Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • fredis
    replied
    Super. Tik nuotaiką reikia teisingą pasirinkti. Aš negaliu tokių filmų žiūrėti labai geros nuotaikos arba kai žiauriai tingiu gilintis į kalbas

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Siūlau pažiūrėti...

    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Moneyball

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    nesamone pažiurek per tv jie visi givena smėlyje ir teroristai yra o tokie filmai pigi propoganda filmota užsienije
    Priimsiu tai kai sarkazma

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    nesamone pažiurek per tv jie visi givena smėlyje ir teroristai yra o tokie filmai pigi propoganda filmota užsienije

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Parašė Taut. Rodyti pranešimą
    žiurejau kine man tai nepatiko nes neparodo irano relibes ten moteris užsidengusios veidus o žmones ne su peugeot iš tikro važinėja o ant asiliuku joja visiška propoganda necvilizotos šalies kur nori atrodit vakaretiškai
    Nzn propoganda ar ne, bet kai Starkus su Radzevicium Silko kelio kelioneje lankesi Irane tai tikrai ne asiliukai gatvese, o tie patys Peugeot ir brangesni, o moterys toli grazu ne visos uzsidengusios veidus. Rode net kazkokia viena gatve, kur visas jaunimas su masinom vaziuoja i ja ir ratu vazinedami per langus "kabina" vienas kita, nes kitaip gatveje kalbinti merginos negalima.

    Komentuoti:


  • Taut.
    replied
    Parašė čikupakas Rodyti pranešimą
    rekomenduoju iraniečių dramą jodaeiye nader az simin. Puiki vaidyba ir įdomi istorija.

    atvaizdas
    žiurejau kine man tai nepatiko nes neparodo irano relibes ten moteris užsidengusios veidus o žmones ne su peugeot iš tikro važinėja o ant asiliuku joja visiška propoganda necvilizotos šalies kur nori atrodit vakaretiškai

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Veiksmas, šaudo, gaudo....
    Tikra teisybe, todel ir lauksim ar kas patvirtins, kad kazkas idomiau juose yra. Nes eilinius vandamo filmus galime palikti tam tikram kontingentui, kuriems jie visada labiausiai patikdavo

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Palauksiu kol kas nors dar pareiks nuomone is maciusiu, nes treileriai nieko idomaus nezada
    Veiksmas, šaudo, gaudo....

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Rekomenduoju iraniečių dramą Jodaeiye Nader az Simin. Puiki vaidyba ir įdomi istorija.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Palauksiu kol kas nors dar pareiks nuomone is maciusiu, nes treileriai nieko idomaus nezada

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Pora įdomesnių filmų žiūrėtų gruodį.

    Assassination Games



    Attack the Block

    Komentuoti:


  • yessuz
    replied
    Vakar perziurejau "Hanna"

    Tikrai geras.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Parašė Andrys Rodyti pranešimą
    larsas
    melancholia

    http://www.youtube.com/watch?v=wzD0U841LRM

    mane įtikino
    Ziurejau ji tai tikrai melanholija susirgti po jo galima, vietu tikrai yra geru, taciau labai bent jau man uztemtas ir melanholija keliantis filmas per kuri koki 10 kart norejau isjungti lauk nes ziurint atsibodo, taciau jei pradejau tai reikejo ir baigti

    Komentuoti:


  • Andrys
    replied
    larsas
    melancholia

    http://www.youtube.com/watch?v=wzD0U841LRM

    mane įtikino

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Parsisiunčiau prieš mėnesį bet tik vakar atradau laiko šitam filmui, kam patinka sovietinių laikų filmai tikrai rekomenduoju.

    The Way Back

    Youtube video
    Na štai ir aš pažiūrėjau šį filmą. Ką gi, jis, ko gero, geriausias mano matytas šiemet filmas, ir ko gero iš vis geriausias mano matytas filmas

    Komentuoti:


  • RolandasM
    replied
    Mirrors (siaubo) http://youtu.be/O92QxxgeCO8

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Laukiamiausias filmas kitais metais (po Mission Impossible žinoma)



    Komentuoti:


  • Kartmen
    replied
    Kam patinka istoriniai filmai siūlyčiau pažiūrėti HBD mini serialą John Adams apie Amerikos nepriklausomybę ir antrąjį jos prezidentą.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Įtariu bus neblogai:

    Komentuoti:

Working...
X