Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gerbiamieji, tikrai labai rekomenduoju apsilankyti kinoteatre ir pažiūrėti lietuvišką kiną - Emilio Vėlyvio "Zero". Šiaip jau iki šiol visą lietuvišką kiną vertinau labai skeptiškai, net ir visas "Velnio nuotakas", "Tadus Blindas" ir t.t. Bet šitas mėgėjų festivalis gali būti, kad atgaivins lietuvišką kiną ir bus kuriami nepretenzingi, bet lietuviškai autentiški nelbogi savo atlikimu filmai.

    Šis filmas ypač patiks Quentino Tarantino, Guy Ritchie ir Robert Rodriguez fanams. Režisierius ir scenaristai, matyt, iš tiesų buvo įkvėpti jų ir pabandė padaryti lietuviškąjį "Bulvarinį skaitalą", ir sakyčiau blynas labai neprastas gavosi. Iš tiesų, ganėtinai daug kopijuota - filmavimo rakursai, montavimo stilius, iškarpytai be chronologinės tvarkos sekama istorija su netikėta pabaiga. Intriguoja, neprailgo laikas. Filme beveik nėra nei vieno teigiamo herojaus, o jei ir atsiranda - žūsta, vienžo, tikras rafinuotas Tarantino style lietuviškai. Žinoma, ne viskas tobula, kai kur vaidyba netikra, perspausta. Bet kaip mėgėjiškam kinui su tokiais finansais - 10 su pliusu vien uz pasiaukojima.

    Iš tiesų, siūlyčiau pamatyt, nors girdėjau gandų, kad jį, kaip ir kitus "AXX" filmus lyg ir žadėjo LNK parodyt. Bet kine visi triaukščiai keiksmai skamba kažkaip įtaigiau nei televizoriuje.

    Tik va, tokie lietuvybės puoselėtojai kaip forumo bosas Mantaz gali pasibaisėti dialogais, kurie visi nuspalvinti "tautiniais" (rusiškais) keiksmais. Tad kaip sakoma - Parental advisory - Explicit lyrics. N-18.

    Jūsų,
    Analitikas PlėtRa™

    Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

    Comment


      Labai rekomenduoju nebyliojo kino klasiką Fritz Lang "Metropolis", 1927m. pats brangiausias visų laikų nebylus filmas, beje vokiečių pastatymo.

      Veimaro respublikos kultūros šedevras - nebyliojo kino "Matrica" su trupučiu futuristinių politinių poteksčių ir vaidyba, kurios šiandien jau nebeišvysite Toks naiviai gilus filmas

      Jei kas matėte Queen klipą dainai "Radio Ga-Ga" - ištraukos būtent iš to filmo, o Merkuris skraido lėktuvu po tą patį "Metropolį"

      Comment


        Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
        Gerbiamieji, tikrai labai rekomenduoju apsilankyti kinoteatre ir pažiūrėti lietuvišką kiną - Emilio Vėlyvio "Zero". Šiaip jau iki šiol visą lietuvišką kiną vertinau labai skeptiškai, net ir visas "Velnio nuotakas", "Tadus Blindas" ir t.t. Bet šitas mėgėjų festivalis gali būti, kad atgaivins lietuvišką kiną ir bus kuriami nepretenzingi, bet lietuviškai autentiški nelbogi savo atlikimu filmai.

        Šis filmas ypač patiks Quentino Tarantino, Guy Ritchie ir Robert Rodriguez fanams. Režisierius ir scenaristai, matyt, iš tiesų buvo įkvėpti jų ir pabandė padaryti lietuviškąjį "Bulvarinį skaitalą", ir sakyčiau blynas labai neprastas gavosi. Iš tiesų, ganėtinai daug kopijuota - filmavimo rakursai, montavimo stilius, iškarpytai be chronologinės tvarkos sekama istorija su netikėta pabaiga. Intriguoja, neprailgo laikas. Filme beveik nėra nei vieno teigiamo herojaus, o jei ir atsiranda - žūsta, vienžo, tikras rafinuotas Tarantino style lietuviškai. Žinoma, ne viskas tobula, kai kur vaidyba netikra, perspausta. Bet kaip mėgėjiškam kinui su tokiais finansais - 10 su pliusu vien uz pasiaukojima.

