Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    kazkur skaiciau straipsni apie macro kur is pringles cipsu dezutes panasius gaminasi
    Studija8...

    Comment


      Gal imanoma kur nors Vilniuje issinuomoti porai paru teleobjektyva Pentaxui K100D?

      Comment


        negirdėtas dalykas, prašyk miestiečių, jei paliksi visą jo kainą užstato ir dar +paslauga, gal atsiras norinčių...

        Comment


          duodi 800 atvažiuoji į Kauną pasiimti paskui atveži ir gauni 750 atgal. tinka? Ir gauni Sigma 70-300

          Comment


            ne toks jau negirdetas: http://www.fotorent.lt/
            Tik jie neturi nieko Pentaxui
            P.S. Aciu uz pasiulyma, Hunte-r!

            Comment


              Na egzpertai, rėžkit man visą tiesą ką manot apie Sigma 24-70 f2,8 ir jo alternatyvas...

              Comment


                Kiek per siauras platus kampas (nebent "mausi" and 1D, tik nežinau, ar šis objektyvas yra full-frame)...

                "Egzpertai" vietoj šio paprastai siūlo 18-50 F/2.8 (Sigma arba Tamron, kuris laikomas kiek geresniu)

                Comment


                  Įdomu kokie argumentai, beto Tamronas negamina pentaxui... Mane vis tas 24-70 traukia p.s. neturiu markučio, žiūriu kaip žmonės reaguoja

                  Comment


                    Imk tamrona biudzetini 2.8 ir bus ramu, o jei platesnio reik kitini uzsimausi, nenumirsi.

                    Comment


                      Taigi negamina ant Pentax k-mounto, tad klausimas 17-50 ar 24-70... Ir Kuo tas 17-50 geresnis, diapazonas tai iki 70 man labiau priimtinesnis...

                      Comment


                        Kiekvienam savo prioritetai...

                        Turbūt daugiau negu pusė mano padaromų kadrų yra < 24mm, todėl net nežiūrėčiau į tokius objektyyvus, nebent turėčiau kokį nors papildomą Sigmos 10-20 mm ar Nikkor 12-24

                        Comment


                          Na neišmetu ir kitinio...

                          Comment


                            O va as kazkaip linkstu link.. kiek brangoko, bet vistiek mane traukiancio
                            http://www.sigmaphoto.com/lenses/len...73&navigator=3
                            sigma 100-300 f/4 praktiskai canon L serijos kokybes lygis
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė dts Rodyti pranešimą
                              O va as kazkaip linkstu link.. kiek brangoko, bet vistiek mane traukiancio
                              http://www.sigmaphoto.com/lenses/len...73&navigator=3
                              sigma 100-300 f/4 praktiskai canon L serijos kokybes lygis
                              tamsus....
                              N N N

                              Comment


                                tokio su f 2.8 as neikasiu... ir sita suma man yra gana didele
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Parašė dts Rodyti pranešimą
                                  tokio su f 2.8 as neikasiu... ir sita suma man yra gana didele
                                  Bet "ilgas" objektyvas šviesus turėtų būti... Arba teks visą stovą naudoti, nes išlaikymas nebus trumpas net esant geram apšvietimui.
                                  N N N

                                  Comment


                                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                                    tokio su f 2.8 as neikasiu... ir sita suma man yra gana didele
                                    berots 70-200mm su 2.8 skyle panasiai kainuoja.
                                    Seip as asmeniskai nenoreciau nei vieno nei kito truputi per dideli jie savo gabaritais ir svoriu.
                                    Paskutinis taisė tadux; 2007.09.05, 11:32.

                                    Comment


                                      o man reikia 300, o 300 su f 2.8 skyle kainuoja pasakas
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Na, nuo poreikių viskas priklauso. O geras daiktas ir turi kainuoti daug. Daugiau nei 1300 dolerių
                                        N N N

                                        Comment


                                          pagal
                                          www.photozone.de

                                          Verdict
                                          The AF 100-300mm f/4 EX HSM is the most impressive Sigma lens tested to date. It is capable to deliver a near flawless performance with great resolution figures, low vignetting, low distortions, low CAs and as a nice whipped cream on top the build quality feels just right.

                                          ir siaip visur auksciausius reitingus renka.. sitas stiklas
                                          Neišmeskite spalvų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X