Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Apollo Rodyti pranešimą
    /\

    Šiaip pasakyčiau gan gerai padirbėjo vertėjai. Gerai "prisižvengiau" iš jų pasakymų. Pvz: "Dėjau ant Springfieldo" arba "Nukratymas daugiau nei 2 kartus, tai jau smaukymas".
    Va šitai apie lietuvišką versiją buvau pamiršusi, tie posakiai dažniausiai nenuvilia Galvojau lietuvišką variantą PC pažiūrėti, bet dabar susigundžiau į kino teatrą Aš originalo kalba buvau kine (nes pabijojau lietuviškų balsų ) , tai pats filmas tikrai labai patiko.

    Comment


      O aš dar nepažiūrėjau.... Nors žadėjau sau eit į naktinę premjerą... Iš pradžių lenktynės neleido to padaryt, o dabar per mašiną ir į eilinį seansa negaliu nulėkt Bet iki šio 6adienio tikrai tai padarysiu Nerealiai mano lauktas filmas
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Penktadienį su drauge irgi nulėkėm į "Simpsonus". Nors man tai taip pat buvo laukta premjera, visgi filmas šiek tiek nuvylė savo lėkštumu ir nepateisino lūkesčių (bent jau, kad bus gera komedija).
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Aš iš Simpsonų kažko ypatingo nesitikėjau, todėl likau visai patenkintas. O vakar pamačiau per TV anonsą filmo "1408-asis kambarys", pagal S.Kingą, tai greit pasinaudojau piratų paslaugomis (kaltas) ir pažiūrėjau per PC. Nu tai, žinokit, nieko ypatingo. Visas filmas - vieno aktoriaus (John Cusack) paranojiškas ir šizofreniškas blaškymasis kažkokioje paralelinėje tikrovėje. Vaidyba gan nebloga, efektai taipogi, tačiau pats siužetas gan skystas. Įvertinčiau 5/10.

          Comment


            O man 1408 kambarys buvo pats baisiausias siaubiakas, kokį teko matyt. Buvo tokių momentų, kai netikėtai prigriebdavo, vos kelnių neprivariau (naktį žiūrėjau ) Net ir dabar prisiminus kažkaip nejauku

            Comment


              Parašė rat Rodyti pranešimą
              O man 1408 kambarys buvo pats baisiausias siaubiakas, kokį teko matyt. Buvo tokių momentų, kai netikėtai prigriebdavo, vos kelnių neprivariau (naktį žiūrėjau ) Net ir dabar prisiminus kažkaip nejauku
              tinka, jamu

              nejamu, tik RU.. ;/
              Paskutinis taisė Boružėlė; 2007.08.02, 21:56.

              Comment


                as ryt planuoju nulekt i 'Simpsonu' filma. Tik vat klausimas sprendziamas, ar eit i LT ar EN ? Noretus i LT nueit (del viso pikto), taciau biskeli nerimas butent del to pacio vertimo..

                Comment


                  /\

                  Patarčiau eiti į lietuvišką vertimą. Tikrai viskas gerai išversta.
                  „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                  Comment


                    Parašė Apollo Rodyti pranešimą
                    /\

                    Patarčiau eiti į lietuvišką vertimą. Tikrai viskas gerai išversta.
                    Zmogus su kuriuo eisiu,sako girdejo kruopele LT vertimo ir mat pareiske, jog patys balsai kazkokie netokie Kiek suprantu,tai nebus tie vertejai kurie buna per TV3 Anyway, sitas filmas bus pajamtas.

                    Comment


                      Ten kažkaip įdomiai iš pradžių Mardže šnekėjo TV3 vertėjo balsu, po to kažkas pasikeitė, bet ne į blogąją pusę. Na vienu žodžiu manau labiau apsimoka eiti į lietuvišką versiją.
                      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                      Comment


                        OK. Ir aš nulėksiu į Sipsonų filmą. O vakar buvau 1408. Tai šiemet tikrai daug geresnių filmų matęs. Mintis įdomi. Gal labiau įtrauktų jeigu namuose per gerą TV ir prie gero garso naktį vienas ar su mergina žiūrėtum, o kai pilna salė tai tas baisumas išnyksta. Va prisimenu namuose naktį per PC žiūrėjau Skambutį, va tai tada kelnės buvo. O šiam duočiau 6/10.
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Taigi, apsilankiau kine ir paziurejau 'simpsonu' filma (En). Man pasirode, jog tai ,tiesiog labai gera simpsonu serialo serija.

                          Comment


                            Na ir aš pažiūrėjau pagaliau Klasika yra klasika, bet tikėjaus didesnio įspūdžio Bet visvien ant šios šeiminėlės pykt negalima
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              juokingi tie simpsonai, bet pasibaigus filmui jaučiausi dar nepasisotinęs, kažko visgi trūko, matyt lūkesčiai buvo per dideli

                              Comment


                                Ką tik peržiūrėjau veiksmo filmą "Chaos".

                                Be komentarų, - turbūt geriausias kada nors mano matytas filmas su mano mėgstamiausiu aktoriumi - W.Snipesu.

                                12/10
                                Paskutinis taisė Tadas; 2007.08.09, 00:18.
                                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                Comment


                                  Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                                  Ką tik peržiūrėjau veiksmo filmą "Chaos".

                                  Be komentarų, - turbūt geriausias kada nors mano matytas filmas su mano mėgstamiausiu aktoriumi - W.Snipesu.

                                  12/10
                                  Nepyk.

                                  Comment


                                    Na geras filmas ir tiek.
                                    Paskutinis taisė Tadas; 2007.08.11, 00:04.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Aš ką tik perzžiūrėjau LT simpsonus. EN tikrai močnesni

                                      Comment


                                        Ką tik pažiūrėjau filmą "Blood Diamond" ("Kruvinasis deimantas" [2006]).

                                        Na tikrai be komentarų 10/10. Liudnas filmas su netikėta pabaiga.
                                        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                        Comment


                                          Žiūrėjau "Kambarys 1408" (info: forumcinemas.lt). Tai vienas geriausių matytų siaubiakų per ilgą laikotarpį. Intelektualus siaubiakas, apimantis žmogaus vidinius išgyvenimus, baimes. Geras intriguojantis įtraukiantis siužetas.

                                          Vis delto S. Kingas yra siaubo klasikas.

                                          Tokių filmų trūksta, nes nemėgstu siaubo filmų, orientuotų į šlykštybes, skerdimus ir žarnas.

                                          Beje, kodėl kambarys 1408? Paprasta: 1+4+0+8= 13

                                          P.S. per kompą žiūrint nepatiks.
                                          Paskutinis taisė Andrew; 2007.08.17, 13:21.
                                          "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                          negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X