Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    num taip is parduotuves
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      Ar iš švarių rankų?

      Comment


        Vis ziurineju koki objektyva reiketu isigyti. Taciau kazko neissirenku, ziniu lyg ir turiu, taciau truksta apsisprendimo... Taigi, jei galite prasau jusu patarimu.


        As galeciau skirti iki 2500 Lt objektyvui.
        Prioritetai:
        1. Naudojamas viduje, dazniausiai prastai apsvieciamose patalpose. pvz. baznyciose, masiniuose renginiuose ir t.t As kol kas renkuosi nuo 2,8diafrogmos. nes nuo 2 yra labai aukstos kainos.- neipirksiu. Manau sis objektyvas ne tik turetu buti sviesus, bet ir aprepiamo kampas geras - arhitektura. Taigi, siulykite variantus, koki galetumete patarti.

        Aciu uz atsakymus.

        Comment


          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
          Vis ziurineju koki objektyva reiketu isigyti. Taciau kazko neissirenku, ziniu lyg ir turiu, taciau truksta apsisprendimo... Taigi, jei galite prasau jusu patarimu.


          As galeciau skirti iki 2500 Lt objektyvui.
          Prioritetai:
          1. Naudojamas viduje, dazniausiai prastai apsvieciamose patalpose. pvz. baznyciose, masiniuose renginiuose ir t.t As kol kas renkuosi nuo 2,8diafrogmos. nes nuo 2 yra labai aukstos kainos.- neipirksiu. Manau sis objektyvas ne tik turetu buti sviesus, bet ir aprepiamo kampas geras - arhitektura. Taigi, siulykite variantus, koki galetumete patarti.

          Aciu uz atsakymus.
          Kokybiškas šviesus plačiakampis iki 2500lt, nelengva Pvz. puikus Canon 16-35 f2.8 L - ~4500lt naujas... Geras variantas Canon 17-55 f2.8 IS - 3500, nes jei rastum jį naudotą, manau į 2500-3000 tilptum.

          Toliau fiksai - Canon 50 f1.8 super šviesus ir vos 300lt, bet trūks plataus kampo. Canon 20 f2.8 - 2000lt, šis ir šviesus ir platumas gan patenkinamas, bet iš praktinės pusės apie jį nieko negirdėjau. Iš Canon daugiau variantų lyg ir nežinau...

          Comment


            o jeigu rinkciausi alterantyvu: pvz Tamron? koki tada galetum pasiulyti?
            Man kol kas siulo si varianta: Tamron SP 2,8/17-50 XR Di II LD Aspherical. kaip manai?

            Comment


              objektyva gali koki nori uzdet kad ir pentaxo,zenit,nikono,canono,tamrono,sigmos tik kai kuriems reikia

              perexodo
              Studija8...

              Comment


                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                o jeigu rinkciausi alterantyvu: pvz Tamron? koki tada galetum pasiulyti?
                Man kol kas siulo si varianta: Tamron SP 2,8/17-50 XR Di II LD Aspherical. kaip manai?
                Su tamronais neteko susidurt ir šiaip nieko nežinau apie juos, tai bus naudingiau jei patylėsiu

                Comment


                  Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                  objektyva gali koki nori uzdet kad ir pentaxo,zenit,nikono,canono,tamrono,sigmos tik kai kuriems reikia

                  perexodo
                  Tavo parodytas adapteris neleis fokusuot į begalybę, nes yra tas bortelis, kuris jau prailgins židinio nuotolį, ir kodėl sakai kai kuriems, juk visiems reiks adapterio, tik va su Nikon sunkiau, jiems visi adateriai prailgina mm ir nebefokusuoja į begalybę, nebent objektyvas plačiakampis ir priverta diafragma...

                  Comment


                    nejaugi niekas Tamrono objektyvu nenaudoja?

                    Comment


                      Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                      Tavo parodytas adapteris neleis fokusuot į begalybę, nes yra tas bortelis, kuris jau prailgins židinio nuotolį, ir kodėl sakai kai kuriems, juk visiems reiks adapterio, tik va su Nikon sunkiau, jiems visi adateriai prailgina mm ir nebefokusuoja į begalybę, nebent objektyvas plačiakampis ir priverta diafragma...
                      as cia sita kaip pvz idejau
                      Studija8...

                      Comment


                        Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                        o jeigu rinkciausi alterantyvu: pvz Tamron? koki tada galetum pasiulyti?
                        Man kol kas siulo si varianta: Tamron SP 2,8/17-50 XR Di II LD Aspherical. kaip manai?
                        turiu 90/2,8 ir 28-75/2,8.
                        patenkintas jais.
                        90 tai isvis super papuole, netgi kambary pradejau naudoti, nors nepatogu. Tik garsokas jis yra.
                        Antrasis be jokiu ypatybiu, geras, patogus biudzetnikas.
                        Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                        Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                        Comment


                          Jai galima as issirpeiu su savo klausimais.

                          Ar man kas nors gali paaiskinti ar Canon obkejtyvai turi toki daikta kaip VR. ir kas gali paaiskinti ka reiskia ultrasonic.?
                          Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                          Comment


                            /\ Pas Canon'us VR vadinamas IS.
                            O ultrasonic yra objektyvo AF varikliuko tipas, kuris garantuoja tylų bei greitą fokusavimą.

                            Comment


                              Aciu isgelbejai mane
                              Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                              Comment


                                o USM ka reiskia ?
                                Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                                Comment


                                  kas gali paaiskinti ka reiskia ultrasonic.?
                                  o USM ka reiskia ?
                                  UltraSonicMotor
                                  Propoganda ir penas mintims >>>

                                  Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                  www.ted.com

                                  Comment


                                    o tai ultrasonic nuo ultrasonicmotor skiriasi kuom nors ?
                                    Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                                    Comment


                                      /\ vienas ir tas pats dalykas.

                                      Beje is karto jei kils klausimas ką L reiškia, tai vieni sako, kad "luxury". Gal ir tiesa, bet ten jau super geri "stikai".
                                      Propoganda ir penas mintims >>>

                                      Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                                      www.ted.com

                                      Comment


                                        mmm. nu aciu labai
                                        Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                                        Comment


                                          Parašė balvonas Rodyti pranešimą
                                          o tai ultrasonic nuo ultrasonicmotor skiriasi kuom nors ?
                                          tai ultrasonic tai garso rusis (ultragarsas), o ultrasonicmotor tai jau variklis, kuris veikia ultragarso principu...

                                          elementarno doktor vatson...
                                          Mano blogas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X