Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
    mačiau Almodovaro "la mala educacion" (jei taip rašosi)
    Pažiūrėk "Todo sobre mi madre", "Hable con ella" ir "Volver".

    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
    Borgia rodo ir forumcinemas , ne tik Skalvijoje
    Nerandu, kad būtų "Forumcinemas" repertuaruose.

    Comment


      Parašė nasu
      Volver - personažės su nuolatiniu "bla bla bla" apie niekus lyg iš kokios muilo operos trauktos... Nesitikėjau tokio skystuko iš Almodovaro filmo.
      Mano nuomone, norint įgyvendinti filmo idėją, nebūtinas įtemptas ir ryškus siužetas. Lyginant su praėjusiais Almodovaro filmais, tai, tikriausiai, ir yra pagrindinis skirtumas. Nors ir su mažiau ryškiu ir dominuojančiu siužetu, pats filmas, dėl daugelio jo komponentų, labai ryškus. Sakykit ką norit, bet jis tikrai turi savo skonį. Paragauti tikrai verta. Nepatiko - ką jau padarysi. Man tai nuostabus filmas!

      Comment


        Parašė Vaidas Rodyti pranešimą

        Šiandien pagaliau prisiruošiau pažiūrėti šioje temoje taip išgirtą Baraka - nenuvylė, tačiau man kur kas labiau patiko šiek tiek seniau matytas Koyaanisqatsi. Tikrai rekomenduoju visiems, kam patiko Baraka. "Siužetas" bei visa kinematografija labai panaši, tačiau, mano nuomone, Koyaanisqatsi ypač priderinta muzika palieka dar didesnį įspūdį
        Pagaliau pažiūrėjau Koyaanisqatsi. Manau, kad filme Baraka nemažai idėjų paimta iš Koyaanisqatsi. Ruošiuosi žiūrėti antrą trilogijos dalį POWAQQATSI

        IT. Sicilija
        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
        LT. Kaunas 2009.01.04

        Comment


          Žiūrėjau šiandien britų veiksmo komediją "Kietas Faras". Na buvo juokingų epizodų nemažai, bet visgi nuvylė filmas. Tikėjaus geriau O dabar su nekantrumu laukiu "Kieto Riešutėlio 4", bei "Simpsonų" premjerų
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Na tai va pagaliau sulaukiau "Kieto Riešuto 4" Fantastikos daug, filmas ilgas, bet damn... I LIKE it labai labai
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Siandien ir as ziurejau kieta riesuteli 4.Tu tikriausiai irgi Kaune, Forum cinemas ziurejai, matyt prasilenkem
              Filmas ilgas bet idomus, tik kad tarpais biski nuo realybes nusokstama, kaip pvz. Briusas Vilisas vienoj vietoj skrenda uzsikibes uz reaktyvinio naikintuvo
              Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

              Comment


                Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                Siandien ir as ziurejau kieta riesuteli 4.Tu tikriausiai irgi Kaune, Forum cinemas ziurejai, matyt prasilenkem
                Filmas ilgas bet idomus, tik kad tarpais biski nuo realybes nusokstama, kaip pvz. Briusas Vilisas vienoj vietoj skrenda uzsikibes uz reaktyvinio naikintuvo
                + nemirtinga siauraakė ištaško pusę sienų o jos kojos sveikut sveikutėlės Na kabintis radau labai daug prie ko, bet visgi filmui duodu 10 Aš žiūrėjau 19.00
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  aaa... as anksciau ejau, 13.10
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                    aaa... as anksciau ejau, 13.10
                    Aš ~12.30 užsukau papietaut į "Akropolį" ir kartu bilietų pasimt Nueinu pasiklaust ar kortele galima atsiskaityt, pasakė, kad ne, einu link bendradarbės, ta žiūriu su dviem panom šneka, sako gal gali panelėm bilietus į filmą nupirkt, neparduoda jom. Nu galvoju pažystamos kokios ar ką ir žvengia iš manęs Tokiu durnu žvilgsniu viską juokais praleidau, bet pasirodo situacija rimta Kadangi panos gražios tai sakau luktelkit, nuvarau užsisakau valgyt, nueinu iki bankomato ir grįšiu Paraudusios panelės manęs kantriai laukė, nupirkau Joms bilietus ir dar pasinaudojęs jų nuolaidų kortele savuosius įsigijau po 10lt
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      As tai is viso norejau eiti i 28 savaites po, taciau N-16...
                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                      Comment


