Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
    Užuojauta vaikui. Kaži ar liks pinigų ant žaislų ar teks žaisti su

    Comment


      Linkiu Vytauc ir toliau, pasinaudojant turimą techniką, daryti puikius reportažus. Kaip čia jau buvo paminėta, tik neleisk dulkėti.

      Mano žaislų dėžė pasipildė Nikon 50mm f/1.8 AF .

      IT. Sicilija
      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
      LT. Kaunas 2009.01.04

      Comment


        Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
        Linkiu Vytauc ir toliau, pasinaudojant turimą techniką, daryti puikius reportažus. Kaip čia jau buvo paminėta, tik neleisk dulkėti.

        Mano žaislų dėžė pasipildė Nikon 50mm f/1.8 AF .
        Sveikinu giedra. Klausimas kiek suplojai ir iš kur pirkai. Mano žaislų dėžė ruošiasi kažkuom panašiu pasipildyt.

        Comment


          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Užuojauta vaikui. Kaži ar liks pinigų ant žaislų ar teks žaisti su
          Svecialiai dėl tavęs įdėsiu kada nufotkinęs kaip atrodo kambarys kai dukra ten žaidžia- grindų nesimato per žaislus

          Parašė Giedra70
          Mano žaislų dėžė pasipildė Nikon 50mm f/1.8 AF .
          Sveikinu- geras stiklas, kiek teko matyti nuotraukų ir atsiliepimų girdėti
          Kaip tik dabar Vilbros katalogą vartau- ar F 0,4 skirtumas tarp 50mm F1,8 ir 50mm F1,4 pateisina trigubą kainų skirtumą?
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Sveikinu giedra. Klausimas kiek suplojai ir iš kur pirkai. Mano žaislų dėžė ruošiasi kažkuom panašiu pasipildyt.
            Fantastiškas žaisliukas. Dabar aišku ką reiškia 1,8 skylė ir už ką mokami pinigai už gerus stiklus.

            Pirkau iš ebay panaudotą. Su atvežimu iš JAV sumokėjau 97$. Jokių problemų. Veikiant AF dirba žymiai garsiau nei kitinis, bet greičiau.

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
              Fantastiškas žaisliukas. Dabar aišku ką reiškia 1,8 skylė ir už ką mokami pinigai už gerus stiklus.

              Pirkau iš ebay panaudotą. Su atvežimu iš JAV sumokėjau 97$. Jokių problemų. Veikiant AF dirba žymiai garsiau nei kitinis, bet greičiau.
              Greit persakičiau tad suklydau, galvojau ir Nikon d50 pačią kamerą ne per seniausiai pirkai.

              Comment


                Vytauc, pateisina pazengusiam vartotojui, kuris ji darbui naudos atlikt, o siaip uztenka 1.8.

                Comment


                  Mano fotikas [nu beveik mano ] yra paprastas skaitmeninis Konica Minolta Dimage X1... Gerai fotkina yra faizdo stabilizatorius ir pan... vnz beproto puiku ;DDDDDDDDDDDDD

                  Comment


                    Beje, John, daug informacijos apie tavo norimus objektyvus gali prisiskaityti ar prisiklausinėti šiame diiiideliame Canon forume

                    http://photography-on-the.net/forum/

                    Comment


                      Sveiki tautiečiai,
                      labai reikia jūsų profų rekomendacijos. Kelis metus fotkinau su Canon iXus ir štai atėjo laikas atsinaujint. Bėda ta, kad esu ant tiek žalias, kad nelabai gaudausi visuose tuose fotikų parametruose. Bet kuriuo atveju, žiuriu į perspektyvą ir noriu nusipirkt gerą fotiką, o tada jau mokytis, kokytis ir dar kartą mokytis
                      Taigi, išsirinkau tokį komplektą.
                      1. Nikon D40 Digital SLR m/18-55, 6.1MP, 2.5"LCD, Black
                      2. Nikon AF-S DX 55-200mm f/4.0-5.6G, Black

                      Ka manot? Ar geros specifikacijos? Ar židinio nuotolio ir diafragmos dydžiai pakankami mokymuisi dviems metams į priekį? Lauksiu jūsų komentarų
                      www.scriptorium.ie

