Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Čikupakas
    replied
    Holivudas šiuo metu kuria daug filmų, bet tik nedidelis procentas yra verti didesnio dėmesio. Moonrise Kingdom - vienas iš jų.

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Gaila tik tai, jog iki premjeros teks žaisti labai ilgą 192 dienų ilgio laukimo žaidimą

    Paskutinis taisė Raptor; 2012.10.23, 17:27.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Šį filmą (aukščiausią meno kūrinį) žiūrėjau keliolika kartų ir vis kažką atrasdavau naujo ir nematyto... Tai tikras šedevras, jau vien tai, kad nėra jokios šoninės muzikos ir viskas vyksta natūraliai. Puikūs, gal kiek mažiau žinomi aktoriai, be galo tikroviškas ir tas filmas, kuris "pasmerktas" žiūrėjimui visą gyvenimą. Š E D E V R A S.
    Tai jau tikrai. Vien jau ko vertas Ch. Bardem'as ir scena su moneta

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Jūsų diskusijas apie serialus siūlyčiau perkelti į atitinkamą temą.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Kalbant apie serialus, šitas labai neblogai susižiūrėjo (2 sezonai kol kas):
    SUITS

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
    Aha, tikrai neblogas serialas. Vienintelis dalykas, kuris kuris nepatiko - sezono pabaiga, kuri nieko nepaaiškina ir liepia laukti antro sezono. Mane asmeniškai tai demotyvuoja žiūrėti toliau. Potencialiai dar vienas Lost'as.
    Todėl man serialų nr. 1 ir toliau išlieka The Wire - kur kiekvienas sezonas turi savo atskirą siužetinę liniją. Jei netyčia nežiūrėjai - primygtinai sūlau
    šiuo metu išėjo pirmos trys naujo sezono serijos. Lygis tas pats, veiksmo daugiau. ir paaiškinta. Beje, pliusas už tai, kad nėra tempiama guma irj au iš dalies antrojoje ir trečiojoje serijoje bene kritinis serialos momento išryškėja.

    Komentuoti:


  • MikasRidikas
    replied
    Parašė D.P Rodyti pranešimą
    Peržiūrėjau serialą "Homeland", kuris šiemet nukarūnavo "Reklamos vilkus". Nesistebiu kodėl - tiek aktorių vaidyba, tiek išlaikyta intriga, tiek šiandieniėės JAV užsienio politinės realijos - viskas jame yra. Didelis pliusas už trukmę - man arčiau širdies kai serialo serijos trunka ne 45min, o kažkiek daugiau ir taip daugiau pasakoma. Taigi, "Homeland" - apie Iraką, Beirutą, alkaida, karą prieš terorizmą, Stokholmo kompleksą, "herojų kulto" sukūrimą ir t.t
    Aha, tikrai neblogas serialas. Vienintelis dalykas, kuris kuris nepatiko - sezono pabaiga, kuri nieko nepaaiškina ir liepia laukti antro sezono. Mane asmeniškai tai demotyvuoja žiūrėti toliau. Potencialiai dar vienas Lost'as.
    Todėl man serialų nr. 1 ir toliau išlieka The Wire - kur kiekvienas sezonas turi savo atskirą siužetinę liniją. Jei netyčia nežiūrėjai - primygtinai sūlau

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Šį filmą (aukščiausią meno kūrinį) žiūrėjau keliolika kartų ir vis kažką atrasdavau naujo ir nematyto... Tai tikras šedevras, jau vien tai, kad nėra jokios šoninės muzikos ir viskas vyksta natūraliai. Puikūs, gal kiek mažiau žinomi aktoriai, be galo tikroviškas ir tas filmas, kuris "pasmerktas" žiūrėjimui visą gyvenimą. Š E D E V R A S.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Brolių Koenų "Šioje žemėje nėra vietos senukams" pažiūrėjau jau ketvirtą kartą. Tokius daugiasluoksnius filmus tikrai verta pažiūrėti kelis kartus, kad būtų aiškūs siužeto ir idėjos niuansai. Filmas tikrai vertas dėmesio

    Komentuoti:


