Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • spirit
    replied

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Nors ir turi žemą IMDB reitingą, ir nėra kažkoks šedevras, bet man visai smagiai "žiūrėjosi" Esu didelis filmų apie viduramžius megėjas

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Neblogi vaizdai, bet kaip tam veikejui visa malonuma zingsniu sumazina vietos, kuriose jau kazkas kitas ciuoze taip man zingsniu malonuma sumazina ta primygtina redbull reklama.
    Nemoki ignoruoti to? Juk RB dbr beveik visus extreme sportus remia ir tikrai jų dėka atsiranda tokie filmai...

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Neblogi vaizdai, bet kaip tam veikejui visa malonuma zingsniu sumazina vietos, kuriose jau kazkas kitas ciuoze taip man zingsniu malonuma sumazina ta primygtina redbull reklama.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    O kaip tokie vaizdai ? What planet are u from

    Paskutinis taisė fredis; 2011.10.05, 12:00.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Mantas Blindos plakatuose tai grynai Dan Balan dar O-Zone laikais.
    Mantas buvo tai, kas šiame filme mane nustebino. Prisiskaičiau, kaip silpnai atrodė - ir ką, silpnai atrodė tik dėl tokio scenarijaus. O šiaip, kaip ne aktorius, suvaidino puikiai, mano nuomone. Kad siužetas jam nedėkingas - tai kitas reikalas.
    O pats filmas: scenarijus niekinis, vaidyba lietuviška (bet jau arčiau natūralios), bet operatoriaus darbas, filmavimo vietų parinkimas, montažas - nuostabu. Vien dėl to verta į kiną nueiti.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Ar dar kam nors jis panasus i Mark Whalberg?
    Mantas Blindos plakatuose tai grynai Dan Balan dar O-Zone laikais.

    Komentuoti:


  • GYARD-P
    replied
    Jei pasikartosiu nepykit, bet Kauno kino festivalis 2011 atveža gana šviežią filmą apie betoną, stiklą, plieną, architektūrą, inžineriją, miesto filosofiją ir kt...
    "Kiek sveria Jūsų pastatas misteri Fosteri"?

    YT nuoroda: http://www.youtube.com/watch?v=a6N34a8qk0o
    BILIETAI: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bi...ta/?show=23377

    Veiksmas žalgirio arenos amfiteatre.
    Rekomenduoju!

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Blindai galima rašyti gerą balą. Operatoriaus darbas ir pan. nė kiek neprimena lietuviškų filmų. Kas dėl scenarijaus - nepatiko gana vaikiška ir visai neišplėtota Tado ir Kristinos (ak.Ditkovskytė) istorija. Jankavičiaus vaidyba - pusėtina, bet nesinori jo perdaug kritikuoti - jis neprofas, o matyt "mužikiškas blindiškumas" atsiranda su metais )) Anyway, kaip lietuviškas veiksmo filmas - labai gerai. Kaip istorinis filmas irgi ok.Ypač pagirtina tai, kad visi kostiumai, dvaro kultūra ir pan yra tikroviškos. Taip pat džiugu, kad patys lietuviai iškelia sau aukštus standartus ir bando kurti.

    Pritariu išsakytai minčiai - Ditkovskyte ir Liutajeva buvo nuostabios. Senoji gvardija irgi nenuvylė. Bareikis man susižiūrėjo normaliai, nors apskritai vietomis jautėsi, kad kažko jam trūksta.
    na o D.Kazlauskas (filme - Edmundas) man iš visų labiausiai įstrigo.


    Vienas dalykas aiškus - šis filmas, jei ir nesukels revoliucijos lietuviškame kine, tai bent jau taps LABAI GERU atspirties taškų į ką reikia lygiuotis, kokį barjerą peržengti, norint jį perspjaut. tad turėtų suteikti stimulo ir kitiems panašiems lietuvių filmams.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Nenuostabu, tikrai prastas aktorius...
    Ar dar kam nors jis panasus i Mark Whalberg?
    Paskutinis taisė Gator; 2011.09.28, 00:47.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    sako "nelietuviškas filmas"
    Net LABAI lietuviškas filmas savo visa dvasia, atmosfera ir vietomis tokiu aštroku, subtiliu ir kandžiu humoru, iš kurių salė krito juoku Ką tik grįžau pasižiūrėjęs - nerealiai patiko. Vienintelės silpnos vietos - kai kurių, pagrinde jaunesnių aktorių nenatūrali vaidyba, tarsi dirbtinis kalbėjimas - jautėsi, bet ne ištisai, o atskirose vietose. Bet nesugadino bendro įspūdžio - fantastiškas filmas, o dar kai lietuvių kurtas, tai visai super. Ir dramatiškas, ir persmelktas lietuviškai kandžiu humoru. O salė sausakimša, jei nebūčiau biletų rezervavęs, vietos nebūtų likę. Eikit būtinai žiūrėti, kas dar abejojat (jeigu apskritai abejojančių yra).

