Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Tai aš nepiktas, bijoti manęs nereikia

    O nuotraukų kuo būdų daugiau, tuo geriau
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #42
      na gerai kaip as cia atsiduriau... aaa... cia specz'as kaltas kadangi uzkniso rodydamas visokias vietines nuotraukas ir spankdamas apie naujus projektus Vilniuj ir siaip Lietuvoj tai nusprendziau apsilankyt del sventos ramybes...

      Comment


        #43
        Neitikinai,Mantai,vistiek bijau .Gal del to,kad atejau forumui karstu metu,kai mus priverstinai paliko Edgaex ar kaip jis ten.Nors ir arsus vyrioks,bet buciau ji palikes-visgi toks pat truputi pamises kaip ir mes visi.O i karstus jo pasisakymus nereikejo reaguot.Bet taip jus nusprendet,ir tebunie

        Comment


          #44
          Parašė arturiux
          O labiausiai bijau uzsitraukt Manto rustybe ir buti isbanintas
          as irgi piktas cia tas musu sefas


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #45
            em.. ash tai per nktv labai seniai pamaciau shita foruma tada skaiciau ilgai, ilgai jusu komentarus kol pats nusprendziau parashyti

            Comment


              #46
              Parašė blitz
              Tada, reiškia, buvo keturi lietuviai, nes už tave prisijungiau keliais mėnesiais anksčiau
              Klysti ir vel - tu prisijungei veliau nei as. Pirma pranesima tau parasius as dar tave pats pasveikinau prisijungus ir dar atsimenu, kad paklausiau is kur tu esi. Jei ziurejai per SSC vartotojo duomenis mano - tai turiu pasakyti, kad cia mano antras loginas, pries tai buves irgi vadinosi 'Edd', bet kazkodel as juo negalejau prisijungti ir Jan istryne ji, o as is naujo uzsiregistravau.

              Comment


                #47
                Jauciu,kuriasi antiMantine koalicija.Ar tik nereiks kokia revoliucija suorganizuot ir tuomet Mantui sakes

                Comment


                  #48


                  Aha.. gal kas gali pakeisti Manto vartotojo lygi iš administratoriaus į paprasta vartotoją?

                  Comment


                    #49
                    Parašė Geex


                    Aha.. gal kas gali pakeisti Manto vartotojo lygi iš administratoriaus į paprasta vartotoją?
                    Nesikuklink jau taip Geex, prasyk, kad kas nors is karto isbanintu Manta.

                    Comment


                      #50
                      Parašė Edd
                      Nesikuklink jau taip Geex, prasyk, kad kas nors is karto isbanintu Manta.
                      Aš tiesiog noriu duoti galimybę pasitaisyt..

                      Comment


                        #51
                        Eurobaske.lt forume, atrodo, alonso imete nuoroda Nors nesu tuo tikras.

                        Comment


                          #52
                          ojojoj Info apie šį foruma išgirdau per NKTV.

                          Dar dabar atsimenu kaip 2 naktis nemiegojau ir išsižiojęs skaičiau visas temas iš eiles.

                          Bokalas už projekto autorius!!!!

                          Comment


                            #53
                            Aš tai NKTV išgiradau api city.isgreat.tv, poto kai jau jau jis merdėjo, nebeatsinaujino, buvo nuoroda kažkaip čia, potočia ilgai skaičiau ir nieko nerašiau, kol atsirado matyt Limpopo, kuris lyg ir norėjo patapti vieninteliu statybininku šitam forume ir rašyti vien tik tai ka jis mano ir kad tai būtų šventa tiesa, nors kaip aš vėliau supratau jis tai yra tikrai labiau už manepatyres , bet vistiek biškikabinomakaronus ... ir kažkaip aš neišlaikiau irgi parašiau.. tai jei ka nepykit jei kas ne taip
                            Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                            Comment


                              #54

                              Teisingai, skunk Taip ir toliau!

                              Comment


                                #55
                                Na na, tik spėjau porai dienelių išvažiuoti ir čia jau koalicija kuriama. Tuoj aš jums tas koalicijas

                                @arturiux Tas "karštis" ir kilo dėl tokių veikėjų kaip Edgaex, o jį pašalinus viskas grįžo į savas vietas
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #56
                                  Gaila,kad karsti orai sutrukde suburt didesni maistautoju buri,tuomet tikrai butu paciam riesta ...Jau ir laikina administratoriu buvom issirinke-tai Edgaex.Na,palauksim kol dar ilgiau kur isvyksi,tuomet...

                                  Comment


                                    #57
                                    senas mano bokalo draugelis 99 uzrode...
                                    pArAšas

                                    Comment


                                      #58
                                      Eurobasket.lt forume buvo tema apie sporto rumus Nemuno saloje, o nuoroda i ju renderius atvede cia Bet tai buvo gal pries gera pusmeti, jei ne seniau... Visa ta laika skaitinejau si foruma regureliai, kol galiausiai prisiregistravau

                                      Comment


                                        #59

                                        Tai ziurek reguliariai ir komentuok

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Edd
                                          Klysti ir vel - tu prisijungei veliau nei as. Pirma pranesima tau parasius as dar tave pats pasveikinau prisijungus ir dar atsimenu, kad paklausiau is kur tu esi. Jei ziurejai per SSC vartotojo duomenis mano - tai turiu pasakyti, kad cia mano antras loginas, pries tai buves irgi vadinosi 'Edd', bet kazkodel as juo negalejau prisijungti ir Jan istryne ji, o as is naujo uzsiregistravau.
                                          Čia tu tikrai klysti. Atsimenu puikiai tavo pirmus pranešimus. Kai aš prisijungiau, mane pasveikino tik John, nes jis buvo vienintelis aktyvus lietuvis tuo metu. Po to beveik vienu metu atsiradai tu ir boogy (kur jis dingo, beje?), po to mantaz.... Puikiai prisimenu tavo pirmus pranešimus, pvz. tą vieną, kai tu pradėjai naują temą apie Lietuvos istoriją visai to nenorėdamas...
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X