                      Comment


                        Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                        Sveiki tautiečiai,
                        labai reikia jūsų profų rekomendacijos. Kelis metus fotkinau su Canon iXus ir štai atėjo laikas atsinaujint. Bėda ta, kad esu ant tiek žalias, kad nelabai gaudausi visuose tuose fotikų parametruose. Bet kuriuo atveju, žiuriu į perspektyvą ir noriu nusipirkt gerą fotiką, o tada jau mokytis, kokytis ir dar kartą mokytis
                        Taigi, išsirinkau tokį komplektą.
                        1. Nikon D40 Digital SLR m/18-55, 6.1MP, 2.5"LCD, Black
                        2. Nikon AF-S DX 55-200mm f/4.0-5.6G, Black

                        Ka manot? Ar geros specifikacijos? Ar židinio nuotolio ir diafragmos dydžiai pakankami mokymuisi dviems metams į priekį? Lauksiu jūsų komentarų
                        Aš siūlyčiau imti D50 dėl kelių priežasčių:

                        1. D40 neturi kai poros funkcijų (bracketing ir dar kažko) <- nelabai svarbu.
                        2. D40 ISO ir WB nustatomas tik per meniu <- gana svarbu, nes atskiri mygtukai - kur kas patogiau.
                        3 - pats svarbiausias - D40 neturi varikliuko fokusavimui, todėl neveiks jokie senesni objektyvai, net 50mm fixai

                        Comment


                          Parašė samot Rodyti pranešimą
                          Kokios dar detales? Kalbi ir nusikalbi eilini karta. Ne as o butent tu, aiskinai ir draskeisi cia irodinedamas kad Canon geriau, pigiau ir t.t. O tik dabar supratai, kad tas pats Canon irgi kainuoja siek tiek pinigeliu, nei leidzia kisene.
                          Suprask galu gale, stiklai t.y. geri stiklai, kainas turejo, turi ir tures. Ir pssirenkant sistema tai nereikia pamirsti. Yra daug gamintoju, vieni surenka objektyvus su tais paciais stiklais prasciau, kiti geriau. As kaip minejau, geriau renkuosei Nikon, tai kas vadinama kokybe o ne pigiau.
                          Niekada neirodinejau, kad Canon pigiau. Siaip jau yra atvirksciai t.y. Canon produktai paprastai kainuoja brangiau uz, pvz., analogiskus Nikon produktus. Beje, kadangi kainu pats pernelyg nesivaikau, rinkausi Canon.

                          Taciau, kalba siuo konkreciu atveju eina apie objektyvu kainas, kuriu gamintojas nera nei Canon, nei Nikon (mano minetu atveju del 70-300mm - Sigma). Parasei nesamone, gavai pataisyma, todel baik grybauti.

                          Comment


                            Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                            Samot, ar esi ką nors užsakinėjęs iš Amerikos? B&H duoda geras stiklų kainas (kitąkart net trečdaliu žemesnes nei pas mumi net įskaičiavus pristatymą), bet man įdomu kaip ten su muitu ir PVM?
                            Amerikoje kainos geros, tai faktas. Yra visokiausiu niuansu, tad kiekviena situacija individuali. Beto su JAV man kartais nepatinga, kad jie duoda garantija tik savo zemynui o ne pasauline.
                            Muitai ir PVM legaliai turi buti, nes tai ne is ES. Bet kaip visur ir viska galima sugalvoti, vienu ar kitu budu sutaupyti pinigelius. Reikia tartis su pardaveju ir t.t. Esu mates lietuviska foruma apie siuntimus, kur geriausiai pirkti internete, bet dabar ant smugio neprisimenu adreso o favorituose pas save neradau. Gal darbiniam kompe yra, reikes kada prie progos paziureti.

                            O jei domina oficialioji dalis, tai muitus ir mokescius rasi cia:
                            http://litarweb.cust.lt/taric/web/main_LT




                            Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                            netingėjau. ieškojau ir buvau netgi susiradęs. net gi kažkur čia yra mano klausimas apie siuntimosi patirtį. bet yra vienas bet: Lietuvoje yra galimybė įsigyti išsimokėtinai, kas deja perkant internetu tampa problematiška. žinoma yra vartotojiškos paskolos, tačiau vėlgi viskas susiveda į tuos pačius skaičiavimus. ir rezultate Lietuvoje tik vos truputi brangiau ir tačiau čia, aišku, viskas gerokai greičiau.
                            Kaip matau situacija daugiau ar maziau individuali. Cia as kazka patarti kaip ir negaliu. Kiekvienas pats skaiciuoja savo islaidas ir planuoja kaip jam patogiau.
                            Na o del greiciau, tai zinoma zmoniu savybe nekantrumas, bet objektyvas nera duona ar vanduo, be ko zmogus negali isgyventi. Galima gi viska susiplanuoti ir tureti ta pati daikta, gal ne visai greiciau, bet kas daugiau ar maziau aktualu t.y. pigiau.

