Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Parašė Edvard Rodyti pranešimą
    Aš taip ir nesupratau, kodėl sovietmečio laikais sukurtas ir tapus jau klasika kinas yra blogas. Neišgirdau nė vieno rimto argumento.
    Nežinau, ar kas nors Sovietmečio klasikinius filmus vadina "blogais". Nesiimsiu to vertinti, nes bent iš mano matytų filmų, kai kurie lyg ir buvo visai nieko. Ko gero, jau vien pats faktas, kad jie sukurti tokioje keistoje ir jau žlugusioje sistemoje, kaip SSRS, jiems suteikia šiokią tokią vertę.

    Visgi man kyla noras klausti, kodėl kai kurie taip išaukština būtent tokius filmus, o visa kita (ypač amerikietiškus) laiko "šlamštu", kai tam nėra jokio aiškaus pagrindo? Tokių žmonių yra tikrai daug. Žinoma, kad yra gero Sovietinio ir galbūt rusiško kino, bet jo yra kur kas mažiau, nei JAV, Europos ar Azijos šalių gero kino. Kol kas iš tokių žmonių neišgirdau nei vieno argumento, kodėl jie dievina Sovietinius ir Ruiškus filmus, bet nesidomi kitų šalių kinu. Manyčiau, tai kur kas svarbesnis klausimas, nei kodėl kai kurie SSRS/Rusijos filmus vadina blogais.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    O jeigu kažką turėtų bendro su majais, būtų dėl to geresnės? Aš pvz. viską tame Sėlinantyje Tigre supratau, tiesiog skraidanatys žmonės nedaro įspūdžio, ( šitas filmas būtent į tokius ir orientuotas, ne besidominčius Rytų kultūra, o ryjančius popkornus paauglius, kurie įsižioję wow stebisi, kaip taip galima aukštai skraidyti ) Bet jei kažkam tai daro įspūdį, kaip ir Marijos su Chose meilės intrigos, tegul žiūri, man negaila
    Skraidymas Wuxia filmuose yra maždaug tas pats, kaip ir bet kokie kiti antgamtiniai reiškiniai fikcinėje literatūroje ar filmuose. Kad ir religinėje literatūroje. Tai fikcinės literatūros bruožas būdingas šiam specifiniam žanrui, kuris atsirado prieš daugelį šimtmečių. Galima išvesti analogiją su Biblija ir Senuoju testamentu, kur knygose, piešiniuose, o šiais laikais ir filmuose, pasakojima apie jos herojų ir "Dievo" daromus "stebuklus" ir kitus neįtikėtinus dalykus. Aišku didelė dalis tuo besižavinčių yra popcorno kimšėjai, kuriems patinka super-didvyriai, kaip Jėzus ar Mozė, bet yra ir tokių, kuriems tai įdomu ir šiek tiek platesniame kultūriniame kontekste. Juk kiekvienas vertina pagal savo galimybes ir suvokimą. Juk yra ir tokių, kurie žiūrėdami televizijos žinias jas žiūri ne dėl žinių turinio, o dėl jiems patinkančios žinių pranešėjos.
    Paskutinis taisė John; 2010.12.29, 01:43.

    Komentuoti:


  • Edvard
    replied
    Aš taip ir nesupratau, kodėl sovietmečio laikais sukurtas ir tapus jau klasika kinas yra blogas. Neišgirdau nė vieno rimto argumento.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Turiu pagrindo manyti, kad dauguma iš mūsų (įskaitant ir tave patį) Lotynų amerikos kultūrą ir jos vietą muilo operų kontekste žino ir supranta kur kas geriau, nei Wuxia literatūros žanrą bei jo kontekstą, ir supranta, kad Lotynų Amerikos muilo operos tai primityvus ir banalus žanras, kuris neturi beveik jokios meninės vertės. Taip kad tikriausiai prie tavo menamos išvados prieiti negalima, nes tam nėra loginio pagrindo, o ir šiaip naudodamas tokias klišes gali prieiti prie absoliučiai bet kokios išvados apie absoliučiai bet ką. Nebent tos muilo operos turi ką nors bendro su Aztech'ų ar Majų kultūromis? Gal tuomet tikrai aš kažko nesuprantu ir iki galo neišgvildenau Marijos Lopez ir Chose Ignacijaus meilės poteksčių Aztechų imperijos istorijos kontekste? Jei taip, tai su tavimi sutinku.
    O jeigu kažką turėtų bendro su majais, būtų dėl to geresnės? Aš pvz. viską tame Sėlinantyje Tigre supratau, tiesiog skraidanatys žmonės nedaro įspūdžio, ( šitas filmas būtent į tokius ir orientuotas, ne besidominčius Rytų kultūra, o ryjančius popkornus paauglius, kurie įsižioję wow stebisi, kaip taip galima aukštai skraidyti ) Bet jei kažkam tai daro įspūdį, kaip ir Marijos su Chose meilės intrigos, tegul žiūri, man negaila

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tada galima prieiti prie to, kad muilo operos taip pat nėra blogos ir nekokybiškos, yra tik žmonės nesidomintys Lotynų Amerikos kultūra
    Turiu pagrindo manyti, kad dauguma iš mūsų (įskaitant ir tave patį) Lotynų amerikos kultūrą ir jos vietą muilo operų kontekste žino ir supranta kur kas geriau, nei Wuxia literatūros žanrą bei jo kontekstą, ir supranta, kad Lotynų Amerikos muilo operos tai primityvus ir banalus žanras, kuris neturi beveik jokios meninės vertės. Taip kad tikriausiai prie tavo menamos išvados prieiti negalima, nes tam nėra loginio pagrindo, o ir šiaip naudodamas tokias klišes gali prieiti prie absoliučiai bet kokios išvados apie absoliučiai bet ką. Nebent tos muilo operos turi ką nors bendro su Aztech'ų ar Majų kultūromis? Gal tuomet tikrai aš kažko nesuprantu ir iki galo neišgvildenau Marijos Lopez ir Chose Ignacijaus meilės poteksčių Aztechų imperijos istorijos kontekste? Jei taip, tai su tavimi sutinku.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Manau riekia skirti, kas yra "bloga" ir "nekokybiška" nuo to, "kuo aš nesidomiu" arba "nežinau".
    Tada galima prieiti prie to, kad muilo operos taip pat nėra blogos ir nekokybiškos, yra tik žmonės nesidomintys Lotynų Amerikos kultūra

