Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Patalpoms gal kiek tamsokas (f/4), tačiau jei turi gerą blicą viskas išsisprendžia. Aišku jei patalpa šviesi, f/4 pilnai užteks. O peizažams, gatvei ir t.t. tiesiog nepakeičiamas Kaip sakė Cholerikas, aštrus, platus, kokybiškas Nuimu jį nuo fotiko tik kai zoomo pritrūksta
    o koki naudoji objektyva zoominimui?

    Comment


      Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
      o koki naudoji objektyva zoominimui?
      Sigma APO DG 70-300mm F/4-5.6

      Comment


        O F5.6 ne per mažai kaip 300mm?(Atsiprašau,jei klystu-neitin gerai žinau visas fotografijos technikos subtilybes)
        Mano darbai deviantart'e

        Comment


          Parašė osiz Rodyti pranešimą
          O F5.6 ne per mažai kaip 300mm?(Atsiprašau,jei klystu-neitin gerai žinau visas fotografijos technikos subtilybes)
          Reikaliui esant gali ir iki F30 pridaryti.
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Supratau,dėkui
            Mano darbai deviantart'e

            Comment


              Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
              Sigma APO DG 70-300mm F/4-5.6

              Manau, kad pirmasis obejektyvas renkantis pagal mano prioritetus, turetu buti neblogas zoominimas. Nes turiu nemzai progu fotografuoti masiniuose renginiuose. Augi, kuo sis tavo pasirinktas obektyvas yra pranasesnis uz kitus? Ir kokie tavo, praktiniai atsiliepimai apie ji?

              Comment


                Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                Manau, kad pirmasis obejektyvas renkantis pagal mano prioritetus, turetu buti neblogas zoominimas. Nes turiu nemzai progu fotografuoti masiniuose renginiuose. Augi, kuo sis tavo pasirinktas obektyvas yra pranasesnis uz kitus? Ir kokie tavo, praktiniai atsiliepimai apie ji?
                Tobulas kainos/kokybės santykis Naujas jis gal apie 800lt, pats pirkau iš rankų už 6. Kaip už tokią kainą, puiki tiek nuotraukų kokybė, tiek išorinis surinkimas. Ieškodamas televyko iki 1000lt turbūt nelabai ką geriau ir berasi. Canon analoginiai televykai už tokią kainą tėra labai muilini plastmasiukai. O jei televykui gali >2000lt išleisti, tai į Canon L dairykis (70-200 f/4), tai jau kitas lygis visom prasmėm

                Comment


                  Hmmmm... Kaina man irgi yra prieinama ir ikandama. Vien kaina gali susizaveti Kiek jis priartina?

                  Comment


                    300mm juk sake pamirsk visokius X nors tie 300 ant 350d manau virs 450mm, bent jau ant pentaxo, o ten matrica irgi panasi...

                    Comment


                      Parašė osiz Rodyti pranešimą
                      O F5.6 ne per mažai kaip 300mm?(Atsiprašau,jei klystu-neitin gerai žinau visas fotografijos technikos subtilybes)
                      Esant geram apšvietimaui neblogai, bet prastesnėmis sąlygomis tikrai ne fontanai.
                      Paskutinis taisė Giedra70; 2007.04.24, 23:17.

                      IT. Sicilija
                      PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                      LT. Kaunas 2009.01.04

                      Comment


                        Na jei nori 300mm ar 400mm su kokiais f2 tai pasiruosk paaukoti 20000-30000lt ar net daugiau...

                        Comment


                          http://www.fotofabrikas.lt/prekes-1848229.html
                          2.8 fiksuota skyle ir kaina nesiekia net 10K
                          Neišmeskite spalvų

                          Comment


                            http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=170&pid=4588 Beprotiskos kainos, paprastu zmoniu akimis...

                            Comment


                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=170&pid=4588 Beprotiskos kainos, paprastu zmoniu akimis...
                              Ne taip beprotiška, pagalvojus koki jis malonumą suteikia

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Kadanors... Kadanors...
                                Siaip smagu yra didelis zoomas, sian isitikinau lakstydamas su Ezio sigma, bet jei nefotografuoji sporto ar kokio wildlife, tai 200mm tikrai uztenka praktiskai viskam, o kokybiskas objektyvas su 200mm tolimuoju 8galu ir F2.8 yra ikandamas uzdirbanciam zmogui netinginciam pataupyt. Zinoma jei tam zmogui jo reikia ir jis supranta ka perka.

                                Comment


                                  Na mano svajone dabar butu Sigma 80-500mm. Man vis gi 300mm ne per akis Man patinka gyvunelius fotkint, ar ka nors is labai toli ir likt nepastebetam... bet tas malonumas 4000lt kainuoja tad dar tik pasvajot...

                                  Comment


                                    Gyvunai ir mane zavi, bet rimtas televykas labai tolimuose planuose, o dabar labiausiai tai 70-200mm F2.8 noretusi.

                                    Comment


                                      Aciu visiems uz pasidalinimus, teks kuri laika gerai pasukti galva.... oi, oi ....

                                      Comment


                                        Vilbra gal pievas rodo.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X