Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ignalina
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Pastebėjau naujieną, kad kai yra nuolaidos maximoje, tai jos galioja ir Optima prekėms. Seniau visuose parduotuvėse jokios nuolaidos negaliodavo pigiausiems privatiems ženklams (optima, cento pvz).
    Įdomus sprendimas.
    Maximose čia nuo prekių grupės priklauso, pvz grupėje su mažu antkainiu iki šiol įrašo pastabą, kad optimai netaikoma, tačiau bendrai nebeišskiria Optimos prekių jau ilgą laiką.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Pastebėjau naujieną, kad kai yra nuolaidos maximoje, tai jos galioja ir Optima prekėms. Seniau visuose parduotuvėse jokios nuolaidos negaliodavo pigiausiems privatiems ženklams (optima, cento pvz).
    Įdomus sprendimas.

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied


    Prie Lentvario Norfa vakar.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
    2020 05 29


    Tik tai ne Lentvaryje, o Vilniuje.

    Vieta vidury laukų. Bet, matant, kad Trakų Vokėje Maxima su Lidl gana sėkmingai gyvuoja, gal ir logiška.
    Be to, kažkada ta teritorija pradės vystytis.

    Komentuoti:


  • Zorro
    replied
    2020 05 29

    Lentvaryje atidaroma nauja „Norfa“ parduotuvė

    Penktadienį, gegužės mėn. 29 d., Lentvaryje (Trakų r.), Fabriko g. 155, atidaromas naujas „Norfa“ prekybos centras. Tai antroji „Norfa“ mieste. Parduotuvėje veiks 5 savitarnos ir 3 įprastinės kasos. Prekybos centro bendras plotas 2 tūkst., o prekybos salės – apie 1,5 tūkst. kv. metrų. Šalia įrengta stovėjimo aikštelė, talpinanti 50automobilių. XL formato „Norfoje“ dirbs 20 darbuotojų.Į jos statybas ir įrangą investuota maždaug 2 mln. eurų. Naujame prekybos centre taip pat veiks„N“ vaistinė, „Vilniaus alus“.
    http://www.norfa.lt/lt/naujienos/akt...a_parduotuve_/


    Tik tai ne Lentvaryje, o Vilniuje.




    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą

    Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".
    Vieno x'o Maxima parduotuvės direktoriaus atlyginimas yra ~700€ į rankas. Jeigu vykdomi visi planai, galima susirinkti max 100€ priedą.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
    Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
    Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)
    Tai čia gali būti krūva priežasčių. Pvz. - atlyginimas nuo 1000€ (bet iki 5000€).
    Kitas variantas - kandidatas jau yra, bet dėl korporacinės biurokratijos vis tiek reikia dėti skelbimą.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą

    Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".
    Plius dar krautuvė gali būti labai maža, kur tik keli darbuotojai dirba.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
    Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
    Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)
    Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O tai tave kas nors ten verčia eiti dirbti?
    Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
    Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
    Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Siūlomas 662 eur atlyginimas už parduotuvės direktoriaus vietą su tokiais reikalavimais. Vos šimtu su trupučiu eurų daugiau nei kasininkai uždirba.
    O tai tave kas nors ten verčia eiti dirbti?

    Komentuoti:


  • VNS
    replied
    Liuksinis skelbimas "1000 eurų neatskaičius mokesčių". Bet gal galima daug piz....int, kaip prie ruso? Einu paskambint

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Perskaičiau skelbimą, kas čia negerai?
    Siūlomas 662 eur atlyginimas už parduotuvės direktoriaus vietą su tokiais reikalavimais. Vos šimtu su trupučiu eurų daugiau nei kasininkai uždirba.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kaip jums parduotuvės direktoriaus atlyginimas, nuo 662 eur į rankas - reikia turėti analitinį ir starteginį mastymą, atlikinėti personalo atranką bei ugdymą, ūkinės veiklos kontrolė parduotuvėje.
    https://www.cvbankas.lt/maxima-x-tin...aune/1-6622477
    Perskaičiau skelbimą, kas čia negerai?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Kaip jums parduotuvės direktoriaus atlyginimas, nuo 662 eur į rankas - reikia turėti analitinį ir starteginį mastymą, atlikinėti personalo atranką bei ugdymą, ūkinės veiklos kontrolė parduotuvėje.
    https://www.cvbankas.lt/maxima-x-tin...aune/1-6622477

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    karantinas gerokai pristabdys tiek jau esanciu prekybos centrų plėtra tokiu kaip Lidl. tiek nauju kaip SPAR MARKET 3 menesiam, o kiti išviso nebeateis
    Ne tik maisto parduotuvės pristabdys plėtrą, bet ir didieji prekybos centrai kaip Akropolis, per karantiną žmonės suprato, kad labai daug ką galima užsisakyti internetu, ką anksčiau jie pirkdavo tik fizinėse parduotuvėse iš įpročio, maistą Barbora atveža prie durų praktiškai nemokamai, tai žmonės labiau vertins savo laiką, kad vietoje beprasmio ratų sukinėjimo parkinguose, vežimėlio stumdymo maisto krautuvėse ar trinimosi po prekybcentrius, tą laiką galima žymiai įdomiau ir turiningiau praleisti. Sunkiausia bus išgyventi verslui, kuris viską pastatęs ant fizinės prekybos.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Norfa lyg pigus tinklas, bet šiandien prasileidau.

    Pirkau brokolį ir nebuvo kainos etikečių (norfoje neretas atvejis). Dar svars2iau nueit nuskenuot kainą, bet galvojau ai, nebus ten kosmoso žnant, kad nebrangus tinklas, galvojau kap visur kainuos apie eurą su centais.
    Dabar į čekį pažiūrėjau, brokolis 2,91 eur!

    Dabar net pricer pažiūrėjau, taip, kaip ir galvojau, brokoliai po eurą su trupučiu visur:
    https://pricer.lt/p/maisto-prekes/da...-1-vnt/2969935

    Aišku kaltė mano, kad nepažiūrėjau.

    Bet man įdomiau kai kas kitas - jei visur daržovė kainuoja eurą, kaip norfoje (ar bet kur kitur) ji gali kainuoti 3 eurus?

    Ir dar sutapk taip - kainos nebuvo būtent ties ta daržove, kuri neadekvačiai kainuoja. Garantuotai prigautų žmonių buvo ir daugiau.



    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    karantinas gerokai pristabdys tiek jau esanciu prekybos centrų plėtra tokiu kaip Lidl. tiek nauju kaip SPAR MARKET 3 menesiam, o kiti išviso nebeateis

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
    Parašė Sula Rodyti pranešimą


    nori pasakyti, kad jūs klausiate kas porą savaičių

    Jei įdomu, tai girdėjau, kad Rusijoje didieji supermarketai traukiasi. SPAR berods visai išeina, Auchan mažina parduotuvių skaičių...
    o tai ko rugsejo mėnesi SPAR Lietuvoje užpatentavo savo priekes ženklą?? jeigu jau taip traukiasi
    Tai Lietuva gi ne Rusija

    Komentuoti:


  • rroomask
    replied
    Parašė Sula Rodyti pranešimą


    nori pasakyti, kad jūs klausiate kas porą savaičių

    Jei įdomu, tai girdėjau, kad Rusijoje didieji supermarketai traukiasi. SPAR berods visai išeina, Auchan mažina parduotuvių skaičių...
    o tai ko rugsejo mėnesi SPAR Lietuvoje užpatentavo savo priekes ženklą?? jeigu jau taip traukiasi
    Paskutinis taisė digital; 2020.01.30, 15:18.

    Komentuoti:

Working...
X