  • D.P
    replied
    Peržiūrėjau serialą "Homeland", kuris šiemet nukarūnavo "Reklamos vilkus". Nesistebiu kodėl - tiek aktorių vaidyba, tiek išlaikyta intriga, tiek šiandieniėės JAV užsienio politinės realijos - viskas jame yra. Didelis pliusas už trukmę - man arčiau širdies kai serialo serijos trunka ne 45min, o kažkiek daugiau ir taip daugiau pasakoma. Taigi, "Homeland" - apie Iraką, Beirutą, alkaida, karą prieš terorizmą, Stokholmo kompleksą, "herojų kulto" sukūrimą ir t.t

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Rekomenduočiau tris Vladimiro Poznerio ir Ivano Urganto dokumentikos ciklus. Trumpai sakant, šie du žinomi Rusijos žurnalistai keliauja po šalį ir nagrinėja ją iš visų pusių. Bent jau man labai patiko.

    Одноэтажная Америка

    Тур де Франс

    Их Италия

    Aišku, visada galima pasieškoti geresnės kokybės.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    Žiūrėjau, kai tik pasirodė tas filmas, Pasakoj ar tai Skalvimoj ir pamenu, kad ten jis toks keistas, bet neblogas. Kaip bebūtų jau nepamenu siužeto gerai, kad atsakyčiau į klausima

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Ziurejot kasnors "Artimos sviesos" ir supratot kame reikalas su ta zmona buvo?

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Bendras norvergų/vokiečių trileris.

    Hodejegerne (angl. Headhunters)

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Pastaruoju metu susidomėjau ispanų filmais. Čia pora gerų trilerių iš jų arsenalo.

    Mientras duermes (angl. Sleep Tight)


    Los cronocrímenes (angl. Timecrimes)

    Komentuoti:


  • bebop
    replied
    Kanados ir Prancūzijos darbelis - The Incendies

    Komentuoti:


  • Eikantas X
    replied
    "Civilization: Is the West History?" (2011) (tv series)

    6 dalių filmas su britų istoriku Niall Fergusonu apie tai,
    kodėl Vakarų civilizacija dominuojanti ir ar jinai prarado vidinę energiją toliau tai daryti:

    1. Konkurencija
    2. Mokslas
    3. Teisę į nuosavybę užtikrinanti demokratija
    4. Medicina
    5. Vartotojiškumas
    6. Protestantiška darbo etika

    http://www.youtube.com/watch?v=SqpSNitnfxg
    Paskutinis taisė Eikantas X; 2012.07.25, 06:42.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Bene pirmasis lietuviškas komercinis filmas "Tykusis Džonas". Sukurtas 1990 m., kine rodytas 1992 m., po to vieną (galbūt su pakartojimu kitą dieną) kartą per pirmąją visoje Lietuvoje rodžiusią komercinę televiziją TELE-3 ir viskas. Savo laiku buvo kultinis.

    Paskutinis taisė Al1; 2012.07.16, 21:51.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Tai, kad visiskai nesupratai mano pranesimo. As nesakiau, kad nesupratau kazkokiu filmu. As kalbejau apskritai, kad nera madinga peikti bet kokio minciu krusimo stiliaus filmo. Vien todel, kad jis yra minciu krusimo filmas jis automatiskai yra geras, toks priimtas standartas.
    Gali būti. Aš turbūt tiesiog nelabai žinau, kas yra "minčių krušimo filmai" ir ką reiškia "nemadinga kritikuoti".

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Na, jei tu nesupranti tų filmų siužetų, prasmės ar režisūros sprendimų, tai nereiškia, kad jie yra skirti kažkokiems "snobams".
    Tiesiog norėjau suprasti - kokių filmų tu nesupratai
    Tai, kad visiskai nesupratai mano pranesimo. As nesakiau, kad nesupratau kazkokiu filmu. As kalbejau apskritai, kad nera madinga peikti bet kokio minciu krusimo stiliaus filmo. Vien todel, kad jis yra minciu krusimo filmas jis automatiskai yra geras, toks priimtas standartas.

    PS: filmo gerumas sprendziamas ne pagal tai ar tu supranti siuzeta ir prasme. Pavyzdziui jei suporanti amerikietisko pyrago siuzeta ir prasme nereiskia, kad jis automatiskai geras. Taip, kad jei supranti minciu krusalo siuzeta ir prasme irgi ne automatiskai reiskia, kad jis geras. Net keista, kad taip sumastei
    Paskutinis taisė Gator; 2012.06.25, 14:45.

    Komentuoti:

Working...
X