Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
    gal ir nieko, kiek mokėjai? Bet tokių aš nelabai suprantu, kaina kaip pigesnių DSLR, o objektyvas nekeičiamas, bet vis tiek veidrodinis kaip suprantu?
    Ne veidrodinis. Didelė kaina - dėl tikrai puikaus objektyvo.
    Kita vertus, geras objektyvas vaizdą projektuoja ant mažytės matricos, todėl vaizdo kokybe šis fotikas nusileidžia DSLR.

    Comment


      man sese parzeve ir NYC su tarptautine garantija ir dokumentais ;]
      I love INNUENDO!

      Comment


        Bet juk nėra akutės kitos, gal veidrodis? koks supaprastintas...

        Comment


          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Bet juk nėra akutės kitos, gal veidrodis? koks supaprastintas...
          Aprasyme parasyta, kad jis filmuoti gali

          Comment


            Tada hibridas

            Comment


              /\ Ne hibridas. Jo vaizdo ieškiklis - mažas LCD, taip kad vaizdą jis ima iš matricos

              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
              taigi naują DL už 1100 galima gaut, E500 ~1300 ir t.t.t. na tik be dokumentų
              Pagal kainą visiškai aišku, kodėl dokumentų nėra (liko pas ankstesnį šeimininką)
              Paskutinis taisė Vaidas; 2006.11.11, 21:46.

              Comment


                Nu bet neaišku, Čia Kaune jie pastoviai prekiauja, bet fotikai nauji, su kabeliais baterijom, kartais bet, žinoma, vis tiek įtratini... Pirkau iš jų pirmą muilinę, bet DSLR jau naują...

                Comment


                  Konsultavausi su ne vienu profesionalu ir visi gana vienareikšmiškai mano poreikiams rekomendavo Canon Powershot G7. Sakė, kad nuotraukų kokybė daugeliu atvejų geresnė nei EOS'o, o kaina mažesnė. Be to, nėra ką lyginti transportabilumo Vilbroje 1500 lt.

                  Kiek skaičiau reviews, šitą modelį pristato kaip "secondary camera for a professional". Žodžiu, tiems atvejams, kai nusminga profesionali įranga

                  Comment


                    Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                    Konsultavausi su ne vienu profesionalu ir visi gana vienareikšmiškai mano poreikiams rekomendavo Canon Powershot G7. Sakė, kad nuotraukų kokybė daugeliu atvejų geresnė nei EOS'o, o kaina mažesnė. Be to, nėra ką lyginti transportabilumo Vilbroje 1500 lt.

                    Kiek skaičiau reviews, šitą modelį pristato kaip "secondary camera for a professional". Žodžiu, tiems atvejams, kai nusminga profesionali įranga
                    Sveikas, zinai ir as taip maniau, kai nusipirkau pirmaji canon G 6, taciau praejus kuriam laikui (1 metams) ir galimybei pasitaikius teko isbandyti Canon 350 d. Zinok skirtumas toks akivaizdus, kaip zigulys ir ferari. Lygini skaitmenini su veidrodiniu....nelyginama. Dabar trokste trokstu isigyti veidrodini, pamates kokios galimybes ten yra: keiciasi objektyvai, nepaprasati greitai dirba ir pan.......

                    Comment


                      Na o aš išvis daug mieliau imčiau juostinį SLR, nei kokią geresnę non-SLR skaitmeną. Jokia skaitmena kolkas neprilygsta juostos spalvinei gamai ir, tuo labiau, BW tonams

                      Comment


                        Gal truputi ne i tema,taciau neradau kur kitur galeciau tai parasyti.Mano fotoaparate yra tokia funkcija "Landscape",kuri,kaip suprantu,yra skirta fotografuoti peizazus ir panoramas,bet as kazkodel nejauciu jokio skirtumo tarp jos ir paprasto rezimo.Siaip gana daznai prisireikia sitos funkcijos ,o naudotis nemoku,taigi gal kuris nors is cia esanciu fotografu arba sioje srityje nusimananciu zmoniu zino daugiau apie tai.Aciu is anksto.
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          /\ Iš tų režimų su paveiksliukais nieko gero tikėtis nereikėtų. Pasirinkus vieną jų, fotoaparatas tik minimaliai pakeičia nustatymus - instrukcijoje tai turėtų būti aprašyta.
                          Pvz. D50 šiame režime paryškina spalvas ir kontrastą, fokusuoja į artimiausiai esantį objektą, automatiškai neįjungia blykstės, net jei yra tamsu. Nieko nuostabaus, kad skirtumą tarp šio ir visiškai automatinio režimo pamatyti sunku

                          Comment


                            Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                            /\ Iš tų režimų su paveiksliukais nieko gero tikėtis nereikėtų. Pasirinkus vieną jų, fotoaparatas tik minimaliai pakeičia nustatymus - instrukcijoje tai turėtų būti aprašyta.
                            Pvz. D50 šiame režime paryškina spalvas ir kontrastą, fokusuoja į artimiausiai esantį objektą, automatiškai neįjungia blykstės, net jei yra tamsu. Nieko nuostabaus, kad skirtumą tarp šio ir visiškai automatinio režimo pamatyti sunku
                            Viskas aisku.Dekui,Vaidai.
                            Mano darbai deviantart'e