        Iš tiesų, siūlyčiau pamatyt, nors girdėjau gandų, kad jį, kaip ir kitus "AXX" filmus lyg ir žadėjo LNK parodyt. Bet kine visi triaukščiai keiksmai skamba kažkaip įtaigiau nei televizoriuje.

        Tik va, tokie lietuvybės puoselėtojai kaip forumo bosas Mantaz gali pasibaisėti dialogais, kurie visi nuspalvinti "tautiniais" (rusiškais) keiksmais. Tad kaip sakoma - Parental advisory - Explicit lyrics. N-18.

        lietuvybės puoselėtojas forumo bosas Mantaz filmą jau matė ir nepasibaisėjo Visgi kai kurie dialogai šiek tiek gerokai perspausti su žargonu ir skamba nenatūraliai. O šiaip labai patiko operatoriaus darbas, nors palankiau vertinčiau ankstesnius Vėlyvio darbus "Matvaju" ir "Mazgas"
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Vakar per LTV rodė labai gerą filmą .
          Parduotuvė aikštėje (Obchod na korze)
          Išties puikus filmas . Likau sužavėtas !

          Comment


            Nejau ir LTV jau rodo rusiskus filmus? Speju, dar ir be vertimo (su titrais)...

            Comment


              Galit nei į "aš tu ir diupri" visiškas šlamštas, bent jau man, bet buvo ir kas juokėsi, kažin ar geras filmas bus WTC premjera 13d. gal ką girdėjot?

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Nejau ir LTV jau rodo rusiskus filmus? Speju, dar ir be vertimo (su titrais)...
                Šiaip LTV ir apskritai TV per daug nežiūriu, bet kažkurią dieną rodė filmą „Sukčiai“ anglų kalba ir subtitruotai. Ar subtitruoja ir kitus filmus – neturiu supratimo.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Šį sezoną daug filmų originalo kalba ruošiasi demonstruoti LTV2 kanalas.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                    Galit nei į "aš tu ir diupri" visiškas šlamštas, bent jau man, bet buvo ir kas juokėsi, kažin ar geras filmas bus WTC premjera 13d. gal ką girdėjot?
                    Buvau prieš mėnesį kažkur. Vienoje vietoje net norėjau trauktis knygas, namų darbus daryt pradėt.

                    Comment


                      Jis grįžta 27/10/2006...
                      Trailer'is http://www.youtube.com/watch?v=40XtX...elated&search=
                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                      Comment


                        Man pirmieji 2 tai patiko, tik bijau, kad treciasis bus kiek apsviles (duok dieve klystu)

                        Comment


                          Man taip pat pirmi 2 patiko, manau ir šis bus geras. Tą trailer'į kino teatre mačiau tai efektas buvo super. Reik šeštadienį nulėkt pasižiūrėt.
                          "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                          Comment


                            Tu man cia gera minti daviai, reikia ir man nulekti paziureti, jeigu pas mumis rodo

                            Comment


                              Na rytoj pasaulinė premjera
                              "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                              Comment


                                Vakar su drauge buvom Oliverio Stouno "Pasaulio Prekybos Centre".

                                Šlamštas, galit neit.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                  Vakar su drauge buvom Oliverio Stouno "Pasaulio Prekybos Centre".

                                  Šlamštas, galit neit.
                                  Neitiketina.O man is reklamos pasirode gana geras filmas
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                    Neitiketina.O man is reklamos pasirode gana geras filmas
                                    Sis filmas tikrai yra vertas demesio Nesakau, kad tai labai isskirtinis filmas, bet paziurejes ji, nemanysi, kad veltui praleidai laika!!! Kaip nekeista, tai filmas su gera pabaiga, nors ir apie 9-11!

                                    Comment


                                      Reqiuem For a Dream.
                                      Sunkus, bet profesionaliai pastatytas filmas apie keturis žmones.
                                      Ne holivudinis.

                                      Comment


                                        Vistiek nesuprantu - koks tikslas žiūrėti tokį filmą kaip "Pjūklas" ? Paaiškinkit man tokiam nesusipratėliui jei nesunku .

                                        Comment


                                          Gal kas matėte filma "Infiltruoti" ("The Departed")? Ką manote? Atsiliepimai lyg labai neblogi, ypač rottentomatoes.com - tiek ekspertų, tiek user'ių.. Ačiū už info!
                                          Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.29, 10:28.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X