Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o gal is viso sito iseis ir pentax 50-135 F 2.8 greita ateitis parodys
    Neišmeskite spalvų

    Comment


      2.8 jau gerai, bet man reiktu dar platesnio kampo, nezinau kokie ten buna tiksliai, 20-130 kazkur apie tiek, ir sviesus... tada jau labai daug gyvenimo atveju patenkintu...

      Comment


        50-135 f2.8 vienareiksmiskai gerai, bent jau is charakteristiku, konkreciu review tai nesidomejau.

        Comment


          http://www.photozone.de/8Reviews/len...6_is/index.htm va kazko tokio man reiktu Nors zinau, nelabai gerai tas didelis X zoomas, skirtumas, bet visu fiksu neprisipirksi ir neprisinesiosi...

          Comment


            Universalus ir su stabilizacija. Tikrai liux, nors as mieliau skaidyciau i 17-55 f2.8 ir 70-200 f2.8, ale ir kaina maziausiai kelis kaertus dideja, jei ne keliolika

            Comment


              Sveiki,
              O gal esat bande Tarmon 70-300 ar 55-200
              lygint su Sigma 70-300.
              Kazkaip apžvalgos labai nevienareikšmiškos, o pirmieji dargi pigesni. Tiesa, dar taip ir nesu užsitikrines, jog televykas man reikalingas ir ką su juo veikt, tai gal pradėt nuo pigaus. O 200 galas x1,5 = 300, argi tiek neuztenka, nes paukštukus medžiot tai 'veik be abejo medžiot tingėsiu.
              Papildymas: Dar ir Sigma tokia yra

              Comment


                Tamronas uz sigma prastesnis, taip pat ir uz canono arba nikono 70-300ius, o 55-200 isvis muilas.

                Comment


                  geriau viena bet gera ir kokybiska daikta....

                  Comment


                    Ne, geriau tris, bet kokybiskus

                    Comment


                      tik 3? nu paskaiciuokim, vidutinis zoomas, didelis zoomas, makro, svieus 50 fiksas, placiakampis zuvies akies, placiakampis ne zuvies kitinis ir dar koks 28-135mm, tai pradziai butu neblogai, toliau eitu super zoomas super makro...

                      Comment


                        Ir kam tiek apsikraut? 17-55; 70-200 ir praktiskai gana. Tada galima galvot apie 50mm 1.4, ilgesni zooma ir placiakampi. 5 tokius turint jau nieko nebereik praktiskai.

                        Comment


                          Čia ir ypač čia tamron 55-200 visai neblogai vertinamas. Bet Side-by-side palyginimo su Sigma 70-300 taip ir neradau, kitaip mano kreivai akiai nėra taip lengva suprasti. Gal reikėtų parduotuvėj abu pabandyt.

                          O turėčiau pinigų 135 /1,8 Carl Zeis imčiau, neturiu, tai suprantu kad kompromiso, o greičiau zabovos ieškau: supratimui kas yra tele-zooom.

                          Comment


                            http://www.skelbiu.lt/1987868.html cia dar toks idomus variantas... butu idomu paciupineti kaip piesia, bet kad toli tas kaunas
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė dts Rodyti pranešimą
                              http://www.skelbiu.lt/1987868.html cia dar toks idomus variantas... butu idomu paciupineti kaip piesia, bet kad toli tas kaunas
                              Kažkaip įtartinai skamba tie 200lt,be to,ar rankinis fokusavimas patogi funkcija?
                              Mano darbai deviantart'e

                              Comment


                                Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                Kažkaip įtartinai skamba tie 200lt,be to,ar rankinis fokusavimas patogi funkcija?
                                mane labiau baido rankinė diafragma o fokusavimas rankinis yra daznai naudojamas ir dbr kai yra ir AF
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Parašė dts Rodyti pranešimą
                                  mane labiau baido rankinė diafragma o fokusavimas rankinis yra daznai naudojamas ir dbr kai yra ir AF
                                  Neatrodo itin patogus dalykas...
                                  Mano darbai deviantart'e

                                  Comment


                                    patikek kai nori sugauti butent kazkuri objekta kartais prireikia ir MF arba prietemoje kai AF biski pasimeta
                                    Neišmeskite spalvų

                                    Comment


                                      Parašė dts Rodyti pranešimą
                                      patikek kai nori sugauti butent kazkuri objekta kartais prireikia ir MF arba prietemoje kai AF biski pasimeta
                                      Na taip,gal ir visai nieko.O kaip dėl rankinės diafragmos?Nelabai įsivaizduoju,kaip tai išvis įmanoma
                                      Mano darbai deviantart'e

                                      Comment


                                        Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                        Na taip,gal ir visai nieko.O kaip dėl rankinės diafragmos?Nelabai įsivaizduoju,kaip tai išvis įmanoma
                                        o ko cia neisivaziduoti? irgi yra ziedas jei nemeluoju kuris ja reguliuoja
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          Darykim išvadą,kad tas objektyvas netinkamas greitam shooting'ui,nes su rankiniais apertūra ir fokusavimu ne kaži ką nuveiksi
                                          Mano darbai deviantart'e

                                          Comment

                                          Working...
                                          X