                        Tai reikėjo irgi manęs ieškotis Būčiau padėjęs
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Reptilias,

                          bandyk nueiti į 28 savaitės po, nes labai geras

                          Hammer,

                          laikas būtų įsigyti kino akademijos kortelę (tereikia studento pažymėjimo), su ja visi blilietai (išskyrus savaitgalius) po 10 lt.

                          eisiu į Kietą riešutėlį. Nerealiai noriu. Ne dėl turinio, dėl efektų, dėl nerealaus (realybės neatitinkančio) veiksmo, dėl atitrūkimo nuo kadienybės. beje, per anonsą mačiau, kad šiame filme buvo susprogdinti Kongresų rūmai? Ar tikrai taip? Jei taip, nežinau, ar ištversiu tokį man kraupų vaizdą matyti

                          Beje, buvau neseniai Oušeno tryliktuke (info: forumcinemas.lt)
                          Labai neblogas. Ir subtilaus humoro daug, ir šiems filmams būdingo sukčiavimo rafinuotumo nemažai.
                          Las Vegas... pinigai, kazino, dideli pinigai, nešvarūs pinigai, galimybės, didelės galimybės, sumanumas, azartas, apsukrumas, garbės kodeksas, žmoniškumas , prabanga, taisyklių nepaisymas, visko šiame filme yra. Verta.
                          "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                          negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                          Comment




                            Kitokio stiliaus "siaubekas". Na kas mėgsta tokį filmo žanrą, siūlyčiau pažiūrėti.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              turetu buti idomu,nes man siaubiakai labai patinka.

                              Comment


                                Įžymiojo naujienų portalų komentaruose radau nuorodą į dokumentinį filmuką Zeitgeist. Tsakant ške dievobaimingiems ir Jurgio draugams geriau nežiūrėt Labai geras filmas, jeigu tai kas jame rodoma yra bent 70 proc. tiesa (o manau taip ir yra )

                                Edit: Zapil samoe glavnoe

                                http://video.google.com/videoplay?do...arch&plindex=4

                                Comment


                                  Lietuviai kuria pirmą siaubo trilerį

                                  http://whatson.delfi.lt/news/film/ar...hp?id=13695695
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                                    Įžymiojo naujienų portalų komentaruose radau nuorodą į dokumentinį filmuką Zeitgeist. Tsakant ške dievobaimingiems ir Jurgio draugams geriau nežiūrėt Labai geras filmas, jeigu tai kas jame rodoma yra bent 70 proc. tiesa (o manau taip ir yra )
                                    ]
                                    uzteko pirmų sekundžių, kad supraščiau, kas čia per daiktas. Čia iš serijos Amerika- pasaulio blogis.
                                    Šita linija populiari dabar. Itin populiari tarp europiečių, šovinistinių rusų, musulmonyno.
                                    Nesvarbu, kad "anti-amerikietiška" linija grindžiama vaizdais iš Balkanų karų, konflikto Bonsijoje-Hercegovinoje , serbų ir albanų konfilkto, kur būtent tie vaizdai ir paskatino įsikišti NATO ir JAV. Nesvarbu, kad Irake patys musulmonai šiitai ir sunitai deda bombas ir patys sprogdina bendrapiliečių vaikų mokyklas, universitetus, sprogdina vienas kito vaikus.

