Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Visuomeninės paskirties projektai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dr.pienas
    replied
    Svajonių darbas yra vasaros metu „už ačiū“ dalyvauti rezonansiniuose, kultūrpaveldiniuose viešuosiuose pirkimuose. Labiau keista, kad darbų daugiau nei du

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Taigi visi meistrai dabar dirba prie Avulio projektų, kur tu, žmogau, gausi ką gero

    Komentuoti:


  • Gladiator
    replied
    Visiška lietuviškos architektūros degradacija, kai nedalyvauja kokie danai tai ir matome tokį š... koks čia pateiktas. Nėra jokio geresnio, vieni už kitus blogesni.

    Komentuoti:


  • newyork90
    replied
    1,2 nesamone, 3 primena kaip fermose grudu cisternos, 4 mano manymu idomesnis, 5 nesiziuri, o 6 jau pilna tokiu formu Zveryne ir dar kazkur toks yra.

    Komentuoti:


  • Chatbot
    replied
    Kalinausko ir Pylimo sankryžoje visada pilna pėsčiųjų, galėjo projektuotojai apie juos daugiau pagalvoti. Turbūt vienintelis 101010 bandė atsižvelgti palikdamas daugiau erdvės šalia Pylimo gatvės ir bet tuo pačiu neatitraukdamas pernelyg toli pastato. Pėsčiųjų interesai aside, 101010 turbūt vis tiek būtų vertas pergalės. Man dar JUNGTIS pasirodė nepelnytai nuvertintas, bet, aišku, tą betoninę sienutę su žolės lopinėliu reikėtų atiduoti pėsčiųjų tranzitui, o pirmame aukšte duoti vietos komercijai (I know - poliklinika, bet net ir vaistinė toje vietoje geriau nei aklina siena).

    Komentuoti:


  • architip
    replied
    Man 101010 ir 00000z

    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    6 jau stato Merko Paupyje, Vilnelės skverai ar kažkoks panašus idiotiškas pavadinimas

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Prabalsavau už 6.
    Šiaip išties tik trys variantai verti, tai Nr3, 4 ir 6.
    3 gerai bet primena žvėryne jau pastatytus du objektus, todėl užtenka tampyt vieną ir tą pačią idėją po visą miestą.Taigi NE.
    4 irgi gerai bet tas toks tų plytų raudonumas man pasirodė nelabai būdingas
    Todėl 6.
    Visi kiti šū*o verti todėl net ir kažką apie juos kalbėt lygiai tiek verta.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Aš atsiprašau, bet kokio lygio debilais reikia būti, kad turint gan gyvą miesto centro sankryžą iš 3 pusių užstatytą pastatais su gyvais pirmais aukštais ir langais, nuspręst "užbaigt" sankryžą štai tokiu šūdu aklinom sienom?

    JUNGTIS



    V83KG3



    Apie šiuos klounus net neverta diskutuot, aiškiai sudalyvavo konkurse šiaip ant bajerio, kad paskui svetainėje savo portfolio galėtų parodyti "va kokie mes drąsūs ir kūrybingi..." :

    BOKSTT



    Na o iš šitų 3 turėtų būti išrinktas laimėtojas (nors prisimenant VMS komisijų fetišą aklinom sienom...):

    101010



    777777



    00000Z



    Asmeniškai man (na ir, pagal skaitytojų balsavimo rezultatus, daugumai) labiausiai patinka 101010, nes formom prisiderina prie sovietinės poliklinikos pastato dalies, na bet ir likę 2 variantai yra visai ok.



    Komentuoti:


  • Obi-Wan Kenobi
    replied
    Man tai ketvirtas, Kelių policijos Giraitės g reinkarnacija. Tik jeigu vietoje akmens bus tinkas, tai šakės. Bet manau laimės antras, tokia daug kartų matyta banalybė.

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Nr. 1 - siloso bokštai Kolūkinis barokas šiuo atveju tikrai kolūkinis.

