Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kam patinka istoriniai filmai siūlyčiau pažiūrėti HBD mini serialą John Adams apie Amerikos nepriklausomybę ir antrąjį jos prezidentą.

    Life is a game that no one wins

    Comment


      Laukiamiausias filmas kitais metais (po Mission Impossible žinoma)



      Comment


        Mirrors (siaubo) http://youtu.be/O92QxxgeCO8

        Comment


          Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
          Parsisiunčiau prieš mėnesį bet tik vakar atradau laiko šitam filmui, kam patinka sovietinių laikų filmai tikrai rekomenduoju.

          The Way Back

          Youtube video
          Na štai ir aš pažiūrėjau šį filmą. Ką gi, jis, ko gero, geriausias mano matytas šiemet filmas, ir ko gero iš vis geriausias mano matytas filmas
          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

          Comment


            larsas
            melancholia

            http://www.youtube.com/watch?v=wzD0U841LRM

            mane įtikino

            Comment


              Parašė Andrys Rodyti pranešimą
              larsas
              melancholia

              http://www.youtube.com/watch?v=wzD0U841LRM

              mane įtikino
              Ziurejau ji tai tikrai melanholija susirgti po jo galima, vietu tikrai yra geru, taciau labai bent jau man uztemtas ir melanholija keliantis filmas per kuri koki 10 kart norejau isjungti lauk nes ziurint atsibodo, taciau jei pradejau tai reikejo ir baigti

              Comment


                Vakar perziurejau "Hanna"

                Tikrai geras.
                Mano blog'as persikėlė: http://yessuz.com
                Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished.

                Comment


                  Pora įdomesnių filmų žiūrėtų gruodį.

                  Assassination Games



                  Attack the Block

                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                  Comment


                    Palauksiu kol kas nors dar pareiks nuomone is maciusiu, nes treileriai nieko idomaus nezada

                    Comment


                      Rekomenduoju iraniečių dramą Jodaeiye Nader az Simin. Puiki vaidyba ir įdomi istorija.

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Palauksiu kol kas nors dar pareiks nuomone is maciusiu, nes treileriai nieko idomaus nezada
                        Veiksmas, šaudo, gaudo....
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                          Veiksmas, šaudo, gaudo....
                          Tikra teisybe, todel ir lauksim ar kas patvirtins, kad kazkas idomiau juose yra. Nes eilinius vandamo filmus galime palikti tam tikram kontingentui, kuriems jie visada labiausiai patikdavo

                          Comment


                            Parašė čikupakas Rodyti pranešimą
                            rekomenduoju iraniečių dramą jodaeiye nader az simin. Puiki vaidyba ir įdomi istorija.

                            atvaizdas
                            žiurejau kine man tai nepatiko nes neparodo irano relibes ten moteris užsidengusios veidus o žmones ne su peugeot iš tikro važinėja o ant asiliuku joja visiška propoganda necvilizotos šalies kur nori atrodit vakaretiškai
                            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                            Comment


                              Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                              žiurejau kine man tai nepatiko nes neparodo irano relibes ten moteris užsidengusios veidus o žmones ne su peugeot iš tikro važinėja o ant asiliuku joja visiška propoganda necvilizotos šalies kur nori atrodit vakaretiškai
                              Nzn propoganda ar ne, bet kai Starkus su Radzevicium Silko kelio kelioneje lankesi Irane tai tikrai ne asiliukai gatvese, o tie patys Peugeot ir brangesni, o moterys toli grazu ne visos uzsidengusios veidus. Rode net kazkokia viena gatve, kur visas jaunimas su masinom vaziuoja i ja ir ratu vazinedami per langus "kabina" vienas kita, nes kitaip gatveje kalbinti merginos negalima.

                              Comment


                                nesamone pažiurek per tv jie visi givena smėlyje ir teroristai yra o tokie filmai pigi propoganda filmota užsienije
                                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                Comment


                                  Parašė Taut. Rodyti pranešimą
                                  nesamone pažiurek per tv jie visi givena smėlyje ir teroristai yra o tokie filmai pigi propoganda filmota užsienije
                                  Priimsiu tai kai sarkazma

                                  Comment


                                    Moneyball

                                    Life is a game that no one wins

                                    Comment


                                      Siūlau pažiūrėti...
                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Super. Tik nuotaiką reikia teisingą pasirinkti. Aš negaliu tokių filmų žiūrėti labai geros nuotaikos arba kai žiauriai tingiu gilintis į kalbas
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Rekomenduoju vieną naujausių Jono Meko filmų - "Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas". Viskas ką pamatysite filme, tai ką tuo metu rodė televizija. Filmas dokumentinis ir visiškai neperšantis kažkokios nuomonės.


                                          viršelis mano
                                          Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.01.21, 13:37.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X