Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Lettered
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    As pamasciau kodel visada tokie filmai baigiasi vienodai - ir sitie abu, is pradziu konfliktuoja, o galiausiai isimyli. Happy end reikalingas, bet negi visada yra tik vienas identiskas laimingos pabaigos scenarijus? Kodel herojai negali isimylet atskiru zmoniu, kodel butinai vienas kita? Jau igriso ta pati klise - is pradziu nesutaria, bet veliau isimyli.
    Tikrai ne visi tokio žanro filmai taip baigiasi, pvz. Revolutionary road

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    Vakar moters pageidavimu žiūrėjau 2 romantines komedijas Trumpai:

    1. The Ugly Truth su Katherine Heigl ir Gerard Butler. Siužetas senas kaip pasaulis: graži karjeristė, desperatiškai bandandti susirasti vyrą ir netikėtai atsiradęs iš pradžių atstmiantis, vėliau patrauklus vyriškis. Jie iš pradžių konfliktuoja, vėliau susidraugauja, galų gale įsimyli. Happy end'as. Buvo kelios gana juokingos situacijos, bet šiaip tai saldus toks mergaitiškas filmas. Vertinu 6/10.

    2. The Proposal su Sandra Bullock. Siužetas irgi labai panašus - graži karjeristė, tik vyras šį kartą ne netikėtai atsiradęs macho, o jos asistentas, kuris turi vesti savo bosę, kad jos nedeportuotų į Kanadą. Gale, aišku, jie įsimyli vienas kitą. Happy end'as Šitas labiau patiko, duodu 7/10.
    Beje, 45-erių Sandra Bullock atrodo tiesiog puikiai

    Žodžiu, merginoms tokie filmai turėtų patikt. Vaikinams.. na, kiekvienam pagal skonį
    As pamasciau kodel visada tokie filmai baigiasi vienodai - ir sitie abu, is pradziu konfliktuoja, o galiausiai isimyli. Happy end reikalingas, bet negi visada yra tik vienas identiskas laimingos pabaigos scenarijus? Kodel herojai negali isimylet atskiru zmoniu, kodel butinai vienas kita? Jau igriso ta pati klise - is pradziu nesutaria, bet veliau isimyli.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Čia siurrealizmas.
    Tikrai taip. Bet svarbiausia ne tiek pats stilius, kiek nagrinėjamos temos ir tam panaudojamos potemės (savižudybė, savęs žalojimas, pedofilija, seksualinė prievarta, sadizmas, gyvūnų kankinimas, psichinės negalios ir t.t.). Daugelyje šalių jo filmai draudžiami. Drąsus režisierius ir totalus nemainstream'as.

    Beje, čia viena įdomi kito filmo scena. Jeigu tikėsime internetais, filmuojant šitą kadrą, aktorė iš tikrųjų vos vos nepasikorė. Ir ko verta vien muzikinė korimosi scenos akomponacija.

    Paskutinis taisė John; 2012.03.21, 00:29.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.

    O kai kurie ypatingai savotiški:
    Youtube video

    Jeigu reikia psichologinės-cinematinės šoko terapijos, pats tas.
    Čia siurrealizmas.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.
    Na taip, bet "Arirang" padarytas apskritai vieno Kim Ki-duko. Jis pats ir režisierius, ir aktoriai, ir operatorius ir visa kita...

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Mano supratimu, visi jo filmai yra šiek tiek savotiški.

    O kai kurie ypatingai savotiški:


    Jeigu reikia psichologinės-cinematinės šoko terapijos, pats tas.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Vaikšto vaikšto... jei tik bus bilietų: http://www.kinopavasaris.lt/filmas?id=1329901967
    Šiaip tai vienas mano mėgstamiausių režisierių.
    Man atrodo į Kim Ki-duką dar tikrai yra bilietų, nes jo filmas šį kartą gan savotiškas.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Ar į "Kino pavasarį" kas vaikšto?
    Vaikšto vaikšto... jei tik bus bilietų: http://www.kinopavasaris.lt/filmas?id=1329901967
    Šiaip tai vienas mano mėgstamiausių režisierių.
    Paskutinis taisė John; 2012.03.20, 23:38.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Ar į "Kino pavasarį" kas vaikšto?