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tik keista, kad kas mėgsta tokį ,,žanrą'' kritikuoja imdb filmų topą kaip atgyvenusį
    Nelabai aišku, ką turi bendro IMDB kritikavimas ir Wuxia žanro mėgimas/nemėgimas ir gerumas/blogumas.

    Beje, tai ne šiaip "žanras", o ~700 metų senumo literatūros žanras su priešistore, siekiančia 200-300 metų pr. Kr., atgaivintas šiuolaikinėje literatūroje ir kine 20 amžiuje. Aišku, pageidautina būti susipažinus su kontekstu, nes kitaip tikrai gali "nepatikti". Čia kažkas panašaus, kaip ir Mozart'o ar Beethoven'o "blogumas" ir "nepatikimas" elektroninės muzikos mylėtojui John). Manau riekia skirti, kas yra "bloga" ir "nekokybiška" nuo to, "kuo aš nesidomiu" arba "nežinau".

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ko gero, nesi didelis Wuxia (t.y. kinietiško "fantasy") žanro gerbėjas.
    Tik keista, kad kas mėgsta tokį ,,žanrą'' kritikuoja imdb filmų topą kaip atgyvenusį

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Blogiausias filmas, kurį esu matęs gyvenime
    Ko gero, nesi didelis Wuxia (t.y. kinietiško "fantasy") žanro gerbėjas.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Kas dar atsimena Crouching Tiger Hidden Dragon...
    Blogiausias filmas, kurį esu matęs gyvenime

    Komentuoti:


  • Edvard
    replied
    Kanalas TV3
    TV programa 2010-12-31, Penktadienis

    01:00 Komedija „Labai rusiškas filmas 2“ (Rusija, 2009 m.)

    Paskutinis taisė Edvard; 2010.12.29, 00:02.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    AIRzol teisus, per paskutinius ~20 metų P.Korėjos kinas labai smarkiai pakilo ir yra panašiame lygyje su Japonija ir Kinija/Honkongu.

    Filmų galima parašyti tikrai daugiau, nei 10, bet visų pirma siūlyčiau pažiūrėti režisierių Kim ki-Duk'o ir Park Chan Wook'o filmus, kurie kaip ir laikomi geriausiais P.Korėjos kino reprezentatoriais. Nors, aišku, yra ir kitų labai gerų režisierių ir jų filmų.

    Komentuoti:


  • AIRzol
    replied
    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Gal įdomumo dėlei pavyzdžių būtų galima kokių tai gerų korejietiškų (ar kad ir austriškų) filmų? Jeigu jau taip tvirtini tai neturėtų būti sunku bent jau po kokius 10 pasakyt.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Cinema_of_Korea

    Korėja paskutiniu metu gamina be galo daug filmų, tarp jų nemažai ir labai geros meninės kokybės.

    Komentuoti:


  • Recoiler
    replied
    Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
    Heh, viena draugė iš Kinijos sakė, kad korėjietiški filmai yra tik apie 'aną' galą. Nežinau, ar tai tiesa, daug filmų nemačiau. Tačiau galite patikrinti.
    Gal yra ir tokiu Bet teko matyti pries gerus metus Korejietiska filma "Tae Guk Gi: The Brotherhood of War" apie kara Korejos pusiasalyje, tai labai patiko, labai gerai buvo pastatytas, rekomenduoju ir kitiems paziureti

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied
    Heh, viena draugė iš Kinijos sakė, kad korėjietiški filmai yra tik apie 'aną' galą. Nežinau, ar tai tiesa, daug filmų nemačiau. Tačiau galite patikrinti.

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Daug kas naudoja klišę, kad "yra labai gerų rusiškų filmų". Ko gero, tiesa. Bet gerų amerikietiškų, prancūziškų, itališkų, vokiškų, austriškų, ispaniškų, britiškų, kiniškų, korėjietiškų, japoniškų ir t.t. yra kur kas daugiau (imant kiekvieną šalį atskirai).
    Gal įdomumo dėlei pavyzdžių būtų galima kokių tai gerų korejietiškų (ar kad ir austriškų) filmų? Jeigu jau taip tvirtini tai neturėtų būti sunku bent jau po kokius 10 pasakyt.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Kas dar atsimena Crouching Tiger Hidden Dragon ir kam apskritai patinka Wuxia žanro filmai, siūlau pažiūrėti

    Reign of Assassins
    Paskutinis taisė John; 2010.12.28, 16:24.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Nebūtinai.
    Internetinis trolis.

    Komentuoti:


  • HAMMER
    replied
    Parašė dolfis Rodyti pranešimą
    12min filmukas 100 kartų geresnis už begale holivudinių romantinių filmų. Nuostabus darbas
    Matęs, labai gražus trumpametražis filmas Dar vienas ilgam įstrigęs:

    Komentuoti:


  • Ametistas
    replied
    Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
    Nebūtinai apie kurčiųjų gyvenimą. Galima pritaikyti, bet pats netaikau.
    Nebūtinai.

    Komentuoti:

Working...
X