Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Iš tako ftp siunčiaus. O kas per filmas, skaityk porą žinučių aukščiau...
    Hmm, tako ftp tokio nerandu, arba ne ten ieškau? Gal gali nurodyti aplanko kelią?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
      Hmm, tako ftp tokio nerandu, arba ne ten ieškau? Gal gali nurodyti aplanko kelią?
      hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.HDTV(2.89GB ).1992byMin2xX/

      arba

      hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.nolanguage.1CD.divx/

      Comment


        Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
        hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.HDTV(2.89GB ).1992byMin2xX/

        arba

        hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.nolanguage.1CD.divx/
        Dėkui, radau Visgi 15 kB/s greitis nė kiek nedžiugina
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Šiandien pažiūrėjau filmą "The number 23" su Jim Carrey.
          Prieš seansą buvau gana skeptiškas šio filmo atžvilgiu - visgi šis aktorius yra komikas, tačiau buvau maloniai nustebintas. Nors ir kartais išlenda tie jo komiko bruožai, tačiau tai netrukdo, todėl pats filmas vertas žiūrėjimo. Pabaiga, žinoma, netikėta ir įdomi. Tie, kas mėgsta lengvai suktus (nuo žodžio suktas) filmus, nepraleiskite šito pro akis.

          Bristol
          Cambridge nuo vandens
          Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
          Senasis Chester
          Manchester
          Cambridge senamiestis
          Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
          Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
          Liverpulio Katedros

          Comment


            Neseniai kažkas šioj temoj kalbėjo apie serialą "Gimines". Sakė norėtų pamatyti. Taigi pranešu visiems suinteresuotiems asmenims: kiekvieną antradienį 22:10 val. rodomas serialas "Giminės". Jau šiandien bus rodoma 9-oji serija. Serialas rodomas per LTV2 kanalą.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Labai gera komedija Hot Fuzz
              Alternative

              Comment


                Rekomenduoju nueti į A. Puipos „Nuodėmės užkalbėjimas“, kurį galima pagrįstai laikyti drąsiausiu lietuvių kinematografų darbu. Kiek girdėjau atsiliepimų, visi kol kas tik teigiami
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Aš girdėjau, kad vaidyba prasta ir pan. ir šiaip kad banalu. (Kaip dažniausiai, bandoma prie ko nors prikibti ir menkinti darbus)

                  Bet pats kažkaip tų trūkumų nepastebėjau. Prisidedu prie Manto. Verta nueiti ir pažiūrėti.
                  P.

                  Comment


                    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                    hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.HDTV(2.89GB ).1992byMin2xX/

                    arba

                    hdd1.takas.lt/Incoming/Video/_old2006/Baraka.nolanguage.1CD.divx/
                    Baraka
                    Pažiūrėjau šitą REKOMENDUOTĄ filmą. Filmas neeilinis. Garsas ir vaizdai puikiai papildo vienas kitą. Labai norėčiau apsilankyti tose vietose. Viską pamatyti ir pajusti savimi. Iš epizodų rodytų fime mačiau savo akimis tik Osvensimo koncentracijos stovyklą.
                    Turiu DVD su DD5.1.

                    IT. Sicilija
                    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                    LT. Kaunas 2009.01.04

                    Comment


                      buvau vakar kine "p Byno atostogos". Nu nerealiai zviegiau. Blemba, gerai atsipalaidavau. Kam daugmaz nieko p Bynas, nueikite. Filmas yra siltas ir mielas, grazus Prancuzijos vaizdai. grazios mintys.

                      vaziuoja prancuze, rusas bei anglas (bynas) masinoje , vienas su kitu sneka savo kalbom, ir kiekvienas supranta skirtingai, bet tai netrukdo jiem bendrauti ir tapti draugais.
                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                      Comment


                        Parašė Balboa Rodyti pranešimą
                        Šiandien pažiūrėjau filmą "The number 23" su Jim Carrey.
                        Prieš seansą buvau gana skeptiškas šio filmo atžvilgiu - visgi šis aktorius yra komikas, tačiau buvau maloniai nustebintas. Nors ir kartais išlenda tie jo komiko bruožai, tačiau tai netrukdo, todėl pats filmas vertas žiūrėjimo. Pabaiga, žinoma, netikėta ir įdomi. Tie, kas mėgsta lengvai suktus (nuo žodžio suktas) filmus, nepraleiskite šito pro akis.
                        Kazkada ziurejau filma su Jimu Carrey "Man on the Moon". Siame filme jis parode, kad gali atlikti ir rimtus vaidmenis. Tikrai geras filmas.
                        S_P

                        Meninė fotografija
                        www.sp-foto.lt

                        Comment


                          Gal kas buvo "Norbite"? Kokie įspūdžiai?

