Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O ką gi jūs manot apie Sigma 30mm f/1.4 EX DC HSM? Kažkaip prisiskaičiau labai jau prieštaringų vertinimų internete.

    Comment


      Parašė Edd Rodyti pranešimą
      O ką gi jūs manot apie Sigma 30mm f/1.4 EX DC HSM? Kažkaip prisiskaičiau labai jau prieštaringų vertinimų internete.
      Sigmos dažnai tokių vertinimų susilaukia, nors pats turiu 3 Sigmas ir kol kas nesijaučiu apsišovęs Kiek teko matyt kadrų su 30mm, tai vertas dėmesio stiklas.
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Konkreciu review ar kadru neziurejes, bet manau turi but smagu. Uzsimeti toki ir eini nakti be stovo pyskint.

        Comment


          nakti i miesta be stovo kur daug masinu, saligatvio lempu ir pan..
          Neišmeskite spalvų

          Comment


            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
            Sigmos dažnai tokių vertinimų susilaukia, nors pats turiu 3 Sigmas ir kol kas nesijaučiu apsišovęs Kiek teko matyt kadrų su 30mm, tai vertas dėmesio stiklas.
            Tai ir "televyką" Sigmos įsitaisei?
            Beje, ar patenkintas savo 10-20mm? Labai jau norisi sau Kalėdinę dovanėlę pasidaryt

            O dėl 30mm - viena pažįstama turėtų artimiausiom dienom gaut. Reikės paprašyt pabandyt. Šiaip tikrai turėtų būti smagus daiktas, nes 50mm tai daugelyje situacijų stipriai stiprai per siauras :/

            Comment


              Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
              Tai ir "televyką" Sigmos įsitaisei?
              Taip

              Beje, ar patenkintas savo 10-20mm? Labai jau norisi sau Kalėdinę dovanėlę pasidaryt
              Neturiu jokių priekaištų, vienas iš mano mėgstamiausių stiklų, kokybė labai gera, rekomenduoju
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                /\ 70-200 F/2.8 ar ką nors paprastesnio?

                Comment


                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                  /\ 70-200 F/2.8 ar ką nors paprastesnio?
                  Šitą
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Vajej kokia smaguma, tai laukiam is Manto fashion ir portretu

                    Comment


                      Siūlau per daug nesitikėt, kaip akivaizdu iš mano paskutinio laiko aktyvumo fotografuoti Nors šitas objektyvas man įdomesnis ne žmonių fotografijoj, įmetu porą pavyzdžių, daugiau galima atrast mano paskutinėj temoj iš Talino



                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        objektyvas tai geris, vienas geriausiu biudzetiniu variantu siame populiariame diapozone.

                        Comment


                          Senam bute radau stai toki objektyva
                          MC HELIOS-81


                          Gaila neturiu ant ko uzsideti.
                          I love INNUENDO!

                          Comment


                            Turiu canon kitini 18-55mm objektyva ir 55-300 usm (tas pigiausias televykas ) ir vis galvoju apie Canon EF 50mm f/1.8 II. Kaina jo yra stulbinanciai maza, o atsiliepimiai per geri... Patarkit, ar vertas jis demesio? Ar nebus man kaip su tais dviem kuriuos turiu, kad kiek jie kainuoja, taip ir fotografuoja?
                            PS. Beje, koks yra jo minimalus fokuso atstumas?

                            Comment


                              as bandyciau paziuret i 30mm
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                Imk ta 50mm niekur nesidaires, turbut pats geriausias objektyvas kainos/kokybes atzvilgius ir tai nereiskia jog pibus, bet pusetinai geras. Jis pigus taciau super kompaktiskas, ultra sviesus, ir fantastiskai astrus

                                Comment


                                  30mm objektyvui pinigu kolkas nenusimato. nes ir sito neziureciau, jei nepastebeciau netycia jo kainos!
                                  O ar labai didelis skirtumas palyginus su kitiniu? (ikalbekit mane, nes grauzia sazine kad ir taip per daug siam reikalui leidziu pinigu 0 )

                                  Comment


                                    Ne nu cia tai manau be kalbu, Canono kitinis garseja kaip didelis muilas, o sitas 50ukas tikrai garseja savo astrumu, tuo labiau su tokia kaina, prasauti negali.
                                    Jedi power!

                                    Comment


                                      50mm fixas, tai objektyvas kuri betkuris fotografas turetu tureti visada savo krepsyje. Daugiau nieko sakyt nereik. Nusipirksi, nenoresi nusiimti.

                                      Comment


                                        Aciu vyrai!! Jau zinau ka sau padovanosiu kaledoms...

                                        Comment


                                          mačiau skelbiu.lt 50/1,4 už 600lt.
                                          buciau stveres, bet kad jau nusipirkau 50/1,8.
                                          Žmonės sako -nuprotėjęs, daktarai nenustatė
                                          Medžio dekoracijos ir suvenyrai - http://www.woodatelier.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X