                            Nauja mano svetaines versija: -
                            Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Niekada neirodinejau, kad Canon pigiau. Siaip jau yra atvirksciai t.y. Canon produktai paprastai kainuoja brangiau uz, pvz., analogiskus Nikon produktus. Beje, kadangi kainu pats pernelyg nesivaikau, rinkausi Canon.

                              Taciau, kalba siuo konkreciu atveju eina apie objektyvu kainas, kuriu gamintojas nera nei Canon, nei Nikon (mano minetu atveju del 70-300mm - Sigma). Parasei nesamone, gavai pataisyma, todel baik grybauti.
                              Ziuriu pas tamsta skleroze, kaip pas sena boba. Is tiesu nesi vertas tiek demesio, kad si karta ieskociau tavo prikeverzuotu rasliavu. Nes koks man skirtumas, kokios stadijos tavo skleroze.

                              Kaip ir apie nesamoniu rasinejima. Nori pasirodyti, kad esi labai gudrus, o is to iseina, kad esi tiesiog liurbis paskutinis. Su kurio net neidomu diskutuoti.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                Sveiki miestiečiai,
                                matau čia vyksta labai arši ir, deja, nevisada korektiška kova tarp foto guru, bet gal rastumėt laiko mažam komentarui.
                                Galvoju įsigyt objektyvą SIGMA 18-200 F/3.5-6.3 DC lens prie Nikono D40 ar D50 'body'. Tai būtų be abejo daug patogiau nei tampytis du objektyvus, bet ar tai nebūtų kokybės sąskaita? Gal tas objektyvas yra didesnis ar šiaip kokių kitų trūkumų?
                                Ačiū už komentarus


                                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                Aš siūlyčiau imti D50 dėl kelių priežasčių:
                                1. D40 neturi kai poros funkcijų (bracketing ir dar kažko) <- nelabai svarbu.
                                2. D40 ISO ir WB nustatomas tik per meniu <- gana svarbu, nes atskiri mygtukai - kur kas patogiau.
                                Sunku nuginčyt. Tai svarbios opcijos. Bet negi naujesnis modelis yra prastesnis uz senesnį? Gal yra naujų opcijų, kurios nusveria atsiradusius trūkumus?

                                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                3 - pats svarbiausias - D40 neturi varikliuko fokusavimui, todėl neveiks jokie senesni objektyvai, net 50mm fixai
                                Čia – ne problema, nes neturiu jokių senesnių objektyvų
                                www.scriptorium.ie

                                Comment


                                  Parašė samot Rodyti pranešimą
                                  Su kurio net neidomu diskutuoti.

                                  Cia apie save kalbejai taip?

                                  Comment


                                    Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                                    Bet negi naujesnis modelis yra prastesnis uz senesnį? Gal yra naujų opcijų, kurios nusveria atsiradusius trūkumus?
                                    D40 tėra supaprastinta, apkarpyta, pigesnė D50 versija skirta pritraukti mėgėjus su kompaktinėmis kameromis. Jei nori kažko rimčiau, D40 tikrai nuvils, jei žiūri į Nikon, D40 pamiršk, pirk D50 ar ką geresnio

                                    Comment


                                      Mano aparato ir trikojo derinys

                                      Ar norint fotografuoti distanciniu būdu nuo trikojo turi būti kažkokia speciali aparato funkcija?
                                      Su mano aparatu normaliai eitų nuo trikojo daryti nuotraukas?

                                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                      Comment


                                        Ka turi uomenyje distanciniu budu? Remote controler`io (distancinio valdymo pultelio, kaip TV) tai nera tikriausiai taviskiam aparatui, taciau uzdedi ji ant trikojo ijungi self timeri ~10sec ir viskas.

                                        Comment


                                          Ačiū už paaiškinimą.
                                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                          Comment

                                          Working...
                                          X