Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaip atsidūrei šiame forume?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    blitz arba Edd..kazkuris yra melagis iki ausu. klausimas - kas?


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #62
      Eddas forumuose yra seniai žinomas kaip užkietėjęs, piktybiškas ir niekšiškas melagis, todėl manau į jo tokius pasisakymus dėmesio kreipti nereikia
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #63
        100% pritariu


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #64
          Parašė blitz
          Čia tu tikrai klysti. Atsimenu puikiai tavo pirmus pranešimus. Kai aš prisijungiau, mane pasveikino tik John, nes jis buvo vienintelis aktyvus lietuvis tuo metu. Po to beveik vienu metu atsiradai tu ir boogy (kur jis dingo, beje?), po to mantaz.... Puikiai prisimenu tavo pirmus pranešimus, pvz. tą vieną, kai tu pradėjai naują temą apie Lietuvos istoriją visai to nenorėdamas...
          Buvau sutikęs boogį rudenį, tai sakė mažai laiko turi, nes abitūros egzams ruošiasi. Kaži, gal dar kada sugrįš
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #65
            O aš čia atsidūriau per Omni, - skaičiau A.Višinskio komentarą ir per neitikėtiną nuorodų raizgalynę atsidūriau cia, na tai darbo diena šuniui ant uodegos nuslinko-visą laiką lindėjau šitame puslapyje
            אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
            אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

            Comment


              #66
              Parašė blitz
              Čia tu tikrai klysti. Atsimenu puikiai tavo pirmus pranešimus. Kai aš prisijungiau, mane pasveikino tik John, nes jis buvo vienintelis aktyvus lietuvis tuo metu. Po to beveik vienu metu atsiradai tu ir boogy (kur jis dingo, beje?), po to mantaz.... Puikiai prisimenu tavo pirmus pranešimus, pvz. tą vieną, kai tu pradėjai naują temą apie Lietuvos istoriją visai to nenorėdamas...
              Ane?

              O cia rimtai kalbant apie Blimio atsiradima tai buvo taip: jis prisijunge, as ji pasveikinau prisijungus ir paklausiau is kur jis yra. Tada jis atsake, kad is Jonavos (jei gerai prisimenu). Tada as paprasiau, kad jis idetu kelias nuotraukas ir jis idejo keliu Jonavos komibloku nuotraukas. Stai ir visa istorija.

              O siaip man asmeniskai tas pats.

              Parašė blitz
              Eddas forumuose yra seniai žinomas kaip užkietėjęs, piktybiškas ir niekšiškas melagis, todėl manau į jo tokius pasisakymus dėmesio kreipti nereikia
              Landsfileddophobas.

              Comment


                #67
                Tu manes to klausimo paklausei tada, kai aš temoj "tavo miestas" (ar kažkas pan.) pasakiau, kad mano miestas yra šlykštus komiblokinis miestas. Tada tu paklausei iš kur aš esu ir paprašei papostinti keleta nuotraukų.... Buvo praėjęs mažiausei mėnesis nuo mano užsiregistravimo tame puslapyje! Nepyk, eddai, bet aš eilinį kartą esu teisus O tavo nuolat organizuojami samokslai, konspiracijos ir kitokie susidorojimo budai tikrai siuo atveju nebus veiksmingi
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #68
                  Parašė blitz
                  Nepyk, eddai, bet aš eilinį kartą esu teisus O tavo nuolat organizuojami samokslai, konspiracijos ir kitokie susidorojimo budai tikrai siuo atveju nebus veiksmingi

