Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dts Rodyti pranešimą
    pagal
    www.photozone.de

    Verdict
    The AF 100-300mm f/4 EX HSM is the most impressive Sigma lens tested to date. It is capable to deliver a near flawless performance with great resolution figures, low vignetting, low distortions, low CAs and as a nice whipped cream on top the build quality feels just right.

    ir siaip visur auksciausius reitingus renka.. sitas stiklas
    .. tai pirk. Lauksim vaizdų
    N N N

    Comment


      tai as galvoju kolkas apie pirkima dar nesu tikrai apsisprendes
      is vilbros per savo darboviete biski nuolaidu gauciau, tai reiks pamastyti, kad reiks pasidaryti kaledine dovanele
      Neišmeskite spalvų

      Comment


        Kas geriau:
        SIGMA 70-300/4-5.6 DG APO MACRO
        ar
        Pentax smc P-DA 50-200mm f/4-5.6 ED

        O gal yra dar kokių nors alternatyvų? Šiaip manau, kad turbūt tų 200mm turėtų užtekti. Paukščiukų nesiruošiu "medžioti".

        Comment


          Turiu pirmajį ir juo labai patenkintas, bet jei paukščiukų nešaudysi, tai gal tuomet geriau pentaxą imt, atsiliepimai apie jį neblogi... Nors man neužtektų tų 200mm nes prie 300mm dar 2x telekonverterį naudoju.

          Comment


            Edd'ai, jei pavyktų kur nors "prigriebti" 50-200 Samsung versiją, kuri yra techniškai tas pats objektyvas, tik dažnai parduodamas gerokai pigiau (2 mano pažįstami jį nusipirko po 400 Lt), tai tikrai rekomenduočiau jį

            O šiaip dėl Sigmos tai nežinau... Kažkaip labai jau retai aš ją naudoju pastaruoju metu, nors jei užtenka šviesos, visai neblogi vaizdeliai gaunasi

            Comment


              Tas Shnaider man nelabai patinka

              Comment


                atsirado galimybe isigyt kelis objektyvus uz dyka (manau kokius 5) canon fotikui
                idomu jusu nuomone kokius rinktumetes jus
                kol kas toki sarasiuka pasidariau
                canon 85mm f1.2 L Mk II
                canon 10-22 f3.5-4.5
                canon 16-35 f2.8 Mark II
                canon 24-70 f2.8 L
                canon 70-200mm f2.8 IS L
                fotografuoju dazniausiai atomobilius
                Studija8...

                Comment


                  Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
                  atsirado galimybe isigyt kelis objektyvus uz dyka (manau kokius 5) canon fotikui
                  idomu jusu nuomone kokius rinktumetes jus
                  kol kas toki sarasiuka pasidariau
                  canon 85mm f1.2 L Mk II
                  canon 10-22 f3.5-4.5
                  canon 16-35 f2.8 Mark II
                  canon 24-70 f2.8 L
                  canon 70-200mm f2.8 IS L
                  fotografuoju dazniausiai atomobilius
                  man labiausiai simpatizuoja

                  canon 85mm f1.2 L Mk II
                  canon 70-200mm f2.8 IS L
                  nors fixas labiau tiesiog chirurgines kokybes daiktas, pats tokio noreciau is pentax 85 tik su 1.4 skyle, bet deja... tai exkliuzyvinis daiktas kuri gauti yra laaabai sunku
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    5 objektyvus už dyką? :O gal parduotuvę apiplėšinėsi, aš iš canon imčiau būtinai
                    24-70 f2,8
                    70-200 f2,8
                    na ir plataus prireiks 10-22 f3.5-4.5
                    o jei jau už dyką, tai imk visas l'kes dar pvz 500 f4 jei ateity sugalvosi paukščiukus pafotkint...

                    Comment


                      ziurinejau
                      Canon 400mm f2.8 IS
                      bet kazin ar man tokia reikalinga pauksciu nelabai megejas fotkint
                      Studija8...

                      Comment


                        @Hunte-r: Manau kad 200mm daugeliu atvejų turėtų užtekti, nors nesu tuo įsitikinęs. Be to, pasiskaičiau kad dėl savo gabaritų ir svorio minėtas pentax 200mm yra labai patogus, o tą Sigmos objektyvą kažkaip paskui visi nedažnai naudoja.
                        @Vaidas: Tiesą pasakius, išvis pirmą kartą išgirdau apie samsung objektyvus. Reiks pasidomėti.

                        Comment


                          Parašė Edd
                          @Vaidas: Tiesą pasakius, išvis pirmą kartą išgirdau apie samsung objektyvus. Reiks pasidomėti.
                          Preiš porą metų Samsung su Pentax sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo kuriant DSLR fotoapartus. Tarkim Samsung GX-10 yra tas pats Pentax K10d tik "kitame kailyje" ir šiek tiek pigesnis. Su objektyvais tas pats
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            aš ne iš tų kurie retai, aš net dažniau nei kitinį naudoju, man jis gražiau piešia... O samsung objektyvų net nemačiau pirkti, bet mačiau juos naudojamus ant pentax klonų. Duomenys tokie patys, tik vadinasi ne pentax o samsung su shaider optika, jei neklystu, vadinasi gamina irgi kiti, na dar skiriasi šiek tiek išvaizda, zoom žiedas kitaip padengtas

                            Comment


                              Dar vieną variantą radau, tik sunku rasti normalių apžvalgų, tad nelabai aišku ko jis vertas:
                              Tamron AF28-200mm F/3.8-5.6 XR Di Aspherical [IF] Macro

                              Comment


                                su tokiu zoomu nieko vertas bus, jei jau taip tai gal iš kart imt 18-250mm ar kokį ten tamronas išleido... O ir tamsus...

                                Comment


                                  Žinau, kad kas tinka viskam, netinka niekam, tačiau apie šį objektyvą radau daug gerų atsiliepimų (tiksliau apie ankstesnę jo versiją be "Di"). Dėl šviesumo, jis nesiskiria nuo pentaxo (200mm - f5.6). Bet šio objektyvo ir kaina kiek didesnė - 1169 lt.

                                  Visgi kolkas apsistosiu ties Pentax smc P-DA 50-200mm f/4-5.6 ED, bet negi nėra jokių gerų alternatyvų?

                                  Comment


                                    iš sių, pentaxas tikrai geriau, jei didesnio zoomo tai dar yra kažkoks 18-135mm sigma, jei neklystu, tas dar iš bėdos, bet irgi ne iš šviesiausių, nors jei kitinį su plačiu kampu turi, tai dairykis nuo 50, 70mm

                                    Comment


                                      kaip manot ar verta įmti šį M42 tvirtinimu Industar-61L/Z-MC 2,8/50 už kokių 40-50lt?

                                      Comment


                                        Už kokių? Gal ir verta, jei geras egzempliorius pasitaikys, bet apie tai geriau klausk Niko...

                                        Comment


                                          Isigijau (gal kai kas ir pastebejo is mano nuotrauku ) Sigma EX DC HSM 10-20mm. Kazi, kokios nuomones apie sita irengini sklando? Sumoketi uz ji teko kazkur apie 1400Lt.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X