Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu atvirai. Praėjusių metu reportažas atrodė žymiai naturaliau.

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      nes sigmutė tokių mm baisiai viską kraipo, bet mieste gerai, man patinka Jono foto...

      Comment


        Aciu Giedra is Hunter (beje, Giedra, naturalumas nebutinai mano tikslas ).
        Na is esmes ir norejau tokio tik tam, kad butu galima apimti namus, kokiu savo standartiniu Canon 18-55 neitalpinciau. Juk buna situaciju, kai tiesiog neimanoma paeiti kiek toliau.
        Beje, butu idomu suzinoti, koks galetu buti prieinamiausias (kainos prasme) fiksuoto zidinio nuotolio stikliukas su mazu F? Kol kas saskaitose svilpauja vejai (ar net dar blogiau), bet atsiradus kapeikeliu, manau, reiktu toki daikciuka pasigriebti ir dar karta isbandyti fotografija su zmonemis patalpose
        Paskutinis taisė John; 2007.10.07, 21:50.

        Comment


          /\ Canono 50mm F/1.8 kainuoja apie £60

          Comment


            Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
            /\ Canono 50mm F/1.8 kainuoja apie £60
            Hmm, nelabai as ismanau apie objektyvus, bet ar F1.8 ne per daug, norint efektyviai fotkinti tamsesnemis salygomis? Lyg ir noretusi maziau to F. Tik kazi, kiek tai gali kainuoti?

            Comment


              O va kaip sitoksai: http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=122&pid=4592
              Ar f1.4 labai skirtusi nuo f1.8? Ir kuo jie apskritai skiriasi (turiu omeny nuo sio)?

              Comment


                Leidziantis zemiau uz 1.8 kainos pradeda kilti neregetais tempais, mano nuomone 1.8 turetu buti per akis.
                Jedi power!

                Comment


                  Aisku, Ramunai, aciu uz patarima. Svaistytis tikrai nebesinori, taigi, ko gero, teks apsistoti ties 1.8.

                  Beje, gal zinovai duos bent kokia ideja, kokie shutterio greiciai svyruoja su tokiu 50mm ir F1.8 esant prieblandoje ar apskritai nakties metu (pvz apsviestoje gatveje)? Ir koks tas greitis turetu buti, kad su 50mm eitu fotkinti is rankos?
                  Paskutinis taisė John; 2007.10.07, 22:07.

                  Comment


                    /\ 50 mm, F/1.8, 1/50 s, ISO800:

                    Comment


                      Aciu, VAidai
                      Atrodo, kad mano ir taip vargani finansai greit vel sumazes kokiais £60

                      Comment


                        Daugiau skaitalo šių objektyvų tema:
                        http://photo.net/equipment/canon/ef50/
                        http://www.aeimages.com/learn/lens-quality-50.html
                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                        Comment


                          Metu akmenuką į Pentax daržą Sulaukiau 16-50 f2,8 ir... Ir nors rankas plauk kiek muilo, fokusas netikslu, fokusuoja toliau nei reikia, ir dar baisios chromatinės aberakcijos... Ant 16mm ir f2,8 į begalybę visiškai baisu, po darbo įmesiu pavyzdžių... Bet nieko,lauksiu pakeitimo

                          Comment


                            Na gal tiesiog kreivas vienetas pasitaike koks, siaip kaip tokiam greitam midzumui ziaurus komentaras, lauksim pavyzdziu.

                            Comment


                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              Metu akmenuką į Pentax daržą Sulaukiau 16-50 f2,8 ir... Ir nors rankas plauk kiek muilo, fokusas netikslu, fokusuoja toliau nei reikia, ir dar baisios chromatinės aberakcijos... Ant 16mm ir f2,8 į begalybę visiškai baisu, po darbo įmesiu pavyzdžių... Bet nieko,lauksiu pakeitimo
                              Ne tu ten kartais omnitel.foto naujienų grupėjė skundeisi?

                              Comment


                                Issiaiskinau, kad mano Sigma 10-20 kazko ne visada gerai fokusuoja desinija paveikslo puse (su 10mm)... ta pastebejo vienas is SSP nariu. Kazi, ar tai normalu visiems sito modelio objektyvams (apie sita problema su siais objektyvais internete daug kur rasoma), ar tai "brokas"?

                                Comment


                                  panasu kad tu pralosei sigmos loterijoje... teks bandyti aiskintis su pardaveju
                                  Neišmeskite spalvų

                                  Comment


                                    na pardavejas, deja, liko tolimajame Singapure, taigi su juo vargu ar issiaiskinsiu
                                    Kita vertus, pats to nei nepastebejau ir dauguma foto atrodo normaliai.

                                    Comment


                                      O nėra pasaulinės garantijos? Šiaip visų objektyvų kokybė krašuose prastesnė negu viduryje, Tik tas skirtumas turi būti saikingas...
                                      Vaidai, ten mano tėtis tose omni grupėse sėdi, man ten nelabai patogus tas forumas tad gerai kad tai tas pats objektyvas...

                                      Comment


                                        Ne tu ten kartais omnitel.foto naujienų grupėjė skundeisi?
                                        Ten įdėtas kadras tai išties kraupokas...



                                        spauskit ant paveikslo norėdami pamatyti pilną dydį.
                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          baisu, baisu Savaime aišku, kad žmogus pirkdamas tikiesi, kad pieš gražiau už prieš tai buvusį objektyvą, o išvydus tokius naujojo pirkinio rezultatus, bent jau aš žiauriai susinervinčiau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X