Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kartmen
    replied
    Blackadder
    Britu komedinis serialas( 4 sezonai po 6 serijas) su Rowan Atkinson ir vėlesniuose sezonuose su Hugh Laurie.
    Geras Britiškas humoras

    Komentuoti:


  • Klajojanti Mintis
    replied
    Senas geras ir apie kurį šiame forume buvo daug kalbėta - "Paskutiniai Brėmeno Muzikantai". Nežinau ar jau buvo šiame forume pateikta ši nuoroda, bet jei ir taip tikiuosi niekas neužpyks. Radau visą filmą youtube'e. Kas yra nematęs siūlau pažiūrėti (kai atsiras juodas langas spauskite "watch on youtube" nuorodą ):

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Po labai ilgo laiko galvojau nueit i kina, bet pamaciau kainas (18Lt normaliu laiku) ir nusprendziau, kad pramogos kokybes ir kainos santykis ypatingai neprotingas
    Pritariu, bet nors verta nueiti, tik tada kai filmas tikrai to vertas. Kažkaip 40 lt. dviems daugoka...

    Komentuoti:


  • Kadafis
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Vakar buvau BATTLESHIP pažiūrėt. Tai ką galiu pasakyt.. tokio popsovo filmo seniai nemačiau. Vaizdeliai gražūs, pilna juokelių visokių, aktorių irgi neblogų pririnko, nu bet toks jau saldus ir politiškai korektiškas filmas, net "motherfucker" nebedrįsta pasakyt.. Žodžiu, nusiperkat litrą CocaColos, dėžę pop-corn'ų ir einat išsivalyt smegenų porai valandų
    P.S. Pasirodo, toje šalyje visgi yra vietos senukams
    Užvakar buvau... Saldus, "amerikoniškai patriotiškas" filmas.
    Pažiūrėjęs anonsą tikėjausi kiek kitokio filmo...

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Vakar buvau BATTLESHIP pažiūrėt. Tai ką galiu pasakyt.. tokio popsovo filmo seniai nemačiau. Vaizdeliai gražūs, pilna juokelių visokių, aktorių irgi neblogų pririnko, nu bet toks jau saldus ir politiškai korektiškas filmas, net "motherfucker" nebedrįsta pasakyt.. Žodžiu, nusiperkat litrą CocaColos, dėžę pop-corn'ų ir einat išsivalyt smegenų porai valandų
    P.S. Pasirodo, toje šalyje visgi yra vietos senukams

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Po labai ilgo laiko galvojau nueit i kina, bet pamaciau kainas (18Lt normaliu laiku) ir nusprendziau, kad pramogos kokybes ir kainos santykis ypatingai neprotingas

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Galbūt jų jau laikas praėjęs, liko tik sena gera klasika.
    Matyt, bet ir dabar kartais pasitaiko išties gerų vesternų, kaip The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford ar The Proposition, bei 3:10 to Yuma
    Paskutinis taisė spirit; 2012.04.24, 22:46.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Na ne tai kad tik spaghetti vesternus, bet apskritai pradėjau žiūrėti daugiausia vesternus, ypač senus. Dabartiniai kolkas jiems neprilygsta
    Galbūt jų jau laikas praėjęs, liko tik sena gera klasika.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Mėgsti spaghetti vestern'us?
    Na ne tai kad tik spaghetti vesternus, bet apskritai pradėjau žiūrėti daugiausia vesternus, ypač senus. Dabartiniai kolkas jiems neprilygsta

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Mėgsti spaghetti vestern'us?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Legendinė Sergio Leone's Dolerio Trilogija.







    Pagal mane, tai geriausia visų laikų trilogija

    Komentuoti:


  • spirit
    replied

    Komentuoti:


  • J.U.
    replied
    Filmas "Puikioji Italija"