                                    Visa tai nesvarbu. Juk dėl visko žinom kas kaltas. Juk žinom kam prikišti branduolinės bombos sprogdinimą Japonijoje, Korėjos karą, karą Vietname. Bet kai prikišam visa tai atsiminkim, kad būtent Vietname kai bėgo nuo komunistų pabėgeliai autoestrada komunistai juo užklupę šaudė iš žemės ir oro, bombardavo visą dieną gyvus žmones, visa autoestrada buvo nusėta dešimtimis tūkstančių lavonų. Šitų vaizdų niekas nerodo? Jų niekas neatsimena? Kodėl? Todėl, kad jie ne "anti-amerikietiški". Tai nepopuliaru.
                                    O aš pasakysiu taip, kad visa laimė, kad JAV kariavo Pietų Korėjoje, Vietname. Visa laimė, kad primetė savo tvarką Japonijai, Pietų Korėjai, Čilei,Vietnamui, kolumbijai ir dar tuzinui valstybių (pažiūrėkime, kokios tai valstybės šiandiena, kad ir į tą patį Vietnamą). Visa laimė...

                                    Nes kitu atveju nelabai tikiu, kad Rat sėdėtų ir rašytų laisvai komentarus (laisvai reikštų savo nuomonę) į interneto forumą. Ne dėl meilės Jurgiui taip teigiu (nors aš jį myliu), o dėl faktų ir alternatyvių veiksmų vertinimo

                                    taip istorija žiauri, JAV statytinio Pinočeto kariai Čilėje kovodama prieš komunizmo šalininkus siundė jų žmonas šunims prievartauti ir sudraskyti. Vyko kova. Egzistencinė kova.
                                    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                    Comment


                                      Na čia dabar kas Bloga diena buvo? Aš tai pažiūrėjau visą filmą. Pirmos sekundės visai ne apie filmo turinį, jei ką. Aš nesakau, kad viskas, kas parodyta filme yra 100 procentų tiesa. Tiesiog filmas įdomus, nes kalba apie tai, apie ką paprastai nekalbama. Bent iš pradžių galima Wikipedia pažiūrėt, jei kažkokių klausimų kyla. Be to, ne tik ten apie JAV, bet ir apie krikščionybę.

                                      Nei aš užsipuoliau tą JAV, nei kaltinu kažkuo. O ten pateikti faktai (nesiimsiu spręsti kiek patikimi), kam buvo naudingi pasauliniai karai, kaip į juos įstojo JAV, kaip dabartiniai politikai susiję su senais įvykiais, kaip susiję su bankais etc. Tiesiog prieš rėkiant reikia pažiūrėti ir, be abejo, tai ką matai vertinti kritiškai.

                                      Beje, filmas daug įtikimesnis nei Gore'o pezalai apie gamtosaugą. Be to, gal sudomins liudininkų pasakojimai apie rugsėjo 11. Žodžiu, reikia pažiūrėt, o išvadas ir emocijas tada reikšt.

                                      Edit: Ai čia gal dėl to, kad amžių sandūros genijų pavadinau beždžioniuku Bet aš tik Darwinu remiuosi U-u-u a-a-a
                                      Paskutinis taisė rat; 2007.07.04, 16:55.

                                      Comment


                                        oi atsiprašau... aš tik į pradžą filmo žvilgtelėjau ir savo išvadas padariau.

                                        Reikia viską peržiūrėti, kad galėtum komentuoti.
                                        Nors pradžia prieštaringa. Labai jau sieja rugsėjo 11 su kitais konfilktais. Stiliaus gavote, ko nusipelnėte, t.y. atseit jūsų politikos pasekmė.

                                        O apie Jurgį man arba super gerai, arba ypatingai gerai. Ar girdėjai kaip jis mielai krizena
                                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                        Comment


                                          Rekomenduoju - Live free or die hard. Nerekomenduoju (jei jum > nei 16) - Transformers.
                                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X