Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė samot
    O saunuolis Rimtas pasirinkimas, sveikinu ir linkiu geru kadru Ir is karto klausiu, kaip patenkintas juo, ar lukesciai pasiteisino?
    Taip, piešia iš ties dailiai, tad lūkesčius pateisino su kaupu. Beje, porą darbų su juo esu įmetęs savo paskutiniame papildyme temoje „žmonės-darbas-patalpose“.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      pravaiksciojau as dvi dienas su sony H2 ir dar savaite turejau canon digital ixus 750.. nu nzn man jie nelimpa.. niekada negaudavau tai ko tikejausi is fotografijos.. maniau mano rankos kreivos ar dar kas, bet kad ir patyrusiose rankose daromas vaizdas su jais man ispudzio nedaro taigi ir pradejau i veidrodzius dairytis.. gal mazai pradziai ir uztektu, bet sumokejus 1500 uz foto ir paskui po menesio ar dvieju juo nusivilti tai kazkaip ne mano kisenei.Nzn net nesitikiu as is to standartinio objektyvo ultra makro, bet vistiek manyciau kad gauciau geresniu rezultatu nei su paprastu fotiku.. tai va tiek

      p.s. katik paziurejau kad fotofabrike
      http://www.fotofabrikas.lt/prekes-597785.html dar padoresnis pasiulymas
      Paskutinis taisė dts; 2006.08.31, 18:15.
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Parašė dts
        pravaiksciojau as dvi dienas su sony H2 ir dar savaite turejau canon digital ixus 750.. nu nzn man jie nelimpa.. niekada negaudavau tai ko tikejausi is fotografijos.. maniau mano rankos kreivos ar dar kas, bet kad ir patyrusiose rankose daromas vaizdas su jais man ispudzio nedaro taigi ir pradejau i veidrodzius dairytis.. gal mazai pradziai ir uztektu, bet sumokejus 1500 uz foto ir paskui po menesio ar dvieju juo nusivilti tai kazkaip ne mano kisenei.Nzn net nesitikiu as is to standartinio objektyvo ultra makro, bet vistiek manyciau kad gauciau geresniu rezultatu nei su paprastu fotiku.. tai va tiek

        p.s. katik paziurejau kad fotofabrike
        http://www.fotofabrikas.lt/prekes-597785.html dar padoresnis pasiulymas
        Su Ixus is aukstesnes serijos galima pasiekti tikrai sauniu rezultatu, bet matomai esme, kas ta Ixus valdo. Tokiu atveju ir veidrodukas bus svetimkunis. Vis tik as siulyciau susilaikyti nuo veidroduku ir apsistoti max ties ixus serijos foto aparatais. O veliau bus matyt

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          Parašė Mantaz
          Taip, piešia iš ties dailiai, tad lūkesčius pateisino su kaupu. Beje, porą darbų su juo esu įmetęs savo paskutiniame papildyme temoje „žmonės-darbas-patalpose“.
          Na ir saunu Kol kas tu darbu dar nemaciau, bet tikrai reikes paziureti

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            na aciu uz patarimus, ziuresim kiek litu bus tiksliai ir tada kazka pirksim

            p.s. nemanau kad veidrodi ivaldyti taip sunku as kazko fotografijoje ieskau daugiau nei kaip kazkas sake baliuku ir svenciu fotkinimo
            Paskutinis taisė dts; 2006.09.01, 07:09.
            Neišmeskite spalvų

            Comment


              Mano muilinė Panasonic DMC FZ5

              ir mano mažulis Ricoh Singlex TLS

              Su pirmuoju dabar fotografuoju tik visokius koncertus, pasisėdėjimus su pažįstamais ir pan. O kažką rimtesnio išgaut bandau su juosta.
              Vore vore apsigyvenk mano širdy
              širdy mano vore
              sulopyk mano sudraskytą širdį
              širdį sudraskytą mano vore
              vore
              M.V.

              Comment


                kaip suprasti fotoparatas "skaitmeninis - veidrodinis" ? gal galit paaiskint.

                Comment


                  Parašė asesu Rodyti pranešimą
                  kaip suprasti fotoparatas "skaitmeninis - veidrodinis" ? gal galit paaiskint.
                  "Veidrodinis fotoaparatas" - tai specialios konstrukcijos fotikas, plačiau: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1837

                  Comment


                    Cia mano maziukas Panasonix LUMIX DMC-FX8

                    Comment


                      Čia mano:
                      Casio EX-Z60

                      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                      Comment


                        Parašė Editulan Rodyti pranešimą
                        Cia mano maziukas Panasonix LUMIX DMC-FX8
                        Tavo?
                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                        Comment


                          nu mano seijmos, tuo tarpu ir tavo bliam kox skirtumas

                          Comment


                            Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
                            Tavo?
                            Parašė Editulan Rodyti pranešimą
                            nu mano seijmos, tuo tarpu ir tavo bliam kox skirtumas
                            Broliai - seserys?

                            Comment


                              Nusimato geras foto aparatas
                              http://www.dpreview.com/news/0609/06091405_canon_g7.asp

                              Comment


                                Aš galvojau tu apie šitą: http://www.dpreview.com/news/0609/06...dpreviewed.asp čia tai tikrai gerulis nusimato

                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Ne, as turėjau mintyse Canon G7

                                  Comment


                                    http://www.dpreview.com/news/0602/06...onydscw100.asp Cia maniskis
                                    Mano darbai deviantart'e

                                    Comment


                                      Pagaliau ir as turiu kuo pasigirti... Mano senai issvajotasis D50. Siandien parsitempiau.

                                      Comment


                                        Sveikinu! Geru nuotrauku !

                                        Comment


                                          Sveikinu, specz!
                                          Be Kit'o dar ką nors pasiėmei?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X