Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantaz
    Tvarkoj, kai turėsi laiko, būtinai įmesk Ir dėkui už sveikinimą, kol kas savo naujuoju stiklu labai džiaugiuosi
    Sutarta
    O del dziaugsmo tikiu, nes gera objektyva pasirinkai, tai ir rezultatais esi patenkintas. Ir taip pat nepatingek, mestelk nuotraukeliu, nes ir man idomu pamatyti rezultatus ivairiose situacijose darytas foto siuo obejtyvu.

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      Na, dienos sąlygomis kokį nors kokybės šuolį sunku pajusti, tačiau makronuotraukoms ir prieblandos sąlygomis pokytis nemenkas jaučiasi Čia keletas bandomųjų kadrų iš vakar:


      f/3,5; ISO400 (kažkas pamiršo sumažinti ); 1/200


      f/2,8; ISO200; 1/6


      f/3,5; ISO400; 1/13
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        ^ Tu nakti fotkinant pabandyk "f" didesni padaryt.

        Comment


          Mantaz, kol nesutvarkiau savo foto, tai siek tiek pvz apie Nikkor 50mm f/1.4D AF testu, tiek nakti tiek diena buvau rades siame saite www.pbase.com

          O cia siaip kelios foto darytos su penkiasdesimtuku:
          http://www.pbase.com/j_velarde/nikkor_50mm_f14d_af

          bei cia ir kitu objektyvu testai:
          http://www.pbase.com/nrothschild/mea...tions&page=all

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            Parašė samot
            Zinau ta Sauliu, maciau jo kainas, buvo atsiuntes man i el.pasta. Atrodo mazos. Bet siu Omax filtru as nezinau ir nesu bandes, sunku kazka pasakyti, kokia ju kokybe ir t.t.
            Tu manau galesi parasyti atsiliepimus apie Sauliaus siulomus indiskus filtrus.
            Kokia kaina tokia ir kokybė. Nuvylė.

            IT. Sicilija
            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
            LT. Kaunas 2009.01.04

            Comment


              Parašė Giedra70
              Kokia kaina tokia ir kokybė. Nuvylė.
              Puiku girdeti.
              Siaip is tikro, nemanau kad tie filtrai yra kokie blogi ir t.t.
              Tiesiog pas mus LT labai sukeltos kainos, nes nera dideles pasiulos foto filtrams.

              As lenkijoje japoniska King firmos UV 52mm filtra nusipirkau uz 19 zlotu (16.72 lietuvisku litu). Kiti poliarizaciniai, spalvoti filtrai atitinkamai brangeja, priklausomai nuo ju didumo ir rusies. Bet pigiau nei Lietuvoje.

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                Parašė El_Greco
                ^ Tu nakti fotkinant pabandyk "f" didesni padaryt.
                Tą žinau, tik šios nuotraukos darytos "iš rankos", todėl didesnis f nebūtų nė kiek padėjęs
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Sveiki, ieskojau internete kur galiu pasiklausineti nuomuoniu apie fotoaparatus. tai va. situacija tokia. yra man galimybe gauti fotoaparata is amerikos, girdejau kad ten pigiau. ar tiesa? na galesiu siam dalykui isleisti 1500-2000 lt.
                  seip dabar dar darbuojuosiu su ZENIT ET, bet kadangi siais laikais sunkus su tom juostom, tai ieskau kazko skaitmeninio. ziurejau i siuos modelius. Fujifilm Finepix s9500, panasonic dmc fz-30, pentax *ist dl, nikon d50.
                  skaiciau as jusu foruma ir maciau kad visi shitie fotikai apkalbeti jau yra daug kartu. taigi gal galesite padaryti isvadas, pakritikuoti stipriau nei pries tai, ir galbut duoti siokiu tokiu patarimu.

                  dekui

                  Comment


                    Zinau kad US tikrai pigiau pirkti, o del fotoaparatu tikiuosi musu fotografai pakomentuos .