    Beje, Banionis nustebino labiausiai. Tokiuose metuose, o vaidina tikrai nepriekaištingai.

    Iš viso, lietuviai kurti filmus moka (aišku, nekalbant apie serialus). Ir Zero abi dalys, ir Blinda - užskaitau. Tik pinigų trūksta, jei būtų daugiau finansų, lietuviai tikrai nustebintų žiūrovus dar ne taip.

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Toks truputį vaikiškas man pasirodė, bet laikas neprailgo...
    Nenorėk juk vaikai vaidina, bet kai nebuvo ka man veikti ir kad laikas greičiau praeitų, tai nepasigailėjau kad jį pažiūrėjau.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė geriantis Rodyti pranešimą
    buvau Blindoje, normalus filmas, gal vietomis vaidyba pašlubuoja, vietomis primena žiedų valdovą, vietomis per daug vaikiškas, bet visumoje fainas filmas, o pinigų multikine sumokėjau tik 13 lt, tai sakyčiau nedaug, tiesa, labai patiko Ditkovskytės ir Liutajevos vaidyba, matosi profės, o nepatiko Bareikis - visiškai nenatūralus
    Nenuostabu, tikrai prastas aktorius...

    O dėl pačio filmo, mano keli draugai irgi gyrė (aš pats dar nemačiau), sako "nelietuviškas filmas". Čia turbūt reikia suprasti kaip didelį komplimentą

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Šįkart nieko nekomentuosiu. Tiesiog pažiūrėkit. Best foreign language movie

    Youtube video
    Ilgai skaičiau, oi ilgai tuos titrus Bet filmas da super, kas nematėt pažiūrėkit!!!

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
    Nesitėjau tokio įtempto ir įdomaus filmo....
    Youtube video
    Toks truputį vaikiškas man pasirodė, bet laikas neprailgo...

    Komentuoti:


  • dolfis
    replied
    Ponas Niekas / Mr. Nobody

    2092-ieji. 118 m. Nemo, paskutinis mirtingasis Žemėje, pasakoja savo gyvenimo istoriją žurnalistui. Senuko atmintis, rodos, dažnai aptemsta: jis mano vis dar esąs 34-erių. Tačiau istorija tampa dar painesnė, kai jis galiausiai susikaupia ties tikruoju savo amžiumi - 118-aisiais metais.

    Nemo istorija prasideda patirtimi, kai jam buvo tik 9-eri. Tais metais išsiskyrė jo tėvai. Vėliau seka pasakojimai iš 16-ųjų ir 34-ųjų Nemo gyvenimo metų. Painiava merdėjančio senuko istorijoje prasideda tuomet, kai jis kiekvienam iš šių trijų gyvenimo etapų pateikia kelias alternatyvias versijas.

    Kliedinčio senuko pasakojime visi trys keliai persipina. Ar nors viena iš Nemo papasakotų istorijų - tiesa? O gal visos jos - tik merdėjančio senuko kliedesiai?..

    „Ponas Niekas" - įžvalgi drama, kurioje persipina (ne)patirti išgyvenimai, gili gyvenimo išmintis, filosofija ir net viena naujausių fizikos - stygų - teorija.

    Kam patinka sunkesni filmai, tai griebkit šita ir mėgaukites. Tikriausiai geriausias šiemet matytas filmas po kurio dar dvi dienas mintys sukosi apie jį

    Paskutinis taisė dolfis; 2011.09.27, 08:02.

    Komentuoti:


  • geriantis
    replied
    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Buvot jau kas nors Blindoje? Ar verta aukoti pinigus?
    buvau Blindoje, normalus filmas, gal vietomis vaidyba pašlubuoja, vietomis primena žiedų valdovą, vietomis per daug vaikiškas, bet visumoje fainas filmas, o pinigų multikine sumokėjau tik 13 lt, tai sakyčiau nedaug, tiesa, labai patiko Ditkovskytės ir Liutajevos vaidyba, matosi profės, o nepatiko Bareikis - visiškai nenatūralus

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Buvot jau kas nors Blindoje? Ar verta aukoti pinigus?

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Super 8

    Nesitėjau tokio įtempto ir įdomaus filmo....

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Mačiusiems - į kolekciją, nemačiusiems - tikrai verta pamatyti.

    Komentuoti:

Working...
X