Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė NoBoDyX Rodyti pranešimą
    Mano Sony DSC-W35
    Žinok tokį patį dabar turiu

    Comment


      Kagi... Prisijungsiu ir aš prie jūsų. Neseniai savąjį Canon A710IS išmainiau į Pentax K100D. Tik dabar kaip forumo naujokui nedrąsu dėti nuotraukas į viena ar į kitą temą... Na... Žiūrėsim...

      Comment


        Geras pasirinkimas

        Comment


          pentax K100D turetoju gretos plateja
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Neseniai įsigijau FujiFilm FinePix S6500fd.Esu patenkintas.
            Pyškinau betką vos tik gavęs (žaidimai su nustatymais ir pan.).Po savaitės pradėjau fotografuoti rečiau t.y. pamatęs tik kadrą, kuris man atrodo įdomus/vertingas.

            Comment


              foto su priedais
              Studija8...

              Comment


                Geras daiktas
                Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                Comment


                  kada k10d kas nors nusipirks? beje DuonaTc Kodėn ne k100d super? į k100d daugiau 2gb neįdėsi :/

                  Comment


                    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                    ...į k100d daugiau 2gb neįdėsi :/
                    Po firmware update įsidėsi be jokių problemų

                    Comment


                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                      kada k10d kas nors nusipirks? beje DuonaTc Kodėn ne k100d super? į k100d daugiau 2gb neįdėsi :/
                      Matai, man pasiule keist savaji Canon A710IS i K100D... Kazkaip susigundziau (nors jau senokai svajojau apie Canon eos 400d...) Pagalvojau, kad uzteks pradziai...
                      Beto ir finansai mano riboti... Turiu dabar 1gb atminties kortele. Aisq mazoka, nervuoja kelt nuotraukas pastoviai... Bet dabar pirksiu stova aparatui, tada kortele didesne, o tada jau optika...

                      P.S. Dabar iskilo dilema... Ar paciam valyt matrica ar nest i taisykla... Gal kas koki gera ir patikrinta buda zinot kaip isvalyt..? Nes internete pilna visokiu patarimu, bet nezinau ka pasirinkt...

                      Comment


                        /\ Po to, kai nunešus į "Vilbrą", man valymas kainavo 90 Lt bei po jo ieškiklyje atsirado krūva šiukšlių, apsiriboju matricos prapūtimu "kriauše". Jei fotoaparatas laikomas taip, kad matrica būtų nukreipta žemyn, visos matomos dulkės nusipučia gana neblogai

                        Comment


                          Na, mano nuomone, matricą reikėtų valyti tik tada kai nuotraukose jau pastebimi defektai. (:
                          Gaila, kad matricos kompaktiškam fotoaparate neišvalysi.Yra pas mane tų dulkelių, nors nuotraukose nelabai dar kas pastebima.Tad smulkmena.Dulkės ant pačio objektyvo irgi smulkmena beveik nekreipiu dėmėsio ir nevalau (na retkarčiais su optikos valikliu - šepetuku).Beje norėčiau šiektiek pasiteirauti dėl Skylight filtro.Dabartinis mano UV filtras jau subraižytas ir įskilęs netgi, tad planuoju pirkti nebrangų HOYA Skylight filtrą už maždaug 48LT (Vilbroj).Naudosiu kaip apsauginį, tačiau noriu paklausti ar be apsaugos realiai skaitmenai kiek nors padeda tie filtrai (pvz. UV, Skylight)?
                          Paskutinis taisė artaz; 2007.08.13, 19:17.

                          Comment


                            Na as pastebejau kad mano UV filtras zymiai sumazina flare'us.
                            Jedi power!

                            Comment


                              Matricos valymas 90lt. oho... Girdėjau po 15 ar 20 kažkur valo...

                              Comment


                                Heh, nezinau ar cia tas matricos nukratymas gerai veikia, ar tik siap sekasi, bet siuksliu ant maniskes nematyti
                                Jedi power!

                                Comment


                                  Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                  Matricos valymas 90lt. oho... Girdėjau po 15 ar 20 kažkur valo...
                                  Daugiau nei pusantrų metų fotkinu su DSLR ir nuolat įvairiom sąlygom kaitalioju objektyvus. Tfu tfu tfu- nežinau kas yra matricos valymas

                                  http://en.wikipedia.org/wiki/Supersonic_Wave_Filter
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Heh- Ramūnas pirmesnis
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      Sveiki. Aš NIKON D80 naudoju. Objektyvas Nikkor AF-S VR 3.5-5.6/ 18-200mm. Pakankamai universalus ir kokybiškas. Tuo labiau, kad nesu mėgėjas dažnai keisti objektyvus.
                                      N N N

                                      Comment


                                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                        Sveiki. Aš NIKON D80 naudoju. Objektyvas Nikkor AF-S VR 3.5-5.6/ 18-200mm. Pakankamai universalus ir kokybiškas. Tuo labiau, kad nesu mėgėjas dažnai keisti objektyvus.
                                        Nors ir universalus, rinkinukas, sakyčiau, labai neblogas. Vienaip ar kitaip, laukiam tavo darbų šiame forume
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Darbui su juosta įsigyjau seną arklį EOS 5 Full frame'as, todėl uždėjus 17-40L vaizdas gerookai platesnis nei su 350D ir kitomis 1,6x cropo kameromis Puikus rimtas daiktas juostai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X