                    Comment


                      Fotografai, kur jus?

                      Comment


                        /\ Ilsisi - savaitgalis juk

                        O šiaip aš savo aparatą pirkau visai neseniai, ir rimtai svarsčiau tik D50 ir DL
                        Iš šių dviejų beveik negalvodamas pasiėmiau D50 dėl to, kad radau komplektą su tikrai geru objektyvu už tikrai gerą kainą
                        Jei būtų reikėję rinktis tik tarp kit'ų, tikriausiai būčiau rimtai svarstęs abu variantus ir netgi būčiau linkęs link Pentax'o (kiek girdėjau, jo kit'as gerokai kokybiškesnis už Nikkor'o 18-55).

                        Comment


                          Parašė Jamsonn
                          Sveiki, ieskojau internete kur galiu pasiklausineti nuomuoniu apie fotoaparatus. tai va. situacija tokia. yra man galimybe gauti fotoaparata is amerikos, girdejau kad ten pigiau. ar tiesa? na galesiu siam dalykui isleisti 1500-2000 lt.
                          seip dabar dar darbuojuosiu su ZENIT ET, bet kadangi siais laikais sunkus su tom juostom, tai ieskau kazko skaitmeninio. ziurejau i siuos modelius. Fujifilm Finepix s9500, panasonic dmc fz-30, pentax *ist dl, nikon d50.
                          skaiciau as jusu foruma ir maciau kad visi shitie fotikai apkalbeti jau yra daug kartu. taigi gal galesite padaryti isvadas, pakritikuoti stipriau nei pries tai, ir galbut duoti siokiu tokiu patarimu.

                          dekui
                          Jei išeina gauti už gerą kainą- imk pentax *ist dl, nikon d50, nes tai jau kaip ne kaip veidrodukai.
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            o kitus di net neziureti? nes skaiciau atsiliepimus apie fz-30. tai jis visai nieko. ir duomenys pakankamai geri, kai kurie parametrai net geresni uz d50

                            Comment


                              Parašė Jamsonn
                              o kitus di net neziureti? nes skaiciau atsiliepimus apie fz-30. tai jis visai nieko. ir duomenys pakankamai geri, kai kurie parametrai net geresni uz d50
                              Galbūt geresni už d50 su kitine optika. Bet d50 yra vienas geriausių "įvadinių" DSLR. Su laiku prisidūręs geresnę optiką turėsi dar geresnį aparatą. Su FZ30, koks geras jis bebūtų, nieko panašaus nenuveiksi
                              Paskutinis taisė vytauc; 2006.07.09, 21:50.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                keliausiu po parduotuves ryt - apsizvalgyt.

                                Comment


                                  Parašė Jamsonn
                                  keliausiu po parduotuves ryt - apsizvalgyt.
                                  Nuo to ir reikėjo pradėti- apčiupinėjęs tuos aparatus "gyvai" tikrai lengviau apsispręsi
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    na va. isitikinau kad reiktu imti nokin d50. man labai aiskiai vilboroje pasake. nu as klausiau del eos 300, tai sako kad vistiek geriau nikon, nes kai canonas isleidzia nauja fotika, tai nikonas is paskos leidzia analoga su upgreidais.ir seip buvau linkes i d50

                                    Comment


                                      ir kiek zinai Nikon'o priedai pigesni nei Canono....
                                      Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                                      Comment


                                        Mano rankose Panasonic FZ-7. Pateko vakar, tad per darbus nebuvo per daug laiko išbandyt. Tikiuosi savaitgalį pavyks.
                                        P.

                                        Comment


                                          Panasonicai triuksmauja labai. O veidrodis pasizymi ypatingai zemais triuksmais ypach d50. Pasirinkimas puikus, pats tokio zvalgausi ir lesas kaupiu ;

                                          Comment

                                          Working...
                                          X