Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vienas nuostabiausių dalykų iš to ką esu matęs.
    Imdb

    Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.08.22, 23:03.

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Tikriausiai šiuo metu mano laukiamiausias filmas.

      Youtube video
      Visai smagiai ziurejosi tas betmenas, bet kodel jis toks laukiamas? Eilinis popkorninis blokbasteris.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Vienas nuostabiausių dalykų iš to ką esu matęs.
        Imdb

        Youtube video
        Pirmą kartą pamačiau per LTV prieš kelis metus, pradėjau žiūrėti, net nesupratau kaip iki galo pažiūrėjau.
        Dabar turiu PC neblogos kokybės, prieš savaitę ar 2 dar kartą visą peržiūrėjau.
        Svarbiausia su geru garsu žiūrėti.
        Bet šis filmas (greičiau tikras meno kūrinys), tikrai ne visiems yra suprantamas. Nors pabandyt verta . Kas norėsit galiu pasharint dvd versiją, kurios ilgokai ieškojau nete.

        Comment


          Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
          Pirmą kartą pamačiau per LTV prieš kelis metus, pradėjau žiūrėti, net nesupratau kaip iki galo pažiūrėjau.
          Dabar turiu PC neblogos kokybės, prieš savaitę ar 2 dar kartą visą peržiūrėjau.
          Svarbiausia su geru garsu žiūrėti.
          Bet šis filmas (greičiau tikras meno kūrinys), tikrai ne visiems yra suprantamas. Nors pabandyt verta . Kas norėsit galiu pasharint dvd versiją, kurios ilgokai ieškojau nete.
          Rasti nesudėtinga. Aš radau viename iš užsienio torrent`ų. Jei patiko šis, tai turėtų patikt ir dar vienas - Baraka.

          Comment


            Kiek kitoks kitoks filmas apie pasaulio pabaigą. Nėra užsižaidžiama su spec. efektais, nėra nei vieno zombio. Toks lengvai šokiruojantis.

            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Gal kas nors jau matė? Niekaip nepavyksta sumedžioti, o į kiną eiti neišgaliu

              [METACAFE]5673804[/METACAFE]
              Paskutinis taisė John; 2011.08.25, 01:46.

              Comment




                Turėtų patikt tiems, kam patiko Prison Break ir Shawshank Redemption
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Rekomenduočiau peržiūrėt šį trumpametražį filmą. Iš ties palieka įspūdi, verčia susimąstyti, ir kas svarbiausia taiko tiesiai į tikslą. Geriau už bet kokius holivudinius filmus, daugiau proto įdėta



                  Tarpkitko, labai geras, ir labai reikšmingas šiais laikais, pasakojimas apie vertybes išreikštas konkrečiu įvykiu.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Rekomenduočiau peržiūrėt šį trumpametražį filmą. Iš ties palieka įspūdi, verčia susimąstyti, ir kas svarbiausia taiko tiesiai į tikslą. Geriau už bet kokius holivudinius filmus, daugiau proto įdėta

                    Youtube video

                    Tarpkitko, labai geras, ir labai reikšmingas šiais laikais, pasakojimas apie vertybes išreikštas konkrečiu įvykiu.
                    Neblogas neblogas sitas
                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                    Comment


                      Mr. Nobody pažiūrėjau, jau kuri laiką tokio gero filmo nebuvau matęs
                      IMDB
                      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                      Comment




                        Vertas dėmesio vien dėl filmo idėjos. Dvi valandos neprailgo ir tiesą sakant, norėjosi dar dviejų valandų. Šių metų geriausias mano matytas

                        Comment


                          Iskart primine Fringe stebetojus Siunciuosi.

                          Comment


                            Man pastaruoju metu kažkas nutiko, kad paskaitęs atsiliepimus kokį nors filmą užsinoriu pažiūrėti, tačiau pažiūrėjus trailer'į visas noras absoliučiai dingsta Gal reikia tiesiog trailer'ių nežiūrėt..?

                            Comment



                              Šitą kas nors matėt? Netyčia atradau

                              Comment


                                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                Man pastaruoju metu kažkas nutiko, kad paskaitęs atsiliepimus kokį nors filmą užsinoriu pažiūrėti, tačiau pažiūrėjus trailer'į visas noras absoliučiai dingsta Gal reikia tiesiog trailer'ių nežiūrėt..?
                                Aha. Katik tas buvo su Mjso numesta nuoroda. Perskaites jo sakini susidomejau ir visas susidomejimas dingo paziurejus treileri.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Aha. Katik tas buvo su Mjso numesta nuoroda. Perskaites jo sakini susidomejau ir visas susidomejimas dingo paziurejus treileri.
                                  Kiek esu žiūrėjęs trailer'ių, dar nebuvo nė karto, kad nepraeitų noras žiūrėti filmą... Todėl jau seniai niekada nežiūriu jų. Nebent kino teatre priverčia peržiūrėti...

                                  Comment


                                    Kaip ir kiekvieną vakarą, pastaruoju metu ieškau kažko nematyto. Vakar peržiūrėjau šitą. Galiu pasakyt, kad jis atsidūrė mano TOP 10 mėgstamiausiųjų sąraše. Toks tikrai labai stiprus filmas ir nestandartinis vesternas.

                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Šįkart nieko nekomentuosiu. Tiesiog pažiūrėkit. Best foreign language movie

                                      Comment




                                        Tiesa sakant neteko matyt šio filmo, tačiau tik pamačius šį "trailerį" kylo noras jį atsisiųst. Drįsčiau pasakyti, pati mintis yra puiki, net nustebęs esu, o dar labiau nustebęs nes sukūrė lenkai

                                        Tą pačią temą ir straipsnis
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Mačiusiems - į kolekciją, nemačiusiems - tikrai verta pamatyti.

                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X