    Esu buvęs prieš keletą metų Italijoje, Romoje. Bet, pažiūrėjęs filmą "Puikioji Italija", supratau, kad aš nieko Italijoje nemačiau. Todėl kilo didelis noras dar sykį nuvažiuoti ir ne po Romą slampinėti, bet aplankyti tas vietas, kur filme rodoma. Italija iš tikro yra visai kitokia, nei nusistovėjusiuose turistiniuse keliuose matome.
    Filmas yra 34 serijų (!). Labai gražiai nufilmuotas, žiūrint per TV HD kokybėje neįmanoma atplėšt akių. Ypač nuo mažų miestukų ir kaimelių. Arba gamtos. Kas įdomu, bet visur ideali tvarka ir švara, ne taip kaip didmiesčiuose. Per visas 34 serijas tik vieną kartą pamačiau grafiti, nupieštą ant kokio tai didelio akmens (!). Ir dar įdomu, kad tuose miestukuose beveik nematyti automobilių.
    Dar kyla klausimas, iš ko jie ten tuose miestukuose gyvena, koks ekonomikos pagrindas. Šito niekaip nesupratau.
    Jei kam įdomu, filmas guli: http://kinozal.tv/details.php?id=693590

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Vis laukiu ir nesulaukiu japonų režisieriaus Takeshi Kitano filmo "Outrage" antros dalies. Manau juo mėgausimės ne tik aš, bet ir Johnn.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied


    Nankyoku monogatari, dar kitaip žinomas kaip Antarctica. Jau buvau įdėjęs šitą video ir į Grojaraščio temą, bet įdėsiu ir čia, nes nėra jokio "treilerio" šiam filmui. Neabejoju, kad dauguma matėte filmą Eight below (lt. Palikti sniegynuose), kuris yra šio filmo perdirbinys (na, labai gi mėgsta amerikiečiai "perdirbti" japonų filmus), nes istorija yra ta pati. Dar labai didelį pliusą šitam originalui prideda išties labai įspūdingi nufilmuoti vaizdai ir Vangelio muzika. Abiejų dalykų labai trūksta perdirbinyje.

    Komentuoti:


  • vap
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Čia vienas iš standartinių pigių filmų siužetų, o tokių nufilmuojama labai nemažai. Paimamas standartinis siužetas, pakeičiama veiksmo vieta, herojų profesijos ir plaukų spalva ir štai - naujas filmas. "Herojai pykstasi, o po to įsimyli" dar labai švelnus variantas. Daug kitų mažabiudžečių filmų "visai šeimai" turi visiškus copy>paste siužetus.
    Kaip pavyzdžiui:

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Paimamas standartinis siužetas, pakeičiama veiksmo vieta, herojų profesijos ir plaukų spalva ir štai - naujas filmas.
    Butent
    Bet prisipazinsiu visai smagiai paziurejau ta "the ugly truth"

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Ne tas zanras. Nieko panasaus su mano pamineta situacija, kad du herojai visa filma nesutaria, pykstasi ir tt. O ir nesakau, kad absoliuciai visi, gal yra ir isimciu, bet absoliuti dauguma. Jau pradejus ziuret abieju minetu filmu treilerius 100% aisku, kad galiausiai jie vienas kita isimyles.
    Čia vienas iš standartinių pigių filmų siužetų, o tokių nufilmuojama labai nemažai. Paimamas standartinis siužetas, pakeičiama veiksmo vieta, herojų profesijos ir plaukų spalva ir štai - naujas filmas. "Herojai pykstasi, o po to įsimyli" dar labai švelnus variantas. Daug kitų mažabiudžečių filmų "visai šeimai" turi visiškus copy>paste siužetus.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Ne tas zanras. Nieko panasaus su mano pamineta situacija, kad du herojai visa filma nesutaria, pykstasi ir tt. O ir nesakau, kad absoliuciai visi, gal yra ir isimciu, bet absoliuti dauguma. Jau pradejus ziuret abieju minetu filmu treilerius 100% aisku, kad galiausiai jie vienas kita isimyles.
    Na romantinės komedijos kitaip ir baigtis negali, nes jei baigtųsi kitaip, nebebūtų taip vadinamos

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tikrai ne visi tokio žanro filmai taip baigiasi, pvz. Revolutionary road
    Ne tas zanras. Nieko panasaus su mano pamineta situacija, kad du herojai visa filma nesutaria, pykstasi ir tt. O ir nesakau, kad absoliuciai visi, gal yra ir isimciu, bet absoliuti dauguma. Jau pradejus ziuret abieju minetu filmu treilerius 100% aisku, kad galiausiai jie vienas kita isimyles.

    Komentuoti:

Working...
X