Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vaidas
    Pagrindiniai S9500 pranašumai prieš S5600:
    1. Didesnė matrica: 1/1,6" vs 1/2,5" ir 9,1 mpix vs 5,1 mpix
    2. Ilgesni/trumpesni išlaikymai: 30 s - 1/4000 s vs 15 s - 1/2000 s
    3. (Tikriausiai) kur kas geresnė optika
    4. Atlenkiamas ekranas

    Šiaip aš už 2k pirkčiau tikriausiai Pentax ist-DL, tačiau tikrai ne S9500...
    Paantrinsiu. Pats kurį laiką svarsčiau galimybes pirkti all in one superzoomą, rinkausi tarp Fuji S9500 ir Lumix FZ30. Bet už tuos pinigus galima jau nusipirkti ekonominės klasės veidroduką, o jis bet kokiu atveju bus geriau. Nors viskas priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių
    Kaip po dykumą blaškiausi

    Comment


      Parašė vytauc
      Bet už tuos pinigus galima jau nusipirkti ekonominės klasės veidroduką, o jis bet kokiu atveju bus geriau. Nors viskas priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių
      Gal gali pakomentuoti šiek tiek plačiau.

      Comment


        Mano neseniai pirktam Canon Ixus 700 iš blico parūko dūmelis Sekas man paskutiniu metu, vis koks nors garantinis daiktas sugenda

        Comment


          Parašė Llinass
          Gal gali pakomentuoti šiek tiek plačiau.
          Tikrai nesu specas, tad mano komentarai daugiau mėgėjiško pobūdžio. Visų pirma veidrodukuose yra didesnės matricos- tai neišvengiamai atsiliepia nuotraukų kokybei. Milžiniško pixelių kiekio tau vargu ar prireiks, tad 6-8 mpx kuriuos siūlo ekonominės klasės veidrodukai visai pakanka. Veidrokas yra žymiai greitesnis- laikotarpis tarp "On" mygtuko paspaudimo ir pasiruošimo fotografuoti paprastai skaičiuojamas sekundės dalimis. Taip pat visad išlieka galimybė su laiku "užapgreidinti" savo aparatą nupirkus naują gerą objektyvą.
          Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.07, 17:27.
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            Parašė vytauc
            Tikrai nesu specas, tad mano komentarai daugiau mėgėjiško pobūdžio. Visų pirma veidrodukuose yra didesnės matricos- tai neišvengiamai atsiliepia nuotraukų kokybei. Milžiniško pixelių kiekio tau vargu ar prireiks, tad 6-8 mpx kuriuos siūlo ekonominės klasės veidrodukai visai pakanka. Veidrokus yra žymiai greitesnis- laikotarpis tarp "On" mygtuko paspaudimo ir pasiruošimo fotografuoti paprastai skaičiuojamas sekundės dalimis. Taip pat visad išlieka galimybė su laiku "užapgreidinti" savo aparatą nupirkus naują gerą objektyvą.
            Dėkui Vytauc.

            Comment


              Parašė Llinass
              Dėkui Vytauc.
              Nėr už ką Šiaip turim rimtesnių už mane fotografų forume- jie manau galėtų daugiau rekomendacijų pateikti.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Matai aš jau senokai ketinu įsigyti fotiką tik nzn kiek tam skirt pinigų. apie 1000 ar apie 2000 lt. Ir kokią kokybę aš už tai gausiu. Ar verta mokėti dvigubai brangiau ar tiesiog pakaktų ir 1000.

                Comment


                  Parašė Llinass
                  Matai aš jau senokai ketinu įsigyti fotiką tik nzn kiek tam skirt pinigų. apie 1000 ar apie 2000 lt. Ir kokią kokybę aš už tai gausiu. Ar verta mokėti dvigubai brangiau ar tiesiog pakaktų ir 1000.
                  Niekas tau vienareikšmiškai nepasakys. Pats turi nuspręsti kam tau to fotiko reikia. Jei tau šiaip reikia fotiko- baliukams, kelionėms ir pan., tai gal užteks kompaktinės klasės- pasirinkimas labai platus, tačiau jei nori kiek daugiau nei "point and shot" (o S9500 jau ir yra tas "kiek daugiau") tai gal geriau tada nusipirkti ekonominės klasės veidroduką- jų pasiūla yra nebloga: Nikon d50, Pentax ist-DL, Olympus E500 (maniškis) ir E300, Minolta 5D, ir visų išliaupsintas Canon EOS 350. Su šiais aparatais tau teks truputį perlipti 2k, (ypač su paskutiniuoju) bet patikėk- verta
                  Vienas iš geriausių info šaltinių man buvo www.dpreview.com
                  Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.24, 13:30.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    va neseniai prikirtau nauja NIKON D50.... labai dizuagiuos savo pirkiniu..
                    Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                    Comment


                      Parašė balvonas
                      va neseniai prikirtau nauja NIKON D50.... labai dizuagiuos savo pirkiniu..
                      Visiškai tave suprantu Visgi nepatingėk, ir atsiųsk savo miesto nuotraukų, kadangi pajūriečiai kažko labai neaktyvūs šiuo atžvilgiu
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Nikon D50 turbūt jau populiariausias fotoaparatas forume

                        Mano naujas pirkinys:



                        Comment


                          Dar kartą sveikinu įsigijus ir gero naudojimo
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            O ta objektyva 18-70 pirkai papildomai prie kitinio 18-55 ar vietoj jo? Daugiau objektyvu nenaudosi?

                            Comment


                              /\ Pirkau vietoj kitinio. Kol kas apsieisiu su juo ir taupysiuos 70-300 ir kokiam nors ultra-wide (12-24 ar panašiai )

                              P.S. Ačiū, Mantai

                              Comment


                                Cia Kaune buvo akcija (visur turbut), perki Ki'tini Nikon D50 ir gauni 70-300 mm papildoma objektyva, kurio atskirai rinkos kaina apie 1000 Lt, bet tas visas komplektas kainavo 3099 Lt.

                                Comment


                                  Sveikinu visus su pirkiniais

                                  Aš savo ruožtu taupau pinigėlius štai šiam stiklui:

                                  ZUIKODIGITAL 14-54mm 1:2.8-3.5

                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    /\ kuo neįtiko kit'inis objektyvas? Ar reikia platesnio kampo?

                                    Comment


                                      Parašė Vaidas
                                      Mano naujas pirkinys:


                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Parašė Vaidas
                                        /\ kuo neįtiko kit'inis objektyvas? Ar reikia platesnio kampo?
                                        kitinio platus kampas toks pat (14-45), bet šitas gerokai šviesesnis ir geriau fokusuoja
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Aišku
                                          Būtent dėl panašių priežasčių aš iškart pasiėmiau 18-70 mm vietoj kitinio

                                          Comment

                                          Working...
                                          X