Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Grįžau kątik iš Borato beveik viskas buvo matyta Youtube, bet juokėmės su kompanija iki ašarų
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
      Taip žinau, bet pateikimas tai amerikietiškas. Tie klyksmai ir tos scenos ant tiek banalios. Žiūrėdamas jau nuijauti kad čia bus "BŪ" ar "oh my god" ir pan. Na o Japoniška visai kas kita. (Bent jau mano nuomone)
      Už visą NeHoluvudiškumą aš ir dievinu Rytų Azijos kiną
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Už visą NeHoluvudiškumą aš ir dievinu Rytų Azijos kiną
        Jau vieną kartą rašiau apie korejiečių filmą "Old boy". Man žiauriai patiko, įdomu, ar yra dar mačiusių?
        beg, borrow and steal

        Comment


          Jagshemash!!!
          Unreal filmas, juoko dozė garantuota
          www.donatas-mazeika.lt

          Comment


            Parašė SkeiTeriS Rodyti pranešimą
            Jagshemash!!!
            Unreal filmas, juoko dozė garantuota
            Gaila tęsinio tikriausiai nebesulauksime Reik tikėtis naujos Sachos personažo
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
              Gaila tęsinio tikriausiai nebesulauksime Reik tikėtis naujos Sachos personažo
              aha, kuriamas juk Bruno. Apie Australijos gėjų Tv reporterį
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                Parašė SkeiTeriS Rodyti pranešimą
                aha, kuriamas juk Bruno. Apie Australijos gėjų Tv reporterį
                Austrijos Bet Bruno jau irgi gan senokas personažas. Na bet kolkas neįsivaizduoju kas galėtų Borat'ą pakeisti
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                  Austrijos Bet Bruno jau irgi gan senokas personažas. Na bet kolkas neįsivaizduoju kas galėtų Borat'ą pakeisti
                  jo, ne taip parašiau, Austrijos
                  and kol kas Boratas geriausiausias

                  its nicee
                  www.donatas-mazeika.lt

                  Comment


                    Parašė SkeiTeriS Rodyti pranešimą
                    jo, ne taip parašiau, Austrijos
                    and kol kas Boratas geriausiausias

                    its nicee
                    Prieš kurį laiką domėjausi kritikų nuomone apie Boratą ir abstulbau pamatęs... Peržūrėjau nemažai straipsnių iš viso pasaulio ir beveik visi vienbalsiai teigė, kad Borat'as neprilygstamas. Esu pratęs kritikų aprašymuose visą broką skaityti, o čia beveik nieko neigiamo
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Per youtube prisižiūrėjau to Borato, o filme galvojau bus kažkas geriau, bet klydau. Šiaip juokinga, bet man nebuvo ten nieko naujo. Tuo tarpu visi žmonės eina į tą Boratą kaip pamišę - salės pilnai užpildomos, o visi bilietai jau būna nupirkti iš anksto.

                      Comment


                        Man tai įdomiausia buvo stebėti jaunas šeimas su mažais vaikais, einančias į tą filmą. Abejoju ar jos ten eidamos žinojo kas ten per filmas Šiap ar taip manau, kad reiktėjo kažkokio perspėjimo, kad čia komedija suaugusiems ar panašiai, nes dauguma Borato juokelių buvo nelabai vaikiški. Tarkim jo juokeliai apie žydus, jo stipraus sūnaus fotografijos ar tas pasilakstymas su tuo storuliu draugeliu viešbutyje...

                        Comment


                          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                          Man tai įdomiausia buvo stebėti jaunas šeimas su mažais vaikais, einančias į tą filmą. Abejoju ar jos ten eidamos žinojo kas ten per filmas Šiap ar taip manau, kad reiktėjo kažkokio perspėjimo, kad čia komedija suaugusiems ar panašiai, nes dauguma Borato juokelių buvo nelabai vaikiški. Tarkim jo juokeliai apie žydus, jo stipraus sūnaus fotografijos ar tas pasilakstymas su tuo storuliu draugeliu viešbutyje...
                          Airijoje tai tik nuo 16os įleidžia į tą filmą (:.

                          Comment


                            Dar vienas geras filmas (dvieju daliu) - Low Winter Sun

                            http://www.imdb.com/title/tt0788121/

                            Jei atidziai ziuresit tai pamatysit tokiu dalyku kaip 'Ukio Bankas' ir lietuvisku vardu
                            Paskutinis taisė El_Greco; 2006.11.04, 19:21.

