Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    nu taip. bet viskas cia kitaip. fotkias amerikoj perkamas. o jam galima bus skirti tik apie 500-600 $. tai iseina tik D50'o body. o objektyva bandyciau lietuvoj gaut.

    Comment


      Parašė Jamsonn
      nu taip. bet viskas cia kitaip. fotkias amerikoj perkamas. o jam galima bus skirti tik apie 500-600 $. tai iseina tik D50'o body. o objektyva bandyciau lietuvoj gaut.
      Na tai tau buvo duotos nuorodos į www.foto.lt arba www.vilbra.lt, kur surašytos visos kainos. Čia kainynas. Sąrašas surūšiuotas pagal objektyvo kainą. Žiūrėk į Nikon, Nikkor, Sigma ir turbūt Tamron (dėl šio tikimo Nikonui nesu tikras) gaminius:
      http://www.foto.lt/do/products/listi...ice_asc&page=1
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        o taip..

        Comment


          Sveiki,

          Pagaliau ir as atsinaujinau savo technika. I mano kuprine atkeliavo Canon 20D KIT ir Canon EF 70-200mm f/4.0L USM stiklas. Dabar net baisu pagalvoti kiek reikia papildomai objektyvu supirkti

          Cia vakar zaidziau su senu Pro1, padariau tokia kompozicija:



          S_P
          S_P

          Meninė fotografija
          www.sp-foto.lt

          Comment


            Smagumas Linkiu gerų kadrų!
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              S_P, čia tai šaudyklė bus Lauksime nuotraukų Sveikinu!!!
              Paskutinis taisė vytauc; 2006.08.18, 08:10.
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                Sveiki,
                renkuosi fotoaparata tarp Panasonic Lumix DMC-FZ5 ir Canon PowerShot S3 IS. Kur beskaiciau, visur apie juos beveik vienodai atsiliepia, bet sirdis vistik labiau krypsta link Canon. Kainos ~1300 ir ~1450 atitinkamai. Ka pasiulytumet?

                Comment


                  Parašė gyvulatis
                  Sveiki,
                  renkuosi fotoaparata tarp Panasonic Lumix DMC-FZ5 ir Canon PowerShot S3 IS. Kur beskaiciau, visur apie juos beveik vienodai atsiliepia, bet sirdis vistik labiau krypsta link Canon. Kainos ~1300 ir ~1450 atitinkamai. Ka pasiulytumet?
                  šiuo atveju pasisakau už Canon. man grynai subjektyviai jis labiau patinka, ir triukšmauja mažiau. Du kolegos turi įsigiję tokius- nesiskundžia
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    dar padekit vienam zmogui

                    perziurejau daug didelio zoom fotiku, tai prilipo sitie du

                    http://www.fotofabrikas.lt/prekes-808626.html
                    http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1542219.html

                    bet kazkaip kuris butu geriau ir neprieinu isvados
                    gal ka patarsit arba sutrypsit supurvais mano nuomone
                    jei reikia tai ir trypkit, nenoriu isigyt nesamones
                    Neišmeskite spalvų

                    Comment


                      Tavo vietoje vis tik labiau žiūrėčiau į Canon S3 arba Panasonic FZ-7, nors iš šių dviejų rinkčiausi Sony (tiesa, tektų susitaikyti su MemoryStick kortelėmis, kurios gerokai brangesnės ir mažiau pritaikomos, nebent turi daug Sony technikos )

                      Comment


                        Sveiki visi!

                        OLYMPUS FE 115
                        5.0 megap. AF ZOOM 6.2-17.4mm 1:3.0-5.0

                        Ar verta šitą pirkti? (nieko beveik nenusimanau, į ką kreipti didžiausią dėmesį).
                        Kokie dar privalomi priedai gali būti? už kuriuos atskirai reikės mokėti.


                        Iš anksto ačiū už komentarus
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Atgyvenęs daiktas, nzn ko reiks, priklauso nuo komplektacijos, greičiausiai didesnės kortelės, gal papildomų elementų ar dėklo...

