Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As kaip ir dauguma,per google kazko ieskojau ir db esu cia

    Comment


      Googlinau apie Kauno Areną, skaičiau informaciją ilgail ilgai, galų gale nesusilaikiau ir prisiregistravau. Po ilgų mėnesiu anoniminio naudojimo .

      Comment


        Mano variantas lygiai toks pat vienintelis skirtumas - googlinau apie Šiaulių areną - kai ją dar tik statė

        Comment


          Taigi virš 90 proc. čia pateko googlindami
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            taip, visagalis google pasirodo dažnai atveda čia

            Comment


              Taip, googlinau ir aš. Tai pastoviai šį forumą išmesdavo, pagalvodavau OMG, wtf ir vėl jis.. (čia rimtai). Tingėdavau skaityti mintis, nuomones ir pan. Nekenčiau forumų jokių, apskritai, tuščias pilstymas iš tuščio į kiaurą, kol netyčia užtaikiau atsidurti fotografijos skiltyje.. ir viskas.. strigau ilgam čia, net ir tose "nuobodžiose" diskusijų skiltyse
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                O aš ieškojau info apie Italiją, paukšt per google ir čia papuoliau....
                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                Comment


                  O aš va taip pakliuvau:2009 m. Spalio-Lapkričio mėn. per google ieškojau traukinių nuotraukų ir visas nuotraukas išmesdavo šito forumo. Po kiek laiko perpratau visą šito forumo sistemą ir pamaniau reik užsiregistruot

                  Comment


                    Šitas forumas paprasčiausiai painiojasi visose įdomiose temose lietuvių kalba .

                    Comment


                      aš taip pat google ieškojau traukinių nuotraukų ir mesdavo šitą forumą, kelis mėnesius buvau svečias stebėdavau kas jame vyksta ir po kiek laiko perpratau kaip viskas čia vyksta ir prisijungiau išties įdomus forumas

                      Comment


                        Aš tai į google įrašiau Naujoji Vilnia (mano rajonas) ir pamačiau, kad labai įdomus forumas. Protingi žmonės lankosi. Tad ir aš nusprendžiau užsiregistruot ir pabandyt padiskutuot ir rast atsakymus į rūpimus klausimus

                        Comment


                          Tikriausiai nustebinsiu... ir aš per Google Ieškant informacijos pačiomis įvairiausiomis temomis vis pasitaikydavo nuorodų į miestai.net, ilgainiui vis dažniau ir dažniau čia apsilankydavau. Patraukė įdomios diskusijos, gausybė puikių nuotraukų, puikus santykis tarp forumo dalyvių, galima sakyti, susiformavusios "forumo bendruomenės" ;D. Apie metus reguliariai lankiausi forume ir skaitinėdavau temas, daugiausiai susijusias su projektais Vilniuje, kol galų gale neiškenčiau ir prisiregistravau. Ir vis dar atrandu ką nors naujo,pvz., kokią visiškai netikėtą temą, diskusiją ar kuo puikiausių fotografijų

                          Comment


                            Aš atsidūriau kai ir visi nariai-per google.

                            Comment


                              Aš atradau šį forumą per kitą forumą.

                              Comment


                                Aš tai ieškodamas autobusų nuotraukų, reikėjo padaryti skaidres.
                                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                Comment


                                  Pirmas vizitas buvo prieš 2 metus vasarą kai ieškojau "Istorijos nesuklastosi!" sakinio autoriaus būtent tokį parašą buvo užsidėjęs vienas forumo dalyvis.
                                  Kitas apsilankymas jau buvo labiau susijęs su šio forumo paskirtimi, mat ieškodamas informacijos apie Pietinį ir Vakarinį aplinkkelį Googlas nukreipė būtent čia.
                                  Praėjus daugiau nei metams nusprendžiau tapti aktyviu diskusijų dalyviu.

                                  Comment


                                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                    Taigi virš 90 proc. čia pateko googlindami
                                    Aš tiesiog suvežiau miestai.lt po to miestai.net, nes galvojau, kad tokie puslapiai turėtų egzistuoti su kažkokia įdomia informacija
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Ieškojau informacijos apie numatomą "dangoraižį" Panevėžio "Babilone"

                                      Comment


                                        Nepamenu tiksliai ko ieškojau (senai buvo), bet pamenu, kad pirma užtikau "registrų centro" statybos temą kai ji dar tik buvo prasidėjus. Taip ir sekiau nuo pat pradžių.
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Kiek pamenu ieškodamas įprastoje paieškų sistemoje apie Šv.Stepono bažnyčią ar apie Rokantiškių pilį užklupau šį tinklalapį. Tuomet užsiregistrvęs užsimaniau pasidalinti nuotraukomis iš asmeninės kolekcijos, ir tuomet įsisūkau čia rimtai, čia kaip narkotikas, tik be neigiamų šalutinių poveikių, o tik teigiamų.
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X