                          Comment


                            Nebuvau, bet IMDB user rating 2.9/10 turėtų daug ką pasakyti

                            Comment


                              vakar buvau filme "300" (info: forumcinemas.lt). Filmo pagrindas- spartieciu ir persu karai antikos laikais.pasakojama apie musi, kai keliolika kartu mazesne spartieciu kariuomene sumuse didele persu armija (prie termopilu perejos turbut).

                              labai netradicinis filmas, idomiai pateikiami kai kurie vaizdai. Filmas savotiskas, idomus, ziaurokas, nors turi tam tikros estetikos ir minciu pateikimo savitumo.

                              Vetinciau 8/10
                              "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                              negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                              Comment


                                Patarciau paziureti Caro tarna.Labai idomus filmas ,grazus vaizdai, geras scenarijus ir seip idomus. Beto jis rodomas paskutine savaite!!! Apsilankykite kine ir paziurekite.
                                http://public.fotki.com/GodLiKKe/ apsilankyk!!!

                                Comment


                                  Buvau abejose premjerose - 300 ir Ponas Bynas... Abu baisiai nuvylė P. Bynas 90% bajerių matyti. 300 prastas siužetas... Skerdynės tam pačiam lauke su po kiekvieno dūrio ar spyrio tykštančiais prastos grafikos kraujo lašeliais Ir su fantazija persistengta...
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    užtat aš eisiu į arturą ir minimukus, nes garsino kazlas

                                    Comment


                                      Parašė GodLiKKe Rodyti pranešimą
                                      Patarciau paziureti Caro tarna.Labai idomus filmas ,grazus vaizdai, geras scenarijus ir seip idomus. Beto jis rodomas paskutine savaite!!! Apsilankykite kine ir paziurekite.
                                      Čia paprieštaraučiau. Siužetas painus, pats filmas didelė nuobodybė, o kai kurios vietos tik šypseną sukėlė
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Buvau abejose premjerose - 300 ir Ponas Bynas... Abu baisiai nuvylė P. Bynas 90% bajerių matyti. 300 prastas siužetas... Skerdynės tam pačiam lauke su po kiekvieno dūrio ar spyrio tykštančiais prastos grafikos kraujo lašeliais Ir su fantazija persistengta...
                                        nu nezinau, labai jau tu reiklus

                                        Pono Byno "stiliaus' komedijos turi savita stiliu, kuri tuose juokeliuose ir gali atpazinti. Nes jeigu tie juokeliai butu kitokie, tai tada nebutu Byno stiliaus ir zavesio.na pavyzdziui, tas juokelis su austremis (kur i rankinuka ispyle), jis jau tikrai "atpazistamas"(matytas), bet man ir juokingas, nes tai vis dar tas pats senas geras bynas. be to, filmas ir siltas, ne tik juokingas

                                        300 turi savita stiliu vel. Grafika ten specialiai tokia pateikta, jeigu pastebejai ten per visa filma eina siurrealistinis vaizdas: drambliai pavaizduoti daug kartu didesni, raganosiai irgi. Si menine priemone naudojama pasakojimo ispudzio sustiprinimui. Nes viska tarsi pasakoja anu laiku liudytojas, kuris siek tiek "perdeda" . Vis delto tas filmas man patiko.
                                        Nors kai kas ta filma vertino kaip "pirmas filmas, kur tiek daug graziu vyru"

                                        Anyway, dziaugiuosi, kad esi kino fanatikas
                                        Paskutinis taisė Andrew; 2007.04.06, 11:10.
                                        "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                        negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                        Comment


                                          O aš ta proga, kad sirgau dar kartelį pažiūrėjau: Fight Club, Pulp Fiction ir American History X..

                                          Nu ir tikrai pastaruoju metu nemačiau panašių filmų.. O šįvakar reikės įvertinti išgirtąjį 300.
                                          P.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X