Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aciu Jums uz atsakymus, kurie tikrai labai naudingi.... Grazaus ir prasmingo sekmadienio

    Comment


      Pasirodo, Capture NX neskaito D80 NEF failų. Reikia updatinti iki Capture NX 1.0.1. Cirkas ir tiek, geras tris valandas tam sugaišau.
      beg, borrow and steal

      Comment


        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
        Nors tikri vyrai manual'ų neskaito...
        Aš irgi anksčiau taip galvojau
        Tačiau dabar, įsigyjęs naują kamerą, jos net iš dėžės neėmiau, kol manual'o kelis kartus neperskaičiau.
        Taigi, kaip sakė Leninas - učitsia, učitsia ir dar kartelį učitsia
        Paskutinis taisė Budulis; 2006.11.26, 20:24.
        beg, borrow and steal

        Comment


          pasigirsiu savo nauju pirkiniu:


          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Ežiuk,sveikinu.Prisijungei prie D50-ininku grupės.
            Mano darbai deviantart'e

            Comment


              Parašė osiz Rodyti pranešimą
              Ežiuk,sveikinu.Prisijungei prie D50-ininku grupės.
              O šiaip rimtai idomu, kiek toje grupėje jau yra narių ?

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Sveikinu, ežy!

                O toj grupėj jau mažiausiai 8 nariai

                Comment


                  Šaunu Ežy! Malonu matyti, kad ginkluotė gerėja
                  beg, borrow and steal

                  Comment


                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                    Duomenys įspūdingi, bet konkrečiau nieko nežinau apie šį fotoaparatą, nors samsung man pasitikėjimo nekelia.
                    Butu idomu suzinoti, kodel tau Samsung nekelia pasitikejimo? Ar cia toesiog senas blogas stereotipas, kad viskas, kas ne SONY ir Panasonic yra gaidys?

                    Comment


                      Kai kuriose srityse Samsung produkcija yra tikrai puiki, tačiau savo fotoaparatais jie tikrai negarsėja. Teko "čiupinėti" vieną Samsung "muilinę", ir jis tikrai manęs nesužavėjo O Pro 815, nepaisant objektyvo su didžiausiu zoom'u, didžiausio ekrano ir t.t., tikrai nebuvo nusisekęs modelis

                      Comment


                        Ežiau, sveikinimai pagaliau įsigyjus DSLR'ą

                        Comment


                          Sveikinu ir as . Linkiu puikiu ideju....

                          Comment


                            Hm ačiū visiems už sveikinimus (net išraudau). Anyway , turiu pirmąją problemą : numiro SD kortelė mano. Pagalvodamas, kad kortelės saskaitą galima būtu sutaupyti nusipirkau pačią pigiausią, tai yra TakeMS 1 gb high speed SD card. Na pagyveno jinai tik keturias valandas. Taigi turiu klausimų:

                            1) kokia SD kortelė būtu patikimiausia ir spračiausia. Žinoma proto ribose?
                            2) ir ar galima tikėti firmos TakeMS tikinimu, kad šios kortelės pralaidumas yra 133x ?

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              numiro SD kortelė mano. Pagalvodamas, kad kortelės saskaitą galima būtu sutaupyti nusipirkau pačią pigiausią, tai yra TakeMS 1 gb high speed SD card. Na pagyveno jinai tik keturias valandas. Taigi turiu klausimų:

                              1) kokia SD kortelė būtu patikimiausia ir spračiausia. Žinoma proto ribose?
                              2) ir ar galima tikėti firmos TakeMS tikinimu, kad šios kortelės pralaidumas yra 133x ?
                              Gaila. Žinai su tuo sutaupymu kaip būna...
                              O dėl kortelių patikimumo man irgi įdomu, aš sau dar vieną užsisakiau ( vienoj parduotuvėj buvo žiaurus išpardavimas), tikėkimės, kad viskas tvarkoj bus.
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                1) kokia SD kortelė būtu patikimiausia ir spračiausia. Žinoma proto ribose?
                                Kingston, Lexar ar Transcend
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  /\ Jei jau mini lexar'ą, tai už tą kainą IMHO geriau SanDisk
                                  Aš jau porą metų naudoju dvi Apacer korteles - kol kas jokių problemų

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Hm ačiū visiems už sveikinimus (net išraudau)
                                    Sveikinu ir aš. Jei ne paslaptis iš kur pirkai ir kiek suplojai?

