Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    na buvo 20-30 o dabar jau 2329 zmones tik 682 zmones apsilanko cia daznai bet pakanka

    Comment


      Rodos vienas dalyvis (dts) parekomendavo. Arba nužiūrėjau nuo jo, tiksliai neprisimenu.

      Comment


        Kaip čia patekai

        Ieškojau naujos Utenos bažnyčios nuotraukų ir radau. Radau čia ne tik bažnyčios, bet ir puikių nuotraukų iš Utenos, o paskui, paskui radau ir dar daug ką įdomaus.
        Ačių kūrėjams

        Comment


          Ieškojau informacijos apie geležinkelius, bet lietuvių kalboje informatyviausia tebuvo tik wikipedia
          Tada prisiminiau geležinkelio tunelius Lietuvoje. Radau vieną įdomų puslapį, tačiau informacijos jame taip pat pasirodė per maža. Tada tiesiog nukopijavau berods "Panerių tunelis" ar kažką panašaus, įvedžiau į google, ir... patys suprantate. Kokias 3-4 dienas neatsitraukadamas perskaičiau visus pranešimus visose geležinkelių temose, tačiau dar liko neatsakytų klausimų. Tada ryžausi prisiregistruoti. Dabar jau radau kitų, tiesa angliškų forumų. Viena idėja man visai patiko, galiu parekomenduoti ir miestai.net forumui: ten yra tokia tema "Pasveikinkime naujoką"; t.y. kiekvienas naujai prisijungęs randa pranešimą skirtą jam, kuriame pasisveikinimas ir palinkėjimai. Dar nežinau, kas tuos pasveikinimus talpina — moderatoriai ar eiliniai nariai, bet labai pozityviai nuteikia, ragina greičiau integruotis į bendruomenę, užmegzti galudesnius kontaktus. All in all, man pasirodė labai gera idėja, gal ir čia galima tai įgyvendinti?
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Va tai tau kokia tema

            sunku prisiminti kaip čia atsidūriau, tai buvo senai, o gaila, norėjosi anksčiau čia atsidurti Ieškojau apie naujai statomus butus info ir čia radau foto ir komentarų, o paskui ir darbui naudingos info radau, lygtais taip užstrigau
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Info ieskojau apie Kauno arena O po biski susiradau draugu,kurie netgi patapo krepsinio komandos draugais ir mielomis naujomis mielomis priesingos lyties draugemis

              Comment


                Kazkokios info apie Kauna ieskojau. Uzsukau. Patiko. Kokius metus laiko tik skaitinejau. Tada prireike publikos apklausoje apie viesaji transporta. Prisiregistravau. Sukuriau nagla tema. Respondentu tinkanciu apie 50 apsilanke is sio forumo. Bet kadangi startas buvo ganetinai naglas tai gavau bana menesiui praejus bausmes laikui nebeapsiriboju tik skaitymu.

                Comment


                  Atsitiktinai labai, reikejo kazkieno nuotraukos ir per google vaizdus pakliuvau i si puslapi, pamaciau, kad cia tikrai idomu. Ilga laika tik skaiciau, nors siaip ir dabar labiau megstu skaityti, o ne diskusijose dalyvaut
                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                  Comment


                    tai aš kaip visi matau, tik ieškojau savo metu info apie Šiaulių areną...

                    Comment


                      Kartą paragavęs negali sustot O aš čia kaip atsiradau, net neatsimenu Man atrodo ieškojau informacijos apie kažką
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        na aš eilinė google auka. kažko apie Gandrališkes ieškojau, ir užklydau čia pernai lapkričio pradžioje. kokį mėnesį panaršiau ir tada užsireginau na tiesa pirma buvau Fenix, bet užsitraukiau kitų nemalonę ir gegužę buvau užbanintas, dar pasišakojau ir gavau ip baną :o . Tada tapau Chixx ir savo įvaizdžio nutariau nebegadinti. tiesa teko lankytis nuo gegužės iki spalio per proxy tinklapį, nes ip buvo užblokuotas. Keletą kartų bandžiau prašyt adminų, kad atblokuotų ip, nes banas liepą buvo jau pasibaigęs. Deja. Na spalio pradžioje 99 atblokavo ir štai aš jau su 21 teigiamu įverčiu, kai su Fenix balansavau tarp neigiamo ir nulio
                        Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                        Comment