                          Comment


                            Parašė Hunte-r
                            Atgyvenęs daiktas, nzn ko reiks, priklauso nuo komplektacijos, greičiausiai didesnės kortelės, gal papildomų elementų ar dėklo...
                            Už 399 apsimoka imti? ar dar kelis šimtus pridėti kitam? galvoju pradžiai tokį pasiimti, veliau po metų kokių rimtesnį daiktą.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              net nzn ką patart, aš dasimesčiau tavo vietoj, nebent esi labai nereiklus

                              Comment


                                Ką manot apie Canon PowerShot A530? Kažkur 600 lt kainuoja. Ar geras aparatas, ir ar daug atsilieka nuo A540, A610? Gal kokių geresnių variantų žinote už panašią kainą.
                                Jau beveik susigundžiau rimtu veidrodiniu, bet man jaučiu per anksti toks, kaip pirmam manau užtektų paprastesnio.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  mieli tautieciai kasnors galetu man apsviesti kokie objektyvai yra butiniausi DSLR fotikui
                                  http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1848583.html
                                  uzmaciau toki dalyka pradziai, kaip dslr kaina gal visai padori.. ir kaip matau cia yra komplekte objektyvas.. taigi apsvieskit kam jis tinkamas ir ko dar reiktu jei pagrinde butu naudojami makro ir paprastas foto rezimas ( net nzn kaip jis vadinasi )
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    Parašė dts
                                    mieli tautieciai kasnors galetu man apsviesti kokie objektyvai yra butiniausi DSLR fotikui
                                    http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1848583.html
                                    uzmaciau toki dalyka pradziai, kaip dslr kaina gal visai padori.. ir kaip matau cia yra komplekte objektyvas.. taigi apsvieskit kam jis tinkamas ir ko dar reiktu jei pagrinde butu naudojami makro ir paprastas foto rezimas ( net nzn kaip jis vadinasi )
                                    Klausk Zoom'o- jis regis čia vienintelis pentaxistas
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      nu nebutinai pentax, mane objektyvai domina.. kokie yra reikalingi mano norimiems rezimams
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Parašė dts
                                        mieli tautieciai kasnors galetu man apsviesti kokie objektyvai yra butiniausi DSLR fotikui
                                        http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1848583.html
                                        uzmaciau toki dalyka pradziai, kaip dslr kaina gal visai padori.. ir kaip matau cia yra komplekte objektyvas.. taigi apsvieskit kam jis tinkamas ir ko dar reiktu jei pagrinde butu naudojami makro ir paprastas foto rezimas ( net nzn kaip jis vadinasi )

                                        Nu nezinau, mineto Pentax kaina ar padori, beto objektyvas "tradicinis", kazko is super macro gali nesitiketi. Reikes kitu objektyvu, kuriu kainos skaiciuojamos ne tik simtais, bet ir tukstanciais. As asmeniskai buciau labiau linkes ziureti geriau i Nikon ar galu gale Canon puse. Bet viskas priklauso kiek zadi i tai investuoti pinigu, kalbu apie ateiti, ne sia diena.
                                        Kas liecia kainas, uz sia suma gali tureti jei ziurint is Nikono D50 ir visai netoli D70s. Bet gal vertetu paciam pradziai gerai pamastyti, ko is tikro norima ir kas bus siekiama fotografijoje. Gal tai tik bandos jausmas, visi turi ir as noriu tureti. Tokiu atveju geriau siulyciau atideti mintis apie veidrodukus, ir geriau pasirinkti koki gera ir paprasta kompakt klases fotika. Kuris bus daugiau ar maziau universalus ir nereikalaus didesniu investiciju objektyvams, bei kitiems priedams.

                                        Nauja mano svetaines versija: -
                                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz
                                          Dar reikia turėti galvoje, kad „Vilbra“ paprastai siūlo ir didesnes pradines kainas Šiandien man pagaliau atsiuntė poliarizacinį filtrą, nors dėl poprasčio oro išmėginti jo kaip ir nepavyko. Prie to paties dar paėmiau ir Nikon 50mm f/1,4D AF, pro kurį dabar ir sveikinuosi

                                          O saunuolis Rimtas pasirinkimas, sveikinu ir linkiu geru kadru Ir is karto klausiu, kaip patenkintas juo, ar lukesciai pasiteisino?

                                          Nauja mano svetaines versija: -
                                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X