    Komentuoti:


  • Azejam
    replied
    Asmeniskai man 4 variantas geriausias, tik baisu, kad jei nusipigins tai atrodys kaip rajono centros 60 metais statyta biblioteka.

    Bet, jei reiktu lazintis kas laimes, tai statyciau uz 1, nes cia gi Vilnius..

    Komentuoti:


  • _rB_
    replied
    Vilniaus Centro poliklinika pasikeis iš esmės: architektai pateikė šešias idėjas.

    ‎‎Plačiau: https://sa.lt/vilniaus-centro-polikl...sesias-idejas/

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Žemynos progimnazijos sporto salė
    Click image for larger version

Name:	P10511-160437.jpg
Views:	4185
Size:	1,62 MB
ID:	1885567 Click image for larger version

Name:	P10511-160520.jpg
Views:	4158
Size:	1,25 MB
ID:	1885568

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Kad nereikėtų remtis fantazijomis. Iš konkurso sąlygų.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-04-26 110324.jpg
Views:	1848
Size:	206,2 kB
ID:	1880707
    Hmm, noreciau sakyti, kad atsiszvelge i mano pastabas po pirmojo projekto, kai rasiau kad nelogiskai isnaudojamas sklypas, bet tada aiskino kad kitaip negali del komunikaciju (griauti to praejimo darp seno ir naujo pastato), per mazo atstumo nuo kaimyninio sklypo (Nr. 1) ir architekturos issaugojimo (Nr2). Bet su konkursu ziuriu viskas tapo imanoma

    Komentuoti:


  • Kublickij
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Šiaip įdomu, o gal apsimokėtų kažką tokio daryti plius naujasis korpusas, kuris bus suprojektuotas? Taip pat ar nevertėtų, kaip suprantu, dabar nenaudojamos palėpės įrengti?

    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2092
Size:	257,2 kB
ID:	1880517

    https://vilnius.obliview.com/?d=0&l=...43,-0.0000&k=N
    Nesąmonė. Tavo pažymėta vieta yra Franko Zappos skveras ir pėsčiųjų praėjimas nuo Reformatų parko iki Petro Cvirkos skvero..

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Kad nereikėtų remtis fantazijomis. Iš konkurso sąlygų.

    Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-04-26 110324.jpg
Views:	1848
Size:	206,2 kB
ID:	1880707

    Komentuoti:


  • SoulMulticast
    replied
    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Šiaip įdomu, o gal apsimokėtų kažką tokio daryti plius naujasis korpusas, kuris bus suprojektuotas? Taip pat ar nevertėtų, kaip suprantu, dabar nenaudojamos palėpės įrengti?

    Click image for larger version  Name:	Capture.JPG Views:	253 Size:	257,2 kB ID:	1880517

    https://vilnius.obliview.com/?d=0&l=...43,-0.0000&k=N
    butent, ten juk to sklypo beveik nera tarp pastato ir gatves. Dabar ruosiamasi palikti parkinga, bet uzdengti langus senam pastatui.

    Komentuoti:


  • spekas
    replied
    Šiaip įdomu, o gal apsimokėtų kažką tokio daryti plius naujasis korpusas, kuris bus suprojektuotas? Taip pat ar nevertėtų, kaip suprantu, dabar nenaudojamos palėpės įrengti?

    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	2092
Size:	257,2 kB
ID:	1880517

    https://vilnius.obliview.com/?d=0&l=...43,-0.0000&k=N

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

    vistiek neapsiramino.... butinai reikia uzstatyt sita vieta?
    Kadangi vaikštau į "Centro polikliniką" ir Pylimo filiale yra visa tyrimų įranga, todėl dažnai čia trūksta erdvių kitom funkcioms atlikti, o šis filialas labai patogioje strategiškai vietoje. Ta dabartinė erdvė yra kažkoks nesusipratimas ir sovietinio užstatymo rudimentas, todėl džiaugiuosi, kad pagaliau išnaudos niekam nereikalingą plotą visuomenės paskirties objektui, kuris puikiai tarnaus besigydantiems miestiečiams patogioje vietoje.

    Komentuoti:

Working...
X