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                      Pagalvodamas, kad kortelės saskaitą galima būtu sutaupyti nusipirkau pačią pigiausią, tai yra TakeMS 1 gb high speed SD card. Na pagyveno jinai tik keturias valandas. Taigi turiu klausimų:

                                      1) kokia SD kortelė būtu patikimiausia ir spračiausia. Žinoma proto ribose?
                                      2) ir ar galima tikėti firmos TakeMS tikinimu, kad šios kortelės pralaidumas yra 133x ?
                                      Sveikinu, pasirinkus teisinga foto sistema. Dabar linkiu sekmes darant gerus kadrus.

                                      O del korteles tai nelabai supratau, kaip cia tau. Nejaugi nera garantijos? Gi tada neturetum tureti problemu. Bet jei nera, tai... Beje tavo mineta kortele as pirma karta girdziu, kazkokia egzotika turetu buti, tad apie jos pralaiduma, ne kazka galiu ir pasakyti.

                                      Kokia kortele rinktis, sunku kazka patarti. Nezinau, kiek nori tam pinigu isleisti. Geriausios zinoma Sandisk ir Lexar, bet originalai, o ne kaip dabar rinkoje pilna padirbtu. Jei susidomiesi siomis kortelemis, pasidomek internte kaip atskirti originala nuo padirbtos. Arba tiesiog galbut patikimiausiai pirkti is oficialaus atstovo, kuris suteikia garantija. Bet minetos korteles kainuoja siek tiek daugiau nei kitos rinkoje.

                                      O jei nenori investuoti labai daug, tai pas tokius kaip www.fortakas.lt ar www.pirkpigiau.lt nusipirk kad ir visai nebloga PQI kortele, kuri turi 3 metus garantija.
                                      Blogu atsiliepimu ir patikimesniu zmoniu neteko girdeti apie sia kortele.
                                      Bet is kitos puses, kartais su kortelemis, kaip loterijoje.


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                      Kingston, Lexar ar Transcend
                                      Kingston, viena is prastesniu korteliu, kurios as nerekomenduociau. Teko girdeti ne kokius atsiliepimus apie sia kortele, kad fotografuoja siek tiek daugiau, nei viena du kadrus i savaite ar i menesi.
                                      Pvz su Kingstonu buvo pas viena is kolegu atveju, kad kol fotografavo ypac mazai, tai nieko nejaute, gal ir kokius 5 metus taip butu fotkines. Bet nuvaziavo i koncerta ir padare daug kadru ir nemazai serijinu kadru. Tai gryzes nagus griauze, kad korteleje, buvo issaugota tik po puse kadro. Tad sumoje is viso koncerto jam "pasiseke" su 2 ar 5 nuotraukoms. Jokios programos jam nepadejo. Tad kiek zinau, ismete jis ta korta velniop, ir nusipirko Sandisk Ultra2 ir dabar tokiu vargu neturi.

                                      Nauja mano svetaines versija: -
                                      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                      Comment


                                        Gerai pagalvokit prieš pirkdami DSLR'ą. Taip jūs atidarote Pandoros skrynią. Dar kovo mėnesį šioje pačioje temoje rašiau, kad vargu ar norėsiu skirti papildomų pinigų optikai ir kitiems priedams. O dabar vis noriu ir noriu ko nors. Štai vakar mano stiklų parką papildė 50 mm f2 fiksas ir dabar fotokuprinėje glaudžias tiek visokio gero ir čia neskaitant filtrų ir trikojo:



                                        Atrodo, tik užsidėjau fiksą ant fotiko, jau noriu plačiakampio. Nusipirksiu plačiakampį norėsiu dar ko nors ir t.t.

                                        Kartais pagalvoju, ar neskiriu daugiau dėmesio įrangai , nei tiesiogiai fotografavimui, bet taip nooorisi Nu manau yra žmonių mane suprasiančių
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Technofryku tuoj patapsi Siaip graziai apsirupines, tik idek darbo daugiau ir neleisk dulketi visam tam.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X