Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sefas210
    replied
    Aš kaip esu prijaučiantis to laikotarpio istorijai, siūlyčiau šiandien 21:30h nepraleisti progos pažiūrėti režisierės Giedrės Žickytės filma „Kaip mes žaidėme revoliuciją“

    Paskutinis taisė Sefas210; 2012.03.12, 20:02.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied

    Komentuoti:


  • Bizkit-D
    replied
    Nusprendem pirmadienio vakara paziureti ka nors linksmo ( belenka, kad tik prastumti laika )....

    Tikrai negalvojau, kad taip prajuokins,

    Patariu!

    [/URL]

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Tai kas eis verkt į kino teatrus?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Vienas iš geriausių mano matytų vesternų. Visiškai nestandartinis, lengvai šokiruojantis.

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Paskutiniu metu teko matyti nemažai geros produkcijos iš nepriklausomų JAV studijų, ypač rekomenduoju Take Shelter

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Tiems, kam patinka brolių Coen'ų kūryba:


    Šiaip filmas geras, bet Nick Cave muzika ir scenarijus daro jį dar geresniu

    Komentuoti:


  • spirit
    replied


    Na tiesiog limpa prie L. Neesono tokie "kieti" vaidmenys. Tikrai net neabejoju, kad jis galėtų suvaidint kokį Dž. Bondą. O Pats filmas yra gan stiprus vidutiniokas - turi neblogą ir nenuspėjamą scenarijų, daug įtampos, bet trūksta kažkokio cinkelio kad po filmo pasakytum "wow".
    Reziume: nors tai ir nėra geriausias matytas veiksmo filmas, bet taip pat ir nėra laiko švaistymas

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Andrys Rodyti pranešimą
    http://www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4

    super, pedro, super.

    Originalo kalba: ispanų.

    P.S. chebryte, kas pamokys normaliai įkelti nuorodą ? turiu omenyje tokiu principu kaip kad įkėlė paskutinįjį spirit ;]
    Užmesk čia akį. Esmė: pažymi nuorodos galą, už lygybės ženklo ir spaudi youtube piktogramą. Vuolia!

    Komentuoti:


  • Andrys
    replied
    http://www.youtube.com/watch?v=EolQSTTTpI4

    super, pedro, super.

    Originalo kalba: ispanų.

    P.S. chebryte, kas pamokys normaliai įkelti nuorodą ? turiu omenyje tokiu principu kaip kad įkėlė paskutinįjį spirit ;]
    Paskutinis taisė Andrys; 2012.01.29, 20:12.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied



    Arn: The Knight Templar.Vienas iš tų filmų, kai nieko nesitiki, o lieki maloniai nustebintas. Tikrai labai stiprus švedų darbas. Aišku, istorinės tiesos čia nelabai yra, nes filmas yra pastatytas pagal knygą, bet vistiek turėtų patikti tokio žanro megėjams.

    P.S. Kažko neleidžia man įdėti video, todėl paliksiu nuorodą. Vėliau pabandysiu vėl pataisyt.
    Paskutinis taisė pauliaK; 2012.01.29, 08:31. Priežastis: Vaizdinės nuorodos pataisymas

    Komentuoti:


  • Aleksas666
    replied
    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
    Nieko ypatingo. Užsienio trumpametražių jau yra tokia tema, o apie tokias „vertybes“ JAV jau kalbama apie 10 metų. Dialogai prasti, pusiau mėgėjiški, labai neapgalvota kalbėsena, tik patys veikėjų veidai neblogi. Kad geresnis už holivudinį, tai sunku lyginti - visai kitokio tipo kūrinys. Tikrai netobulas ir tavo pagyrų nevertas, nebent suveikė „patriotizmas“, per maža filmų žiūrėjimo patirtis ar kitoks š**as, kuris apsvaigina smegeninę išgirdus kažką anksčiau nesuvokto, bet staiga pamatyto ir išgirsto. Sakyčiau, pagyrų nevertas. Pamatas plius minus geras, bet reikėtų dar smarkiai padirbėti. Įdomu, kokiai auditorijai skirtas, nes panašu, kad aukšto išsilavinimo nebaigusiems, kurie žavėtųsi beveik bet kuo nauju ir „savu“.
    Beje, ačiū už nuorodą.
    Aš į filmus mėgstu žiūrėti ne tiesiogiai, o skaityti juos kaip knygas. Taip, sutinku, filmas megėjiškas, tačiau iškeltos idėjos man atrodo pakankamai aktualios šiandien. Ypač man patiko ta scena, kai pasakomas įvykis su senuku-taip dažniausiai būna gyvenime, mes galime ir tai viskas nesunku, bet mes nieko nedarome.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Rekomenduočiau peržiūrėt šį trumpametražį filmą. Iš ties palieka įspūdi, verčia susimąstyti, ir kas svarbiausia taiko tiesiai į tikslą. Geriau už bet kokius holivudinius filmus, daugiau proto įdėta