                            Comment


                              Buvau ir aš Borate, juoko dozė tikrai gera Tik jūs man durnam paaiškinkit ten viskas režisuota ar iš tikro taip viskas ir buvo?
                              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                              Comment


                                Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
                                Buvau ir aš Borate, juoko dozė tikrai gera Tik jūs man durnam paaiškinkit ten viskas režisuota ar iš tikro taip viskas ir buvo?
                                Beveik viskas natūralu Todėl ir nebebus tęsinio, nes Boratas paplito visame pasaulyje, o kol niekas jo nežinojo tokius siužetus kurti buvo itin paprasta Tačiau jau pradėtas kurti tęsinys kuriame Sacha įkūnys naują personažą. Spėliojama, kad tai bus Bruno, tačiau aš asmeniškai to nenorėčiau nesk olkas ką mačiau su šiuo personažu - įspūdžio nepadarė Manau Boratas tapo neprilygtsama persona
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Nors esam matę ištraukas "jotūbėje", bet filmas paliko l. gerą įspūdį (išskyrus kelis perlenkimus), juokėmės iki ašarų
                                  Seniai nemačiau tokio gero pasityčiojimo iš amerikonų bukumo.
                                  Tiesa, abejoju, ar visi jie tą supras - juk nėra juoko už kadro, kaip pas juos įprasta.

                                  Pvz., ta scena, kai Boratas audrino minią (prieš jam traukiant himną apie kalio eksportą) man labai priminė matytus vaizdus Amerikoj, kai per amerikoniško futbolo pertrauką kažkoks "didvyris" iš Bosnijos kažką nerišliai pasakojo, o visi šokinėjo kaip bepročiai, apimti patriotizmo priepuolio.

                                  Antra vertus, neatsistebiu, kaip amerikonai moka kantriai dirbti su klientais, net ir gana bukais
                                  Ta scena, kai jis pirko automobilius, man labai priminė neseną patirtį, kai pats tautiečiams pardavinėjau seną automobilį (beje, teko susidurti šiuo klausimu su tikrais kazachais ar kirgizais - iš jų pusės žymiai mažiau išsidirbinėjimo)

                                  Kazachams nepavydžiu. Jiems lieka tik pasikviesti Boratą pas save


                                  Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                  Man tai įdomiausia buvo stebėti jaunas šeimas su mažais vaikais, einančias į tą filmą. Abejoju ar jos ten eidamos žinojo kas ten per filmas Šiap ar taip manau, kad reiktėjo kažkokio perspėjimo, kad čia komedija suaugusiems ar panašiai, nes dauguma Borato juokelių buvo nelabai vaikiški. Tarkim jo juokeliai apie žydus, jo stipraus sūnaus fotografijos ar tas pasilakstymas su tuo storuliu draugeliu viešbutyje...
                                  Visiškai pritariu. Didžioji dauguma rytiniame seanse buvo nepilnamečiai ar net mažvaikiai.
                                  Jei būtų apkarpę tas dvi itin vulgarias scenas, niekas nebūtų nukentėjęs.
                                  Paskutinis taisė Romas; 2006.11.05, 15:53.

                                  Comment


                                    Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                    Seniai nemačiau tokio gero pasityčiojimo iš amerikonų bukumo.
                                    Tiesa, abejoju, ar visi jie tą supras - juk nėra juoko už kadro, kaip pas juos įprasta.
                                    Nemanau, kad filmas yra skirtas tyčiojimuisi iš amerikiečių bukumo. Borato personažas yra kur kas aktualesnis rytų europiečiams, įskaitant ir mus. Žiūrint Boratą, visada prisimenu vaizdus iš įdarbinimo agentūros Brighton'e pernai, kai rusai ir lietuviai pasakojo anglėm darbininkėm kaip žmonės gyvena Lietuvoje/Rusijoje, o išvažiuodami nešė dešras ir raugintus agurkus ir garsiai juokėsi, neleisdami įsiterpti. Jų visų elgesys buvo praktiškai identiškas Borato elgesiui. Stebint eilinius tautiečius Anglijoje, būtų galima pridaryti daugybę tokių filmų, tik daug juokingesnių. Nenustebčiau, jei (londonietis) Sacha Baron Cohen'as sukūrė šį personažą, nes buvo įkvėptas lenkų, lietuvių ir kitų imigrantų elgesio.
                                    Amerikiečių bukumas čia yra išvis ne prie ko, o tas jo amžinas akcentavimas visur, kur įmanoma yra atgyvenęs Bendravau su daug lietuvių ir daug amerikonų, ir galiu drąsiai teigti, kad amerikonai tikrai nėra akivaizdžiai bukesni. Greičiau atvirkščiai.
                                    Paskutinis taisė blitz; 2006.11.06, 12:33.
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      Ejau su mama. Abu prisijuokem nors buvo nesvankiu scenu (o geriausia ju nuogu gaudynes viesbutyje)

                                      Comment


                                        Rusijoje uždrausta rodyti filmą apie Boratą
                                        http://whatson.delfi.lt/news/film/ar...hp?id=11168576

                                        Comment


                                          Pagaliau ir as radau laiko pasiziureti ta Borata! Pasakysiu tik tiek- jau senai buvau taip besikuokes! Tie kas nematete sio filmo tikrai nueikite pasiziureti. Net neabejoju, kad daugiau ar maziau prisijuoksit

                                          Comment

                                          Working...
                                          X