Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė specz Rodyti pranešimą
    Na tobulejimui galimybiu per akis turi. Sveikinu isigijus nuostabu nauja drauga. Lietuviskas pavydas net siektiek ima Laukiam test shootu ir sedevru.
    Pavydėti tikrai yra ko . Buvau po miesto centrą su juo pasivaikščioti tai vienas malonumas po Sony mulinės. Išbandžiau pagrindinias funkcijas kurių netrūksta, jau šiek tiek pripratau. Net nesitikėjau, bet labai lengva naudotis, rankoje maloniai laikosi; lengvas, mažas... Retai kada išjungiau, o baterija visai nenusėdo. Didžiusia atrakcija man tai kad naktinias nuotraukas galiu pagaliau daryti, temstant pabandžiau bet dar reikės įgusti. All in all 10 out of 10!

    Užteks jus erzinti . Nuotraukų dar nelaukit nes savo kompiuterio neturiu, iš interneto kavinės rašau.

    Kai tik veiks jis ir internetas bus tikrai nepatingėsiu Vienos parodyti, šalia Hundertwasser kurinių gyvenu- fotogrfuoti yra ką.

    Comment


      Taimi,sveikinu įsigijus tokį puikų pirkinįJau laukiu kokio fotoreportažiuko iš Vienos.
      Mano darbai deviantart'e

      Comment


        Sveikinu!
        Heh, net ir mane, tik ka nauja aparata gavusi, pavydas grauzt pradejo
        Jedi power!

        Comment


          taimi, Vienoj fotoaparatą pirkai?

          Comment


            Sveikinu su puikiu pirkiniu taimi, labai patogus ir solidus įrankis

            Comment


              Sveikinu su puikiu pirkiniu!

              Parašė taimis Rodyti pranešimą
              ... Retai kada išjungiau, o baterija visai nenusėdo...
              Tai tikrai neturėtų stebinti - aš ne kartą esu krepšyje palikęs įjungtą fotiką po savaitę-dvi, ir baterijos nusėdimas būdavo sunkiai pastebimas

              Comment


                Sveiki, aš irgi prisijungiau prie D50 klubo.
                Užsisakiau internetu, tai atsiuntė su vokiška instrukcija
                Kiek ieškojau internete, tai radau anglišką variantą be galimybės jį atsispausdint O man, kaip pradedančiajam žiauriai reikia, kad instrukcija visad būtų po ranka. Tai pagalvojau, gal kas iš jūsų turi D50 instrukciją EN, LT ar RU kalbom ir, svarbiausia, kad ją būtų galima atsispausdint. Labai reikia...
                www.scriptorium.ie

                Comment


                  Nikon D50 vartotojo instrukcija anglų kalba:

                  http://support.nikontech.com/cgi-bin...i=&p_topview=1
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Šitą aš pats buvau radęs. Iš ten gali parsisiųst non-printable version arba reikia pirkt kamera Š. Amerikoj ir turėt serijinį numerį.
                    www.scriptorium.ie

                    Comment


                      čia nereikia jokių serijinių nr.:
                      http://nikoneurope-en.custhelp.com/c...i=&p_topview=1
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Ačiū 99, labai pagelbėjai!
                        www.scriptorium.ie

                        Comment


                          Parašė vaidasc5 Rodyti pranešimą
                          Sveiki, aš irgi prisijungiau prie D50 klubo.
                          Užsisakiau internetu, tai atsiuntė su vokiška instrukcija
                          Kiek ieškojau internete, tai radau anglišką variantą be galimybės jį atsispausdint O man, kaip pradedančiajam žiauriai reikia, kad instrukcija visad būtų po ranka. Tai pagalvojau, gal kas iš jūsų turi D50 instrukciją EN, LT ar RU kalbom ir, svarbiausia, kad ją būtų galima atsispausdint. Labai reikia...
                          instrukcijos rusų kalba įvairiems skaitmeniniams fotoaparatams

                          Comment


                            Ačiū už sveikinimus .

                            Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                            taimi, Vienoj fotoaparatą pirkai?
                            Aparatas pirktas Heathow oro uoste.
                            Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                            Sveikinu su puikiu pirkiniu!


                            Tai tikrai neturėtų stebinti - aš ne kartą esu krepšyje palikęs įjungtą fotiką po savaitę-dvi, ir baterijos nusėdimas būdavo sunkiai pastebimas
                            Jūs jau pripratę, bet man po Sony pasityčiojimo iš baterijos skirtumas milžiniškas .

                            Comment


                              Parašė taimis Rodyti pranešimą



                              Aparatas pirktas Heathow oro uoste.
                              .

                              Comment


                                Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                Duty Free pigiau.

                                Comment


                                  Na cia panasiai kaip is maximos pirkt, neverta.

                                  Comment


                                    Na cia panasiai kaip is maximos pirkt, neverta.
                                    nori pasakyti, kad jei Maximoj D80 kainuotų 500 Lt pigiau nei Vilbroj, vistiek pirktum iš Vilbros?
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                      nori pasakyti, kad jei Maximoj D80 kainuotų 500 Lt pigiau nei Vilbroj, vistiek pirktum iš Vilbros?
                                      teisingai, koks skirtumas, produktas identiskas, o jeigu bus problemu su technika "supportas" eis is gamintojo o ne is pardavejo

                                      Comment


                                        Sveikinu, Taimi. D80 labai malonus aparatas, galiu ramia sąžine betkam rekomenduoti.
                                        beg, borrow and steal

                                        Comment


                                          Kaip kazkokiok laidoj girdejau, ar tik ne Cekuolis kalbejo, jog texnines prekes, tarkim tas pats d80 turi praeiti na kokius 8 testus, jei praeina bent 5, ji galima deti i rinka. Veliau tokie su 5 praejusiais keliauja i maximas, su 7 i vilbras, o 8 i nikono ofisus vo tep. Gali jis nesugesti, bet bturi kurkas prastesnis uz identiska fotoparata.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X