičiantį miestą, tai be galo apsidžiaugiau radęs tiek info ir panašių į save maniakų Prisijungiau iškart, atsirado gera proga susitvarkyt savo archyvą (niekaip neprisiruošiau iki šiol), pasidalint kuo turiu ir užpildyt savo spragas

            Comment


              Sveikas atvykęs ir laukiame daugiau tavo nuotraukų
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                as tai radau si foruma per delfi kai zmones ten komentuoja kiekviena kokia tema.tai kazkas parase adresa.

                Comment


                  Kažkokiam forume, jūsų forumą paminėjo kaip pavyzdinį, iš kurio narių bendravimo reikėtų pasimokyti tolerancijos ir panašiai. Atėjau pasižiūrėt, ir patiko.

                  Comment


                    Parašė eNjoy
                    Kažkokiam forume, jūsų forumą paminėjo kaip pavyzdinį, iš kurio narių bendravimo reikėtų pasimokyti tolerancijos ir panašiai. Atėjau pasižiūrėt, ir patiko.
                    Geras
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Praeitų metų gruodžio pabaigoje sukirbo mintis pasidomėti apie aukščiausiuosius Taigi guglinau, guglinau kol kažkaip patekau į skyscrapercity forumą Ten skaitinėjau, skaitinėjau kol kažkurioj temoj aptikau Mantaz pranešima, o jo paraše ir buvo nuoroda į šį forumą. Tada užsiregistravau ir skaitau, domiuosiu iki šiol

                      P.S. Sunku patikėti, bet jau 1/3 metų kaip aš čia, o atrodo, kad aš čia pirmą kartą užsukau prieš gerą mėnesiuką

                      Comment


                        Prisipažinsiu, kad mano susidomėjimas šiuo forumu irgi prasidėjo nuo SSC .Tik atrodo nuo temos apie Europa kurioje John'as reklamavo ši forumą. Nuo tada aš forumo dalyvis jau be kelių mėnesių du metai

                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                        --------------------------------------------------

                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                        Comment


                          Parašė pauliaK
                          P.S. Sunku patikėti, bet jau 1/3 metų kaip aš čia, o atrodo, kad aš čia pirmą kartą užsukau prieš gerą mėnesiuką
                          Na, tavo nuo prisijungimo praėjo 2 mėnesiai ir 5-6 dienos, taip kad labiau 1/5, o ne 1/3 metų

                          Comment


                            Aš gruodį suapvalinau ir kovą priskaičiavau avansu Ech sakau, kad kažkaip per greit man čia prabėgo tie neva 4-i mėnesiai, o pasirodo dar tik du su centais

                            Comment



                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                /

                                Comment


                                  vienas sio forumo dalyvis rekomendavo tai dabar pakeretas sedziu cia ir dar tik laaabai maza dali visko apziurejau nes laiko vis neuztenka ir akis skauda

                                  Comment


                                    Parašė pauliaK
                                    Aš gruodį suapvalinau ir kovą priskaičiavau avansu Ech sakau, kad kažkaip per greit man čia prabėgo tie neva 4-i mėnesiai, o pasirodo dar tik du su centais
                                    Jei reikia suskaičiuoti, kiek laiko praėjo nuo metų pradžios, aš irgi labai dažnai 1 mėnesį netyčia avansu priskaičiuoju

                                    Comment


                                      O aš pasirodo čia jau tikrai virš pusės metų

                                      Forumą rekomendavo draugas, prisijungiau ir nesigailiu

                                      Comment


                                        aš prisijungiau prieš 2 mėnesius visai po Naujųjų bet iš kur sužinojau apie šį forumą tai nepamenu berods iš visagalio google
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Nemaniau, kad kazkas panashaus egzistuoja, ydomus forumas, ir kas keista visi labai korektishkai raso.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X