                          Iš pradžių ieškojau Kauno nuotraukų, buvo įdomu, daug peržiūrėjau, ir užmiršau šį forumą, po to vėl ieškojau info apie Kauną, Kauno areną, Žalgirį ir t.t ir panašiai, kol galiausiai nusprendžiau prisiregistruoti, ir taip jau metai su viršum čia esu prisiregistravęs

                          Comment


                            Kaip ir visi, per Google ieskojau tarpukario Kauno foto, o vėliau patiko visas forumas. O tai buvo lyg 2007 pabaigoje/2008 pradžioje
                            考纳斯, 立陶宛

                            Comment


                              Na va, rytoj bus metai kaip aš čia O atsiradau gana paprastai. Ieškojau senovinių Kauno nuotraukų, tai taip ir užsikabinau

                              Comment


                                Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                na aš eilinė google auka. kažko apie Gandrališkes ieškojau, ir užklydau čia pernai lapkričio pradžioje. kokį mėnesį panaršiau ir tada užsireginau na tiesa pirma buvau Fenix, bet užsitraukiau kitų nemalonę ir gegužę buvau užbanintas, dar pasišakojau ir gavau ip baną :o . Tada tapau Chixx ir savo įvaizdžio nutariau nebegadinti. tiesa teko lankytis nuo gegužės iki spalio per proxy tinklapį, nes ip buvo užblokuotas. Keletą kartų bandžiau prašyt adminų, kad atblokuotų ip, nes banas liepą buvo jau pasibaigęs. Deja. Na spalio pradžioje 99 atblokavo ir štai aš jau su 21 teigiamu įverčiu, kai su Fenix balansavau tarp neigiamo ir nulio
                                Paklydėlio istorija

                                Comment


                                  Mane, kaip ir prieš tai vienas dalyvis minėjo užkabino Kauno Arenos reikalai - taip little by little - įnikau į šį reikalą Dėl ko atvirai kalbant nė kiek nesigailiu

                                  Comment


                                    Parašė Chixx Rodyti pranešimą
                                    na aš eilinė google auka. kažko apie Gandrališkes ieškojau, ir užklydau čia pernai lapkričio pradžioje. kokį mėnesį panaršiau ir tada užsireginau na tiesa pirma buvau Fenix, bet užsitraukiau kitų nemalonę ir gegužę buvau užbanintas, dar pasišakojau ir gavau ip baną :o . Tada tapau Chixx ir savo įvaizdžio nutariau nebegadinti. tiesa teko lankytis nuo gegužės iki spalio per proxy tinklapį, nes ip buvo užblokuotas. Keletą kartų bandžiau prašyt adminų, kad atblokuotų ip, nes banas liepą buvo jau pasibaigęs. Deja. Na spalio pradžioje 99 atblokavo ir štai aš jau su 21 teigiamu įverčiu, kai su Fenix balansavau tarp neigiamo ir nulio
                                    Susigraudinau net
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Aš tai prisimenu, kad ieškojau informacijos apie naujus statybų projektus Klaipėdoje. Tad gerb. Google man pasiūlė šitą intelektualių asmenybių ir begalinę naudingos informacijos apie viską lobyną. Kaip matau jis neklydo. Tad nuo tos dienos miestai.net/forumas linkas įstrigo į mano Mozzila Firefox adresynų sąrašą.
                                      Paskutinis taisė groundzer; 2009.10.13, 17:24.

                                      Comment


                                        Kadangi greit stosiu mokytis į Turino tarptautinį universitetą, statybos projektuotoju inžineriniu. Tai va ieškojau Lietuvos vykdomus ir planuojamus projektus google.lt ir netyčia atradau šį nuostabų diskusijų forumą, kuriame diskutuojama apie visa tai, kuo domiuosi ir reikalinga man. Čia atradau visokių kitokių įdomybių. Taip pat šiame forume bendraujantis yra nuostabus žmonės, dalinantys įspūdžiais iš atostogų, informacijomis ir kitomis žiniomis. Kaip sakant man šis forumas kiekvienos dienos informacijos šaltinis, aš jame gyvenu savo laisvą laiką aukota prie kompiuterio. Dėkoju kas ji sukūrė ir jame lankysiuosi tiek, kiek gyvuos.
                                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                        Comment


                                          Ieškojau senų Vilniaus nuotraukų. Taip ir atsiradau čia.
                                          Spune-mi dacă-i între noi iubire

                                          Comment

                                          Working...
                                          X