                  Comment


                    #69
                    Labai domiuosi projektrais ypac Kauno
                    Apie projektus suzinodavau tik is laikrasciu ir panasiai kol nesuzinojau sio puslapio
                    O puslapi suzinojau kaip vienam irc kanale paklausiau apie Kauno arena nemuno saloje ir man joker pasake si foruma is pradziu nerasiau postu tik skaiciau po kiek laiko isdrisau pareiksti ir savo nuomone..
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      #70
                      As tai per NKTV. 2004 metu vasaros pradzioje reklamavo si puslapi (dar pamenu gandraliskiu vizualizacijas rode, tada dar nezinojau, kad jos Klaipedoje) is pradziu ramiai viska skaitinejau (neuzsiregistraves) po kiek laiko, rusejo menesi, uzsiregistravau karts nuo karto numesdavau koki komentara ir viska buvo ramu... kol nepamaciau temos "klp vs. kns" biski "pakalbejas" buvau isbanintas. Ismaldaves Manto sugrizti grizau, bet neilgam.. vel buvau isbanintas. temoje "musu nuotraukos" imeciau kazkokio stambaus vyro nuotrauka Po to buvau dar "biski" prisidirbes... ai bet velniai nemate, suaugau per metus.
                      Tikrai tokios dienos nera buve, kad as cia bent syki neapsilankyciau, net kai buvau pasalintas. (2 menesiams, net vilties neturejau sugrizti, bet vistiek cia lankiausi) as istikimas forumo dalyvis ! ir lankysiuos cia iki grabo lentos !
                      Westside is the best ! :jura:

                      Comment


                        #71
                        Draugas užrodė

                        Comment


                          #72
                          Velniop tokius draugus. Situose forumose tiek laiko susigaista, o vertingos informacijos negauni... juokauju aisq...
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            #73
                            as tai viename forume pamaciau manto sukurta idomia tema "Triju zodziu istorija" pamaciau reklama "miestai ir arhitektura" ja nuspaudzius ir atsiradau cia.ispradziu buvau tik skaitytojas,poto parasiau pora komentaru ir dabar praktiskai esu tik skaitytojas,tik retkarciais pakomentuoju B-)
                            I don't drive fast,I just fly low

                            Comment


                              #74
                              Architektūra domėjausi visą gyvenimą ir kai Vilniuje pradėjo statyti pirmus dangoraižius, dažnai eidavau pasivaiščioti ir pažioplinėti aplink statybas. Viną dieną delfi.lt buvo straipsniukas apie ET ir ten tarp komentarų, kažkas (Mantas arba Jonas) papostino nuorodą į SSC. Tą puslapiuką iškarto isitraukiau į "favorites" o 2003 liepą ir prisiregistravau, kai darbe visai neturėjau ką veikti Vėliau nuožmieji lietuviai įkūrė Miestai.net. Iš pradžių žiūrėjau kiek skeptiškai, po to prisijungiau ir aš
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #75
                                Visada domejausi statybomis Lietuvoje ir Vilniuje ir visiskai netycia uzklydau i miestai.net . Net neatsimenu kaip, ilga laika tik skaiciau kas forume o po keliu menesiu uzsiregistravau!! Dar karta aciu!!

                                Comment


                                  #76
                                  Vienas memelenderis, kuriam siek tiek padedu kurt puslapi apie Memeli/Klaipeda, skyscrapercity.com surado Klaipedos nuotrauku. Viena is ju pasirode labai tinkama ir buvau paprasytas uzklausti leidimo ja panaudti:-) Arturaras Shumi nurode si foruma... Pradejes skaitineti ir ziuret - likau ir manau busiu aktyvus narys.
                                  Senoji Klaipėda
                                  F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                                  Comment


                                    #77
                                    Nu o tai kaip su tuo puslapiu? Ko ten galime tiketis?
                                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė ArTuRAs
                                      Nu o tai kaip su tuo puslapiu? Ko ten galime tiketis?
                                      Jo koncepcija - senasis vaizdas pateikiamas su tikslia vieta (zemelapiu) ir jei yra galimybe - su siu dienu vaizdu.
                                      Kolkas puslapiukas dar nera sukurtas, na o kai autorius manys, kad jau galima isleist i platu pasauli - butinai paskelbsiu;-)
                                      Senoji Klaipėda
                                      F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                                      Comment


                                        #79
                                        O nezinai, bus aprasyta kiekviena nuotrauka lietuviskai ar ne? Nes su vokieciu sunku
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment


                                          #80
                                          draugai parode

                                          Comment

                                          Working...
                                          X