                            Comment


                              Parašė osiz Rodyti pranešimą
                              Gal truputi ne i tema,taciau neradau kur kitur galeciau tai parasyti.Mano fotoaparate yra tokia funkcija "Landscape",kuri,kaip suprantu,yra skirta fotografuoti peizazus ir panoramas,bet as kazkodel nejauciu jokio skirtumo tarp jos ir paprasto rezimo.Siaip gana daznai prisireikia sitos funkcijos ,o naudotis nemoku,taigi gal kuris nors is cia esanciu fotografu arba sioje srityje nusimananciu zmoniu zino daugiau apie tai.Aciu is anksto.
                              Nors kaip ir maciau, jau Vaidas atsake daugiau ar maziau. Gal kiek pridesiu "Portrete" greiciausiai visada atviriausia diafragma."Landscape" spalvų balansas kiek pakoreguotas ir berods diafragma priverta."Sport visada kiek imanoma trumpesnis islaikymas.
                              Is esmes, jei sunkiai gaudaisi foto nustatymuose jie nera blogai, padeda kazkiek zinoma, ypac pradzioje. Nors as asmeniskai turbut niekada nesu pasinaudojas, man artimiau rankiniai nustatymai. Bet cia pagal kiekviena situacija atskirai deretu kalbeti.

                              Nauja mano svetaines versija: -
                              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                              Comment


                                Parašė samot Rodyti pranešimą
                                Nors kaip ir maciau, jau Vaidas atsake daugiau ar maziau. Gal kiek pridesiu "Portrete" greiciausiai visada atviriausia diafragma."Landscape" spalvų balansas kiek pakoreguotas ir berods diafragma priverta."Sport visada kiek imanoma trumpesnis islaikymas.
                                Is esmes, jei sunkiai gaudaisi foto nustatymuose jie nera blogai, padeda kazkiek zinoma, ypac pradzioje. Nors as asmeniskai turbut niekada nesu pasinaudojas, man artimiau rankiniai nustatymai. Bet cia pagal kiekviena situacija atskirai deretu kalbeti.
                                Aciu uz issamu atsakyma.Man dar daug mokintis
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  Sveiki, jeigu leisite, tai ir as noriu uzduoti panasu klausima, nesusijusi su sia tema.... Bukit atlaidus, ir bus jums atliesta
                                  Pastaruoju metu fotografuoju su Canon 350 d. fotoaparatu, taciau noriu suzinoti, kaip galima butu padaryti nuotrauka, kurioje pirmam plane butu ryskus objektas, (pvz. veidas) o uz jo sulietas vaizdas. Kaip tai galima padaryti? kiek bandziau - nepavyko. Jei kas turit toki fotika butu labai naudinga suzinoti....

                                  is anksto dekoju....

                                  Comment


                                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                    Sveiki, jeigu leisite, tai ir as noriu uzduoti panasu klausima, nesusijusi su sia tema.... Bukit atlaidus, ir bus jums atliesta
                                    Pastaruoju metu fotografuoju su Canon 350 d. fotoaparatu, taciau noriu suzinoti, kaip galima butu padaryti nuotrauka, kurioje pirmam plane butu ryskus objektas, (pvz. veidas) o uz jo sulietas vaizdas. Kaip tai galima padaryti? kiek bandziau - nepavyko. Jei kas turit toki fotika butu labai naudinga suzinoti....

                                    is anksto dekoju....
                                    Tiesiog Av arba M rėžime kuo labiau atverk diafragmą. Mažesnis diafragmą rodantis skaičiukas nei 5.6 duos visiškai sulietus nesufokusuotus objektus.

                                    Comment


                                      Augi, aciu uz išsamų atsakymą. Taciau kaip reikia reguliuoti diafragma? Nes ,,M" rezime reguliuojasi tik išlaikymas. O gal išlaikymas ir yra diafragma?
                                      Paskutinis taisė zydrunasss; 2006.11.19, 08:22.

                                      Comment


                                        Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                        Augi, aciu uz išsamų atsakymą. Taciau kaip reikia reguliuoti diafragma? Nes ,,M" rezime reguliuojasi tik išlaikymas. O gal išlaikymas ir yra diafragma?
                                        Nors tikri vyrai manual'ų neskaito, bet teks tau vistik jį pavartyt

                                        Išlaikymas yra žymimas S raide, diafragma- F.

                                        Tačiau nustatymuose diafragma gali būti užvadinta "aperture", o F žymėti tik jos kiekinę išraišką
                                        Tavim dėtas pasidomėčiau štai šiuo režimu, bent jau ant kitų gamintojų fotikų A paprastai reiškia diafragmos prioritetą

                                        Paskutinis taisė vytauc; 2006.11.19, 09:11.
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment


                                          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                          Augi, aciu uz išsamų atsakymą. Taciau kaip reikia reguliuoti diafragma? Nes ,,M" rezime reguliuojasi tik išlaikymas. O gal išlaikymas ir yra diafragma?
                                          M rėžime, kad reguliuotum diafragmą, sukdamas "ratuką", laikyk įspaudęs mygtuką Av, jis yra į dešinę nuo Status LCD M rėžime to mygtuko neįspaudęs, reguliuosi tik išlaikymą (100, 125, 160, 500 ir pan.) O Av rėžime, kaip sakė Vytauc, gali reguliuoti tik diafragmą, išlaikymas nustatomas automatšikai, tad tavo atveju, manau, naudokis Av, vėliau kai priprasi/perprasi pereik prie M

                                          Comment

                                          Working...
                                          X