    Komentuoti:


  • MAR1US
    replied
    Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
    Labai geras filmas, siūlau jums pažiūrėti.
    Eagle Eye (2008)
    Youtube video
    Pritariu, tikrai geras veiksmo filmas.

    Komentuoti:


  • Denis_Simonov
    replied
    Labai geras filmas, siūlau jums pažiūrėti.
    Eagle Eye (2008)

    Komentuoti:


  • Mjso
    replied
    Jei dar nieks nesiūlė

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Vicky Christina Barcelona
    Best scene
    Kas nors is forumieciu taip suderintu ?

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Kony 2012

    Youtube video
    Ka sis neaiskios reputacijos imones reklaminis klipas apie jau 6 metus nebeveikianti (yra ir gandu, kad jis negyvas) nusikalteli turi bendro su sia tema skirta filmams?

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Kony 2012

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą


    Džimo Džarmušo visi filmai yra "nestandartiniai"
    Paskutinis nepriklausomo kino genijus, net profesionaliai neįvaldes kino technikos ir montažo daro jį tikru genijumi, kurio filmai tarsi filosofinis veikalas, netgi toks, atrodytų primityvus filmas kaip "Coffee And Cigarettes" 2003 m., yra šedevras - rūkantiems ir geriantiems kavą... Ir ne tik jiems.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Vienas iš geriausių mano matytų vesternų. Visiškai nestandartinis, lengvai šokiruojantis.

    Youtube video


    Džimo Džarmušo visi filmai yra "nestandartiniai"

    Komentuoti:


  • MAR1US
    replied
    Parašė le bronius Rodyti pranešimą
    Dar nepaminėjai Spylbergo "Duel" [1971]. Super filmas, kuriame beveik visai nekalbama, tik važiuojama. Dabar nieko panašaus nekuriama.

    Youtube video
    Seniai jį mačiau per TV, bet man kažkodėl jis nelabai patiko, vienam kartui pažiūrėti.

    Komentuoti:


  • le bronius
    replied
    Parašė MAR1US Rodyti pranešimą
    Paskutiniu metu dauguma žiūrimų filmų yra 7-8 dešimtmečio amerikiečių filmai, kurių daugumai tinka apibūdinimas "best car movie".
    Dar nepaminėjai Spylbergo "Duel" [1971]. Super filmas, kuriame beveik visai nekalbama, tik važiuojama. Dabar nieko panašaus nekuriama.

    Komentuoti:


  • MAR1US
    replied
    Paskutiniu metu dauguma žiūrimų filmų yra 7-8 dešimtmečio amerikiečių filmai, kurių daugumai tinka apibūdinimas "best car movie". Kas juose geriausia tai gaudynių scenos, kurių tokių ilgų ir gerų beveik neliko šiuolaikiniuose filmuose(su keleta išimčių). Tai gi šioks toks rekomenduojamų filmų sąrašiukas:

    American Graffiti (1973)
    Vanishing Point (1971)
    Dirty Mary crazy Larry (1974)
    The Driver (1978)
    Easy Rider (1969)
    Le Mans (1971) Steve McQueen sukurtas po to kai pats pabuvo Le mano varžybose, mažai dialogų, daug Le mano lenktyninių mašinų ir vaizdų.
    Bullit (1968) Žymus žinomiausia/geriausia (daugelio internautų nuomone) persekiojimo scena filmuose
    Gone in 60 seconds (1974) daug kartų geresnis už naują versiją, jau vien paskutinė scena persiokiojimo trunka virš 20 min
    Two - Lane Blaktop (1971) toks biškuti sudėtingesnis filmas
    Taip pat rekomenduoju gerą komedija Dazed and Confused, yra rodę seniai per TV ją, jei geria pamenu pavadinta Išmušti iš vėžių. Nors ir nematęs bet visiems formulės 1 gerbėjams siūlyčiau pažiūrėti filmą Grand Prix (1966).

    Komentuoti:

Working...
X