    Youtube video

    Tarpkitko, labai geras, ir labai reikšmingas šiais laikais, pasakojimas apie vertybes išreikštas konkrečiu įvykiu.
    Nieko ypatingo. Užsienio trumpametražių jau yra tokia tema, o apie tokias „vertybes“ JAV jau kalbama apie 10 metų. Dialogai prasti, pusiau mėgėjiški, labai neapgalvota kalbėsena, tik patys veikėjų veidai neblogi. Kad geresnis už holivudinį, tai sunku lyginti - visai kitokio tipo kūrinys. Tikrai netobulas ir tavo pagyrų nevertas, nebent suveikė „patriotizmas“, per maža filmų žiūrėjimo patirtis ar kitoks š**as, kuris apsvaigina smegeninę išgirdus kažką anksčiau nesuvokto, bet staiga pamatyto ir išgirsto. Sakyčiau, pagyrų nevertas. Pamatas plius minus geras, bet reikėtų dar smarkiai padirbėti. Įdomu, kokiai auditorijai skirtas, nes panašu, kad aukšto išsilavinimo nebaigusiems, kurie žavėtųsi beveik bet kuo nauju ir „savu“.
    Beje, ačiū už nuorodą.
    Paskutinis taisė Ametistas; 2012.01.23, 19:33.

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Kas eisite į kiną žiūrėti šio filmo - patariu nespausti play ir nesigadinti sau malonumo, paskui bus neįdomu žiūrėti. Geriausia scena.

    Youtube video

    Žodžiu, sužavėjo mane šiandien šitas filmas, aukšta klasė. Pjūklo paskutinė dalis mane nuvylė - jautėsi kad išsisėmę, nieko naujo neparodė. Bet čia - super.
    Pati prasčiausia dalis iš visų FD: netikroviškos scenos, neįtikinantys „efektai“, per mažai įtampos, siužetas nebe naujas. 5 dalis mane nuvylė.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Parašė rat
    Tinker Taylor Soldier Spy (2011) (Bastunas, Siuvejas, Kareivis, Snipas)
    apie visokiausius Šaltojo karo šnipus. Be hamburgerinio debilumo, toks antidžeimsbondiškas. Highly recommended.
    Garis Oldmanas kaip visada - nepakartojamas.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    O kodėl "naujas"? Užpernai per LTV2 jį rodė per nepriklausomybės 20-metį.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Gerai, kad youtube yra įkeltas. Neįkainojamas šis filmas yra ir bus dar vertingesnis vėliau. Reikėtų jį rodyti per istorijos pamokas 12 ar 11 klasėje. Man tikrai daugiau naudos būtų davęs, nei sausa info...

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    /\ Taip, tas pats. Norėjau ir Čekuolį į viršelį įdėt, bet nesigavo gražiai sukomponuot.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Rekomenduoju naujausią Jono Meko filmą - "Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas". Viskas ką pamatysite filme, tai ką tuo metu rodė televizija. Filmas dokumentinis ir visiškai neperšantis kažkokios nuomonės.

    Atvaizdas

    viršelis mano
    Ar ne tas pats?

    Jonas Mekas
    Lithuania and the Collapse of the USSR

    http://www.tate.org.uk/modern/events...film/17102.htm

    Ir šiek tiek mano paties medžiagos iš to paties renginio 2009: http://www.miestai.net/forumas/showp...2&postcount=45

    O šiaip, labai įdomus ir vertingas filmas. Sakyčiau, kone pats įdomiausias kadrų rinkinys Lietuvos nepriklausomybės tema, koks tik yra. Viskas pasimato ne iš mūsų siauros pozicijos, bet iš pasaulio. Būtent taip mus matė Vakaruose tuo metu.

    Vienas momentas, kuris man įstrigo, tai A.Čekuolio persona. Daug kas jam pripaišo išverstaskūrio komunisto etiketę (nors nelabai suprantu, kodėl)... bet jis, tuomet irgi būdamas žurnalistas, bene vienintelis iš Lietuvos žurnalistų gerai kalbėjo angliškai. Negana to, jo kalba buvo visai ne žurnalistiškai "diplomatiška", o tiesmukas ir bekompromisiškas varymas ant SSRS ir bekompromisiškas Lietuvos nepriklausomybės gynimas. Reiktų padėkoti jam už tai, nes, kaip bebūtų, jis smarkiai rizikavo taip kalbėdamas. Ir būtent jis (o ne Landsbergis, kaip daugelis mano) buvo, labiausiai rodomas ir girdimas žmogus iš Lietuvos. Tokie kieti pasakymai kad ir "dezertyrų" tema: "they are our kids. And they are serving in a foreign army illegally" ir po to tolesnis varymas ant SSRS kone iki uždusimo kol, galų gale, dingo palydovinis ryšys su Vilniumi ir Čekuolis buvo išjungtas...

    Visas filmas (laaaabai ilgas) yra Youtube. Tie kas nematė, tiesiog būtina pažiūrėti viską. Kad neprailgų laikas (filmas trunka beveik 5 valandas!), geriausia daryti kokį savaitgalį su draugais ir vyno buteliu.
    Paskutinis taisė John; 2012.01.21, 00:47.

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Rekomenduoju vieną naujausių Jono Meko filmų - "Lietuva ir Sovietų Sąjungos žlugimas". Viskas ką pamatysite filme, tai ką tuo metu rodė televizija. Filmas dokumentinis ir visiškai neperšantis kažkokios nuomonės.


    viršelis mano
    Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.01.21, 13:37.

    Komentuoti:

Working...
X